Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 501
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 24 юни 2021 11:00

metodito написа:
I_Tuk_Froid_Pobedi написа:Ти какъв нереален провокатор си! Не, не може да се каже, че е директор при трети президент, просто защото не е. Дойде при Божков, след което Божков го свитнаха изключително бързо от държавния апарат. И вЕрно ли трябва да прехвърлим вината на Павел Колев, че за около две седмици клубът остана без президент и генерален спонсор? Левскари, не се връзвайте на евтини провокации, това и на мегдана в Микре не би трябвало да хваща дикиш

[offtopic]Вероятно не си спомняш, че Спас Русев още го искаше? Аргументирай назначенията на Хубчев, Петков, Арсов, Емил Атанасов, разместванията в школата, както и това, което виждаш като причина той да е директор на "Левски" в тези години, през които е. Ще ми е интересно да разбера според теб причината. И без "щото е завършил курсове".[/offtopic]


Спас Русев е искал ПК и следователно това трябва да му го броим на последния като още един "мандат"? Значи аз исках преди няколко години S-class, после 7-ма серия, и накрая исках А8. Значи съм имал три топ коли, баси!

Кой съм аз да аргументирам назначението на Хубчев? Добър, лош, приказлив, мълчалив, благодарение на Хубчев национала беше на два мача от класиране на европейско. И е левскар. Дали има някой, който без да види бъдещето ще е твърдо против това назначение? Петков дори и не го познавам, за да се изказвам по професионалните му качества. Затова си има хора, които да отговарят за тези процеси. За другите също нямам достатъчно информация. Нали осъзнавате, че има нещо наречено "информационна асиметрия" в почти всички сфери на живота. Винаги една страна има повече/пълна информация по даден въпрос/проблем от друга. Затова Ганя не може да седи в хола, да пука ракия и да се чуди що не играе Х вместо У (примерно) след като няма пълен поглед на нещата "от кухнята". Та и ние така, мисля си, не ли?

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот W84me » 24 юни 2021 11:02

По всичко изглежда, че се очакват тежки дни за припсовете...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4232
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 24 юни 2021 11:23

metodito написа:
I_Tuk_Froid_Pobedi написа:Ти какъв нереален провокатор си! Не, не може да се каже, че е директор при трети президент, просто защото не е. Дойде при Божков, след което Божков го свитнаха изключително бързо от държавния апарат. И вЕрно ли трябва да прехвърлим вината на Павел Колев, че за около две седмици клубът остана без президент и генерален спонсор? Левскари, не се връзвайте на евтини провокации, това и на мегдана в Микре не би трябвало да хваща дикиш

[offtopic]Вероятно не си спомняш, че Спас Русев още го искаше? Аргументирай назначенията на Хубчев, Петков, Арсов, Емил Атанасов, разместванията в школата, както и това, което виждаш като причина той да е директор на "Левски" в тези години, през които е. Ще ми е интересно да разбера според теб причината. И без "щото е завършил курсове".[/offtopic]

Той и Батков го искаше :lol: Значи е бил при 4 президента :)

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4398
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 24 юни 2021 11:25

"лопатата" :roll:
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

dedra
Мнения: 191
Регистриран на: 06 авг 2009 13:13
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот dedra » 24 юни 2021 11:25

Ето как ще изглежда стадионът на Левски, ако проектът на Диксън се осъществи
https://sportal.bg/news-2021062408064245619

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4398
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 24 юни 2021 11:26

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=n9tjFq8tVSs[/youtube]
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 24 юни 2021 11:31

Не разбрах трябва ли да са палми деба... Диксън ли ще ги полива. Ще изхарчим маса пари за вода :lol:
Сега сериозно.. Изглежда много прилично, но аз съм си Тома Неверни за съжаление
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4232
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 24 юни 2021 11:32

:lol: :lol: Коги вземаш клуб и изливаш четвърт милиард , ама не му знаеш името на стадиона и емблемата :)
Поне Сухата река ще се обзаведе с палми 8-)

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Warped » 24 юни 2021 11:33

Какви са тия палми и басейни, тука има и зима
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4232
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 24 юни 2021 11:34

groti написа:Не разбрах трябва ли да са палми деба... Диксън ли ще ги полива. Ще изхарчим маса пари за вода :lol:
Сега сериозно.. Изглежда много прилично, но аз съм си Тома Неверни за съжаление

В Спортал излезе "новина" , че Сираков преговаря със :? :? :? Софийска вода :lol: :lol:
Случаеност ?! Не мисля :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 140 госта