Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21387
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 18 апр 2024 11:56

Това, което ме притеснява е, че ако нещата продължат по същия начин в следващите две-три години, "Левски" ще се утвърди като средняк в бг футбола. При Черно море и Локо ПД се наблюдава вече няколко години приемственост и градация. Лудогорец не знам дали при Гонзо ще са като при Боби - демек - съдиите са наши - духайте. Джуджан хвърля доста пари и засега пазят най-добрите си играчи. "Ботев", ако не сбъркат и запазят напредъка си от тази година, с това кокетно стадионче, ще качат левъла. Тоест ще имаме пет сериозни клуба, като четири от тях се борят здраво за второто и третото място. Къде сме ние? Накъде отиваме? Аз мисля, че и за зомбайовците-рибаромразци е ясно. А те не могат да разберат, че отличията не са, не трябва да са самоцел. Първо садиш, после идват плодовете. Чужденец-треньор, който да пасне на "Левски" за мен е абсурд. Някой откачен сърбин само. Който да работи за 20-ина хиляди евро на месец. Другото е руснак, което няма да стане. Украинец, румънец е вариант тоже. Трябва да е с близък манталитет. Сещам се и за един Любо Пенев, който е луд по цялата глава. Само един улав човек може да оправи "Левски". Или Кокала, ама той бил "селянин". Но няма как Любо да бъде приет. Херо за мен е високо надценяван - който квото иска да казва. Стоев не знам в дългосрочен план дали няма да е удачен избор. Хубчев би бил, но той пък той няма да се съгласи. Патова ситуация. Но, ако нещата продължат така, скоро може да се радваме и на бронзовите медали.

scooool
Мнения: 743
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот scooool » 18 апр 2024 12:42

metodito написа:Това, което ме притеснява е, че ако нещата продължат по същия начин в следващите две-три години, "Левски" ще се утвърди като средняк в бг футбола. При Черно море и Локо ПД се наблюдава вече няколко години приемственост и градация. Лудогорец не знам дали при Гонзо ще са като при Боби - демек - съдиите са наши - духайте. Джуджан хвърля доста пари и засега пазят най-добрите си играчи. "Ботев", ако не сбъркат и запазят напредъка си от тази wгодина, с това кокетно стадионче, ще качат левъла. Тоест ще имаме пет сериозни клуба, като четири от тях се борят здраво за второто и третото място. Къде сме ние? Накъде отиваме? Аз мисля, че и за зомбайовците-рибаромразци е ясно. А те не могат да разберат, че отличията не са, не трябва да са самоцел. Първо садиш, после идват плодовете. Чужденец-треньор, който да пасне на "Левски" за мен е абсурд. Някой откачен сърбин само. Който да работи за 20-ина хиляди евро на месец. Другото е руснак, което няма да стане. Украинец, румънец е вариант тоже. Трябва да е с близък манталитет. Сещам се и за един Любо Пенев, който е луд по цялата глава. Само един улав човек може да оправи "Левски". Или Кокала, ама той бил "селянин". Но няма как Любо да бъде приет. Херо за мен е високо надценяван - който квото иска да казва. Стоев не знам в дългосрочен план дали няма да е удачен избор. Хубчев би бил, но той пък той няма да се съгласи. Патова ситуация. Но, ако нещата продължат така, скоро може да се радваме и на бронзовите медали.
.

Голяма част от отговора се крие в мнението ти, след Лудогорец, Ботев и Локо пл сега и тирето ще имат нов стадион!!!! Инфраструктурата… всеки който е ходил на Запад вижда ( малките разлики) ние ще сме си средняк със много амортизиран … стадион да го кажем при липса на по-точна дума.
Тези отбори ще привличат играчите за който ние се борим… при разходка из стадиона кой нормален ще дойде при нас!!!! От там същото и с треньора, дано нещо се случи, много се надявам, но ако отпуснат пари на нас за нов стадион ще са декларации и чудо от всичко софийски отбори.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23142
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот W84me » 18 апр 2024 13:45

TristaNNN написа:
W84me написа:Насо добър-лош поне го набива на криминалните елементи.

А, да си дойдем на думата! Не е важно, че припока го набива на Левски, важното е да го набива (как точно?! :)) на онези.
Това е като логиката на ашладисаните - не е важно Тирето да е добре, важното е говедата да са зле.
Прав е колегата, че славизацията и припощината при нас стават все по-явни.

За много неща не съм съгласен с него, но за фланелката ги попиля. Наистина не бях виждал такава злоба от левскари към левскари досега.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21387
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 18 апр 2024 14:05

Така е. И то не само стадион, а като съоръжение. И модерна база някъде извън София. Иначе Стоилов много критикува стадиона на "Ботев". Не знам защо...
И все пак... И все пак, "Левски" до 2013-14 или до атаката на Шиши към Батков, държеше нивото, което се очаква. Горе-долу. Със същата инфраструктура. Аз мисля, че тренировъчната база и условията за футболистите са по-важни. Теренът на стадиона. А в спортно отношение, няма стратегия.
Относно ЦСКА-София аз подозирам, че може и да не видят собствен стадион.

realno
Мнения: 6473
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 18 апр 2024 14:26

metodito написа:Това, което ме притеснява е, че ако нещата продължат по същия начин в следващите две-три години, "Левски" ще се утвърди като средняк в бг футбола. При Черно море и Локо ПД се наблюдава вече няколко години приемственост и градация. Лудогорец не знам дали при Гонзо ще са като при Боби - демек - съдиите са наши - духайте. Джуджан хвърля доста пари и засега пазят най-добрите си играчи. "Ботев", ако не сбъркат и запазят напредъка си от тази година, с това кокетно стадионче, ще качат левъла. Тоест ще имаме пет сериозни клуба, като четири от тях се борят здраво за второто и третото място. Къде сме ние? Накъде отиваме? Аз мисля, че и за зомбайовците-рибаромразци е ясно. А те не могат да разберат, че отличията не са, не трябва да са самоцел. Първо садиш, после идват плодовете. Чужденец-треньор, който да пасне на "Левски" за мен е абсурд. Някой откачен сърбин само. Който да работи за 20-ина хиляди евро на месец. Другото е руснак, което няма да стане. Украинец, румънец е вариант тоже. Трябва да е с близък манталитет. Сещам се и за един Любо Пенев, който е луд по цялата глава. Само един улав човек може да оправи "Левски". Или Кокала, ама той бил "селянин". Но няма как Любо да бъде приет. Херо за мен е високо надценяван - който квото иска да казва. Стоев не знам в дългосрочен план дали няма да е удачен избор. Хубчев би бил, но той пък той няма да се съгласи. Патова ситуация. Но, ако нещата продължат така, скоро може да се радваме и на бронзовите медали.


Напук на апокалептиците ще кажа, че Левски когато беше пред реален фалит не беше средняк още по - малко когато си изплатихме голяма част от задълженията. Но най - важната причина Левски да не бъде средняк е че има най - голямата фенска маса. Ако това по някакъв начин поставя лимит за олигархичните клубчета, то това е голямо предимство за нас, защото интереса към Левски е най - голям в страната, което донася милиони приходи дори когато пропуснем ЕКТ. Я си представете, че сме редовни участници в ЕКТ и то не само за два кръга, а до пролетта. Бюджета ни ще бъде най - големия в родния футбол.
Клуба ще бъде средняк само по една единствена причина, ако феновете му го изоставят. Докато са с клуба, вярвам, че Левски го очаква добро бъдеще.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Aronaks
Мнения: 840
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 18 апр 2024 14:33

realno написа:
metodito написа:Това, което ме притеснява е, че ако нещата продължат по същия начин в следващите две-три години, "Левски" ще се утвърди като средняк в бг футбола. При Черно море и Локо ПД се наблюдава вече няколко години приемственост и градация. Лудогорец не знам дали при Гонзо ще са като при Боби - демек - съдиите са наши - духайте. Джуджан хвърля доста пари и засега пазят най-добрите си играчи. "Ботев", ако не сбъркат и запазят напредъка си от тази година, с това кокетно стадионче, ще качат левъла. Тоест ще имаме пет сериозни клуба, като четири от тях се борят здраво за второто и третото място. Къде сме ние? Накъде отиваме? Аз мисля, че и за зомбайовците-рибаромразци е ясно. А те не могат да разберат, че отличията не са, не трябва да са самоцел. Първо садиш, после идват плодовете. Чужденец-треньор, който да пасне на "Левски" за мен е абсурд. Някой откачен сърбин само. Който да работи за 20-ина хиляди евро на месец. Другото е руснак, което няма да стане. Украинец, румънец е вариант тоже. Трябва да е с близък манталитет. Сещам се и за един Любо Пенев, който е луд по цялата глава. Само един улав човек може да оправи "Левски". Или Кокала, ама той бил "селянин". Но няма как Любо да бъде приет. Херо за мен е високо надценяван - който квото иска да казва. Стоев не знам в дългосрочен план дали няма да е удачен избор. Хубчев би бил, но той пък той няма да се съгласи. Патова ситуация. Но, ако нещата продължат така, скоро може да се радваме и на бронзовите медали.


Напук на апокалептиците ще кажа, че Левски когато беше пред реален фалит не беше средняк още по - малко когато си изплатихме голяма част от задълженията. Но най - важната причина Левски да не бъде средняк е че има най - голямата фенска маса. Ако това по някакъв начин поставя лимит за олигархичните клубчета, то това е голямо предимство за нас, защото интереса към Левски е най - голям в страната, което донася милиони приходи дори когато пропуснем ЕКТ. Я си представете, че сме редовни участници в ЕКТ и то не само за два кръга, а до пролетта. Бюджета ни ще бъде най - големия в родния футбол.
Клуба ще бъде средняк само по една единствена причина, ако феновете му го изоставят. Докато са с клуба, вярвам, че Левски го очаква добро бъдеще.


Ако клубът се управлява некадърно, без идея за развитие, ако се купуват измислени играчи и се печелят пари от комисионни, ако клубът служи за обогатяване на определени фирми или хора, не само ще бъде средняк, но и още по-надолу в таблицата може да слезем. И това ще се случи без значение колко много фенове има Левски и колко от тях ходят на стадиона. Феновете не участват в ръководеното на клуба, не избират и купуват футболистите, не ги тренират. Те единствено могат да носят приходи чрез купуване на билети и артикули. Средства, които ако не бъдат използвани правилно, няма как да помогнат на Левски да се бори за първите места и за титли, купи и евротурнири.

tmanolov
Мнения: 4057
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 18 апр 2024 14:40

realno написа:
metodito написа:Това, което ме притеснява е, че ако нещата продължат по същия начин в следващите две-три години, "Левски" ще се утвърди като средняк в бг футбола. При Черно море и Локо ПД се наблюдава вече няколко години приемственост и градация. Лудогорец не знам дали при Гонзо ще са като при Боби - демек - съдиите са наши - духайте. Джуджан хвърля доста пари и засега пазят най-добрите си играчи. "Ботев", ако не сбъркат и запазят напредъка си от тази година, с това кокетно стадионче, ще качат левъла. Тоест ще имаме пет сериозни клуба, като четири от тях се борят здраво за второто и третото място. Къде сме ние? Накъде отиваме? Аз мисля, че и за зомбайовците-рибаромразци е ясно. А те не могат да разберат, че отличията не са, не трябва да са самоцел. Първо садиш, после идват плодовете. Чужденец-треньор, който да пасне на "Левски" за мен е абсурд. Някой откачен сърбин само. Който да работи за 20-ина хиляди евро на месец. Другото е руснак, което няма да стане. Украинец, румънец е вариант тоже. Трябва да е с близък манталитет. Сещам се и за един Любо Пенев, който е луд по цялата глава. Само един улав човек може да оправи "Левски". Или Кокала, ама той бил "селянин". Но няма как Любо да бъде приет. Херо за мен е високо надценяван - който квото иска да казва. Стоев не знам в дългосрочен план дали няма да е удачен избор. Хубчев би бил, но той пък той няма да се съгласи. Патова ситуация. Но, ако нещата продължат така, скоро може да се радваме и на бронзовите медали.


Напук на апокалептиците ще кажа, че Левски когато беше пред реален фалит не беше средняк още по - малко когато си изплатихме голяма част от задълженията. Но най - важната причина Левски да не бъде средняк е че има най - голямата фенска маса. Ако това по някакъв начин поставя лимит за олигархичните клубчета, то това е голямо предимство за нас, защото интереса към Левски е най - голям в страната, което донася милиони приходи дори когато пропуснем ЕКТ. Я си представете, че сме редовни участници в ЕКТ и то не само за два кръга, а до пролетта. Бюджета ни ще бъде най - големия в родния футбол.
Клуба ще бъде средняк само по една единствена причина, ако феновете му го изоставят. Докато са с клуба, вярвам, че Левски го очаква добро бъдеще.

Слави Борисов, ти ли си - дано поне ти дават някой лев, че ако го правиш с чиста вера, значи нещо не е съвсем у ред на горния етаж. Е, то да си умнокрасив си е диагноза де, ама умнокрасив и раевист - те това е класика - нещо като ромче фен на Израждане :mrgreen: Трудно ми е да се сетя за по-голямо дъно, освен припощината

Мето, Левски ВЕЧЕ е средняк - кога за последно беше в битката за титлата? От Щакмпионите насам сме тотално дзеро, ама тотално - едно тенеке и един ПАОК, всичко друго е позор и позор на позора. Вече не мога да сметна колко клубчета си оправиха баланса срещу нас. Добре че ЦСКА умрЕ, та си останахме с положителен баланс поне срещу тях...

Затова единственият шанс беше Мъри, но малцино го осъзнаха, а още по-малко пък бяхме на стадиона преди 1 година. Стадото си знае, Наско бил легенда и спасил Левски в мача с НАП, като вкарал гола с г.з, след подаване на най-милото ни Мило. И те така те, а се оказа, че просто е трябвало да оправи едни разрешителни за едни апартаменти - колко прозаично.

Ето, давам и прогноза - г.з. няма да е "собственик" на Левски до макс 2 години, т.е. пролетта на 2026. Дотогава или ще ни няма и ще сложили тЕре, или ще е назначен друг собственик, че от този вече няма нужда!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21387
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 18 апр 2024 15:08

realno написа:
Напук на апокалептиците ще кажа, че Левски когато беше пред реален фалит не беше средняк още по - малко когато си изплатихме голяма част от задълженията. Но най - важната причина Левски да не бъде средняк е че има най - голямата фенска маса. Ако това по някакъв начин поставя лимит за олигархичните клубчета, то това е голямо предимство за нас, защото интереса към Левски е най - голям в страната, което донася милиони приходи дори когато пропуснем ЕКТ. Я си представете, че сме редовни участници в ЕКТ и то не само за два кръга, а до пролетта. Бюджета ни ще бъде най - големия в родния футбол.
Клуба ще бъде средняк само по една единствена причина, ако феновете му го изоставят. Докато са с клуба, вярвам, че Левски го очаква добро бъдеще.

Феновете могат да направят така че клубът да не загине. И дотам. Това не е малко. Ако "Левски" изчезне, не бг футбол, спирам да гледам футбол въобще. За повече ще ни трябва някоя и друга голяма компания и най-важното. Пак ще го напиша: СТРАТЕГИЯ. Е, букурещкият Динамо има сигурно много по-гореща публика от Клуж да речем, но... Феновете са голяма ценност. Феновете и историята.
Последна промяна от metodito на 18 апр 2024 15:38, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21387
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 18 апр 2024 15:21

tmanolov написа:

Мето, Левски ВЕЧЕ е средняк - кога за последно беше в битката за титлата?

Е, чакай сега. Трето-четвърто място не е "средняк". Лошото е, че в това първенство половината отбори са обикновено на ръба на фалита и играят основно с някакви ентусиасти в редиците си. И ние завършваме 3-ти, 4-ти, но ако бяха десет отбора... тогава сигурно щяхме да сме средняк. Лошото е, че години наред в "Левски" идват средняци като спортисти, средняци като треньори. Хора, които не са се борили в спортната си кариера за нищо. Костов някой беше споменал, че бил завършвал винаги след четворката. Не знам вярно ли е. Това е малко като да завършиш право в СУ-то и в ЮЗУ-то. Ако си водеща адвокатска кантора, кого би назначил? Нали... Отделно мисленето на ръководителите ни през годините с също мижитурско. Един вид, "Ми, кот' такова. Това ни е макса. Примирете се". Махай се, бе, посредственик. На теб това ти е "макса". ""Левски" и да загуби, трябва да покаже, че е направил всичко, за да не стане така. Споменах напреди един мач с Лудогорец без значение. Мисля 1-3 завърши, ама не съм сигурен. Паднахме лошо. Обаче "Левски" се бори целия мач. А тези последните три мача, такова бездушие. Някъде в началото на второто с ЦСКА май беше. Стига не помня кой по лявото крило до тяхното наказателно. Следва пас назад. Още един. И още един. И топката във вратаря. Толкоз....

skitnik32
Мнения: 382
Регистриран на: 24 юли 2008 20:15
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот skitnik32 » 18 апр 2024 16:18

TristaNNN написа:
W84me написа:Насо добър-лош поне го набива на криминалните елементи.

А, да си дойдем на думата! Не е важно, че припока го набива на Левски, важното е да го набива (как точно?! :)) на онези.
Това е като логиката на ашладисаните - не е важно Тирето да е добре, важното е говедата да са зле.
Прав е колегата, че славизацията и припощината при нас стават все по-явни.



докато Левски печелеше мачове, ти манолов и оня веселеия се появявахте тук веднъж седмично. след трите загуби станахте много активни. Изгря слънце и на вашата нива...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 55 госта