Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 29 мар 2024 11:01

Сестрата на Милото пак е била на тренировката тия дни.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот bilyaletdinov » 29 мар 2024 11:20

Да похваля клуба и по-специално фен магазина. За 10на дни ми доставиха персонализираната фланелка до Нидерландия.
Днес чета, че Лъчо Котев от Арда е свободен агент през лятото. Мисля, че е крайно време да си го приберем.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

tmanolov
Мнения: 4032
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 29 мар 2024 11:21

Киро Пора написа:
Та, Палмите трябва да страшно глупави да се махнат от Левски точно сега. А защото поне аз не съм останал с впечатление, че са, не мисля че ще си бият камшика.


Палмите са насила при нас и не дават от много време - нека не се лъжем. Ние сме Батков не сме имали левскар за собственик, само някакви парашутисти с мисия от БХ. Колкото до договора им - никой никъде не казвал или показвал нищо черно на бяло, нито за суми, нито за срок - само някакви предположения и изпуснати думи от този или онзи. Да сме живи и здрави феновете, които си стоим зад отбора - ако не сме ние, отдавна да сме фалирали. Ето, аз псувам, но пак ходя. Вярно, не давам колкото преди, но пак давам. И все пак не виждам пт напред, не и с този начело, както и със зависимите в Б
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

На линия
Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2825
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 29 мар 2024 11:44

bilyaletdinov написа:Да похваля клуба и по-специално фен магазина. За 10на дни ми доставиха персонализираната фланелка до Нидерландия.
Днес чета, че Лъчо Котев от Арда е свободен агент през лятото. Мисля, че е крайно време да си го приберем.

Мисля, че грешиш за Котев. Миналата година Арда го продадоха на Химки с договор за 2.5 години, а после си го върнаха под наем. Лятото на 2025 ще е свободен агент, ако не съм пропуснал нещо.

Иначе и аз днес ще щурмувам магазина. За първи път този сезон ще успеем да отидем заедно цялото семейство, та ще има подаръци за жената и младежите.

ikar
Мнения: 1276
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ikar » 29 мар 2024 17:21

Гледам мача на Арда и Крумовград и имам усещането че Арда са открили новият Гара Дембеле. Нигериеца Намди Офор 23г отлична физика, много бърз, трудно може да му се отнеме топката и пълен господар във въздуха. Отличен гол с глава още с първото си докосване при това в неговият дебют за Арда. Заслужава внимание.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21364
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 29 мар 2024 23:49

Странджата написа:Е как се събраха баш тук всички внуци на баба ти Ванга. Всеки вече предвиди какво ще става, всеки знае как Гонзо ще управлява - по-скоро ще подържа курса, на всеки му е ясно, че да регистрираш фондация е като да те номинират за Нобел и това е знак от съдбата само за избраници.
Как пък не се укротихте бе, как не почакахте поне да се сформира УС, да се приемат първите решения, та тогава да надникнете по-ясно в бъдещето тъмно. Ама какво ли знаем ние, простосмътните, слепи като дядо ти Йоцо (не като баба ти Ванга) за делата на ясновидците ....

Хубав коментар и на място.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21364
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 30 мар 2024 01:02

[offtopic]
csimoen2 написа:
metodito написа:
csimoen2 написа:
metodito написа:Не знам конкретно как е в неговия случай, но да си учил до осми клас и до десети има разлика. Всички сме били ученици. Най-важното при Иванов е, че е управлявал структури и хора. И щом нито "Левски", нито Локо Пд не се се затриха при неговото управление, значи има все пак някакви качества. А не знам, за да заема тези позиции не се ли изисква висше? Просто ми е несъстоятелно с целия този шум около "несбъдналото се розово бъдеще" с Берба. Както и преди посочих - Киро Тъпото. Ма той е млад (не знам откога неопитността е гаранция за успех на ръководна длъжност), той знае езици (това...ок, полезно е, но не е достатъчно), бил е на "Запад". Това последното много като го чуят мед им капе от устата. Бербатов - изборът на националнихилистите. Лично аз бях за Касабов. Но самият той ми изглеждаше все едно на сила се е кандидатирал.


По време на управлението на Гонзо в Левски се тръгна към трупането на дългове, скъпа селекция, аматьорски решения на всяко ниво - като цяло катастрофа!!!

В Локо Пд - същата работа.

Да искаш да управлява Касабов е чист мазохизъм, по-тъпо нещо скоро не бях чел, все едно си за Бобката, не знам футболно какво за теб е добре и/или зле...

Да кажеш, че примера от Запад не е работещ е още по-безмислен коментар, защото всички отбори от нашата "черга" се развиват главоломно, именно по начин и модел на работа от Запада!

Хубав опит. Опитай пак. Ще ти се получи.
Когато Гонзо дойде в "Левски" Шиши беше започнал вече масирана атака къ Батков и бизнесите му. Положението беше опряло до кокала. Спомни си тогава и за футболистите. ;)
Да сравняваш Касабов, международник и юрист, администратор с опит, с вифаджията Боби е смешно.
Да вземеш опитен ръководител, който е натрупал умения и знания за управления там е едно. Да си мислиш, че някой, който е ритал топка на Запад ще е добър управник е все едно да мислиш, че отличен ученик ще бъде добър учител.
С Гонзо за директор е последното ни участие в групи в евротурнирите. С Гонзо за директор Локото става два пъти втори и играе в Европа.


Само ти споменавам Китамбала ти става ясно...
А да искаш този Касабов - значи искаш да си останем 15 години назад, аман от такива "опитни" динозаври...

Никъде не съм споменал Бербатов, но ако го сравняваме с Касабов - познат е по цял свят, учредил Фондация, има познанства навсякъде и т.н.

Не може ли да разбереш, че Касабов е равно на досегашното ръководство.

Отговори ми с ДА или НЕ - Харесва ли ти управлението на БФС последните 18 години?
Защо 18? От създаването си този съюз е идиот.
Базите и чужденците. Това са два проблема, които ме интересуват и никой няма да ги реши. Ограничение на броя на чужденците и изграждане на модерна инфраструктура за подготовка на клубовете.[/offtopic]

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3237
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот alexdb » 30 мар 2024 01:32

metodito написа:[offtopic]
csimoen2 написа:
metodito написа:
csimoen2 написа:
metodito написа:Не знам конкретно как е в неговия случай, но да си учил до осми клас и до десети има разлика. Всички сме били ученици. Най-важното при Иванов е, че е управлявал структури и хора. И щом нито "Левски", нито Локо Пд не се се затриха при неговото управление, значи има все пак някакви качества. А не знам, за да заема тези позиции не се ли изисква висше? Просто ми е несъстоятелно с целия този шум около "несбъдналото се розово бъдеще" с Берба. Както и преди посочих - Киро Тъпото. Ма той е млад (не знам откога неопитността е гаранция за успех на ръководна длъжност), той знае езици (това...ок, полезно е, но не е достатъчно), бил е на "Запад". Това последното много като го чуят мед им капе от устата. Бербатов - изборът на националнихилистите. Лично аз бях за Касабов. Но самият той ми изглеждаше все едно на сила се е кандидатирал.


По време на управлението на Гонзо в Левски се тръгна към трупането на дългове, скъпа селекция, аматьорски решения на всяко ниво - като цяло катастрофа!!!

В Локо Пд - същата работа.

Да искаш да управлява Касабов е чист мазохизъм, по-тъпо нещо скоро не бях чел, все едно си за Бобката, не знам футболно какво за теб е добре и/или зле...

Да кажеш, че примера от Запад не е работещ е още по-безмислен коментар, защото всички отбори от нашата "черга" се развиват главоломно, именно по начин и модел на работа от Запада!

Хубав опит. Опитай пак. Ще ти се получи.
Когато Гонзо дойде в "Левски" Шиши беше започнал вече масирана атака къ Батков и бизнесите му. Положението беше опряло до кокала. Спомни си тогава и за футболистите. ;)
Да сравняваш Касабов, международник и юрист, администратор с опит, с вифаджията Боби е смешно.
Да вземеш опитен ръководител, който е натрупал умения и знания за управления там е едно. Да си мислиш, че някой, който е ритал топка на Запад ще е добър управник е все едно да мислиш, че отличен ученик ще бъде добър учител.
С Гонзо за директор е последното ни участие в групи в евротурнирите. С Гонзо за директор Локото става два пъти втори и играе в Европа.


Само ти споменавам Китамбала ти става ясно...
А да искаш този Касабов - значи искаш да си останем 15 години назад, аман от такива "опитни" динозаври...

Никъде не съм споменал Бербатов, но ако го сравняваме с Касабов - познат е по цял свят, учредил Фондация, има познанства навсякъде и т.н.

Не може ли да разбереш, че Касабов е равно на досегашното ръководство.

Отговори ми с ДА или НЕ - Харесва ли ти управлението на БФС последните 18 години?
Защо 18? От създаването си този съюз е идиот.
Базите и чужденците. Това са два проблема, които ме интересуват и никой няма да ги реши. Ограничение на броя на чужденците и изграждане на модерна инфраструктура за подготовка на клубовете.[/offtopic]


Ограничаване на броя на чужденците административно няма как да се случи тъй като сме в ЕС. Единственият начин е собствениците на клубове да си стиснат ръцете и да се договорят, но Домус Бей няма да го позволи, тъй като е напред в матряла и печели никак не лоши пари от участие в ЕКТ.
Модерна инфраструктура изисква пари. Много пари. А от Бг футбол трудно може да си ги избиеш.
Другата опция е държавата да хвърли някой лев, обаче нито има желание, нито има възможности.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 30 мар 2024 10:05

Уелтън и Роналдо с голове.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Serafim
Мнения: 5224
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 30 мар 2024 10:20

БФС няма какво да прави за базите на клубовете. Освен чрез министерството на спорта няма, хипотетично, ако те решат да отпуснат десетки милиони за клубовете. И на кои? Как?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, Киро Пора и 92 госта