Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 17 апр 2018 11:53

goro_man написа:За мен вариантът след толкова грешки е да оставим Роси на спокойствие до есента след което да теглим чертата и да търсим решение ако някой има добра идея за моментната ситуация да я даде.
Е, есента... Трябва да си изпълни задачата - Евротурнири.
Ако отпаднем за за Купата ( би било истински подвиг от нашата страна, след супер-изгодният резултат от 1-вият мач ) ... Остава Първенството.
А там вече не сме на място гарантиращо участие в Европа.

Писах го преди 2 седмици - Ако отпаднем от пребоядисаните, а тези след нас в класирането за Първенство ни задминат, оставането на Роси е безсмислено, дори опасно за нашите цели.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kris_men2000 » 17 апр 2018 12:08

Betchualeng Arnaikem написа:
koisa написа:Много примиренческо мислене и занижени критерии се забелязват в нашите редици... Вече започвам да се чудя дали сме привърженици на Левски или на Славия!? :( Ние сме на 25 точки от първото място, а тук си говорим, че официалните мачове били тренировки, а мижава и страхлива загуба от Лудогорец е напредък в представянето и някакви такива глупости. :| Наистина жалко...
Явно хората, които от години повтарят, че бавно се превръщаме в Славия 2 ще се окажат прави! Срамно е...

Абе аз бих изтърпял да сме на 25 точки от лидера ако в отбора има надграждане, тогава резултатите ясно - предстоят.
Бих търпял да сме на 25 точки зад лидера, дори да няма прогрес.. ако е защото няма пари, няма кой да играе, няма как да се докара треньор, играчи. Така де, без пари е трудно.

Но да се дават сериозни пари (като за ППЛ) за треньор и футболисти, а играта да е смешна, мотивацията никаква, а демонстрираната грамотност и тактика на терена жалки.. айде стига.

1000 пъти съм казал: купи и титли.. радвам им се ама не са най-важното за мен. Искам Левски да е НОРМАЛЕН отбор. Със стратегия, с грамотен треньор, с футболисти, играещи с желание. Въобще ръководство и футболисти да правят всичко по силите си, независимо колко са те. Тогава бих простил слаби резултати, бих простил всичко, защото ще знам, че не е по тяхна вина. ако ще не във втората седмица, ами в Б група да сме.

Но да се дават едни пари, да се тъпче на едно място от страна на ръвкодоството, футболистите да играят само от време на време.. при това положение ще остане някаква горчилка ако ще и ШЛ да спечелим.

За вас може да не е нормална гледна точка това. Но за мен е логична. Защото аз не съм от Левски заради тенекиите. Затова и ако
ще я караме както сега една Купа няма да ме направи верен на Роси и Спас.


А бе човек ти изобщо знаеш ли какво пишеш? Когато пишеш четеш ли си словоредите?Та ти си противоречиш на всяко написано изречение. Да не страдаш от личностно раздвоение? Критикуваш ме ,че квича на умряло а ти виеш като линейка на баир.Я си събери мислите и се изясни сам със себе си на кой и на какво си фен, че като ти чета критиките към( мислещите и разбиращи от футбол фенове на ЛЕВСКИ) си толкова объркан и раздвоен ,че изобщо не знаеш какво искаш да ни кажеш.
Последна промяна от Kris_men2000 на 17 апр 2018 12:16, променено общо 1 път.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kris_men2000 » 17 апр 2018 12:14

goro_man написа:Всеки мрънка и нищо ясно и точно като идея всички виждаме какво ни е положението ако имате идея дайте я ако ли не подкрепяйте отбора. Аз имам точен и конкретен въпрос:
С кой начело искате да играем евентуално в Европа?
1.Делио Роси
2.Стамен Белчев
За мен вариантът след толкова грешки е да оставим Роси на спокойствие до есента след което да теглим чертата и да търсим решение ако някой има добра идея за моментната ситуация да я даде.


Отговарям ри веднага на въпроса.
Искам да играем в Европа с Любко Петрович.Той е 1000 класи над Делио.
И ако искаш да не можеш да спиш от срам и нерви нека тогава Роси да го оставим до есента на 2032година. и тогава да теглим чертата.Ако е останало нещо от ЛЕВСКИ ще преценим докъде сме стигнали в развитието.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3372
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот groti » 17 апр 2018 12:19

Kris_men2000 написа:
goro_man написа:Всеки мрънка и нищо ясно и точно като идея всички виждаме какво ни е положението ако имате идея дайте я ако ли не подкрепяйте отбора. Аз имам точен и конкретен въпрос:
С кой начело искате да играем евентуално в Европа?
1.Делио Роси
2.Стамен Белчев
За мен вариантът след толкова грешки е да оставим Роси на спокойствие до есента след което да теглим чертата и да търсим решение ако някой има добра идея за моментната ситуация да я даде.


Отговарям ри веднага на въпроса.
Искам да играем в Европа с Любко Петрович.Той е 1000 класи над Делио.
И ако искаш да не можеш да спиш от срам и нерви нека тогава Роси да го оставим до есента на 2032година. и тогава да теглим чертата.Ако е останало нещо от ЛЕВСКИ ще преценим докъде сме стигнали в развитието.


Викаш ЛюПко? И след 3 месеца като му предложат от Малта, Кипър или Япония пак да си събере багажа и да се махне? За кой път.. 4? 5?
Да, разбира я играта. Сигурно и с Витоша може да изклати всичките "грандове" в България, но той не е човекът с който да градиш.
И аз съм съгласен да сменим Роси, но нека да е с някой по-добър, а не поредния Кратко Остаич.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kris_men2000 » 17 апр 2018 12:25

Betchualeng Arnaikem написа:
Kris_men2000 написа:Твърде вероятно е докато Левски не сглоби добър отбор, който всяка година до последно да е в борбата за титлата, обстановката да е такава. А сега сините са на четвърто място, с четири поредни загуби, на 25 точки зад първия, на 19 зад втория и са вкарали с 10 гола по-малко от петия Ботев.
Това казва всичко.Просто думите са напълно излишни.

Теб те знаем. И да имаме читаво ръководство, започнало от нулата, ако резултатите се бавят ще квичиш на умряло. След всеки Х или загуба ще ревеш че сме за селските дивизии и това не е твоя Левски. Обстановката е такава заради такива като теб.

Съветвам те да спреш да гледаш отбора докато не ни купи Владимир Путин, да вземе Меси, Роналдо и Ибра дори и да започнем да вихрим голеади, да трупаме титли, купи и така.


Много си далеч от истината и реалността маи човек.Ако ме познаваше поне малко изобщо нямаше да пишеш тези глупости.Това което съм преживял и видял с моя ЛЕВСКИ ти изобщо не си го сънувал.И ако обичаш давай си съветите на детето си или на женати но не и на мен.Затова ЛЕВСКИ е тотална щета и посредствен от такива съветници като теб.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kris_men2000 » 17 апр 2018 12:43

groti написа:
Kris_men2000 написа:
goro_man написа:Всеки мрънка и нищо ясно и точно като идея всички виждаме какво ни е положението ако имате идея дайте я ако ли не подкрепяйте отбора. Аз имам точен и конкретен въпрос:
С кой начело искате да играем евентуално в Европа?
1.Делио Роси
2.Стамен Белчев
За мен вариантът след толкова грешки е да оставим Роси на спокойствие до есента след което да теглим чертата и да търсим решение ако някой има добра идея за моментната ситуация да я даде.


Отговарям ри веднага на въпроса.
Искам да играем в Европа с Любко Петрович.Той е 1000 класи над Делио.
И ако искаш да не можеш да спиш от срам и нерви нека тогава Роси да го оставим до есента на 2032година. и тогава да теглим чертата.Ако е останало нещо от ЛЕВСКИ ще преценим докъде сме стигнали в развитието.


Викаш ЛюПко? И след 3 месеца като му предложат от Малта, Кипър или Япония пак да си събере багажа и да се махне? За кой път.. 4? 5?
Да, разбира я играта. Сигурно и с Витоша може да изклати всичките "грандове" в България, но той не е човекът с който да градиш.
И аз съм съгласен да сменим Роси, но нека да е с някой по-добър, а не поредния Кратко Остаич.


Прав си. Но след три месеца ще сме в групите на лига Европа и целта ще е изпълнена.А тогава ще намерим лесно добър треньор да довърши започнатото добро дело.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12241
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 17 апр 2018 12:51

metodito написа:Каквото и да стане, пет купи да спечелят, сезонът е пълен провал. Тъжна работа. "Левски" като клуб вече просто не е себе си. В края на миналата седмица за пореден път ЛЕГНАХМЕ на господарите. Тук се сипят дитирамби за тях, чак се чудя да не съм в зеления форум. :shock: Ей, аланкоовци, "Левски" е играл и бил като тъпан ЦСКА (RIP) във време, в което имат евроуспехи, каквито Лудогорец даже и не може да си мечтае. Кой от Лудогорец е ставал четвърти на Световно, ве? Кой има потенциал от тея негра да е нещо повече от резерва в Бордо? Това е просто абсурдно. Ръководители и треньори ви зомбират и карат "Левски" да ляга на разградчани. Преди Гонзо и Тонев, сега Срас и Роси. Те ви плюят, вие си мислите, че дъжд вали. Ударете си по един шамар. Срас, Гонзо, Костов, Роси, Митов, Боримиров, Стоев, Тонев, Боримиров, Букарев, Пелето, Илиев - това са част от хората съсипали и съсипващи идентичността на този клуб и оправдават мозъчната си импотентност и безгранична себичност с пълни глупости.

Tи си луд, бе! :shock:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 17 апр 2018 12:59

TristaNNN написа:
metodito написа:Каквото и да стане, пет купи да спечелят, сезонът е пълен провал. Тъжна работа. "Левски" като клуб вече просто не е себе си. В края на миналата седмица за пореден път ЛЕГНАХМЕ на господарите. Тук се сипят дитирамби за тях, чак се чудя да не съм в зеления форум. :shock: Ей, аланкоовци, "Левски" е играл и бил като тъпан ЦСКА (RIP) във време, в което имат евроуспехи, каквито Лудогорец даже и не може да си мечтае. Кой от Лудогорец е ставал четвърти на Световно, ве? Кой има потенциал от тея негра да е нещо повече от резерва в Бордо? Това е просто абсурдно. Ръководители и треньори ви зомбират и карат "Левски" да ляга на разградчани. Преди Гонзо и Тонев, сега Срас и Роси. Те ви плюят, вие си мислите, че дъжд вали. Ударете си по един шамар. Срас, Гонзо, Костов, Роси, Митов, Боримиров, Стоев, Тонев, Боримиров, Букарев, Пелето, Илиев - това са част от хората съсипали и съсипващи идентичността на този клуб и оправдават мозъчната си импотентност и безгранична себичност с пълни глупости.

Tи си луд, бе! :shock:


Може. Но съм прав. Когато нямаш в два а мача удар във вратата, как да го нарека? А мача за изпадане във втората седмица помниш ли?

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kris_men2000 » 17 апр 2018 13:14

metodito написа:
TristaNNN написа:
metodito написа:Каквото и да стане, пет купи да спечелят, сезонът е пълен провал. Тъжна работа. "Левски" като клуб вече просто не е себе си. В края на миналата седмица за пореден път ЛЕГНАХМЕ на господарите. Тук се сипят дитирамби за тях, чак се чудя да не съм в зеления форум. :shock: Ей, аланкоовци, "Левски" е играл и бил като тъпан ЦСКА (RIP) във време, в което имат евроуспехи, каквито Лудогорец даже и не може да си мечтае. Кой от Лудогорец е ставал четвърти на Световно, ве? Кой има потенциал от тея негра да е нещо повече от резерва в Бордо? Това е просто абсурдно. Ръководители и треньори ви зомбират и карат "Левски" да ляга на разградчани. Преди Гонзо и Тонев, сега Срас и Роси. Те ви плюят, вие си мислите, че дъжд вали. Ударете си по един шамар. Срас, Гонзо, Костов, Роси, Митов, Боримиров, Стоев, Тонев, Боримиров, Букарев, Пелето, Илиев - това са част от хората съсипали и съсипващи идентичността на този клуб и оправдават мозъчната си импотентност и безгранична себичност с пълни глупости.

Tи си луд, бе! :shock:


Може. Но съм прав. Когато нямаш в два а мача удар във вратата, как да го нарека? А мача за изпадане във втората седмица помниш ли?


Спокойно приятел.Нали знаеш,че на умните хора които казват истината и констатират очевадното без да шикалкавят лижат и манипулират винаги ги наричат ЛУДИ. И аз съм луд за връзване но какво да се прави.Не ми дава сърце да казвам на черното ,че е бяло.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kris_men2000 » 17 апр 2018 13:16

Kris_men2000 написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
Kris_men2000 написа:Твърде вероятно е докато Левски не сглоби добър отбор, който всяка година до последно да е в борбата за титлата, обстановката да е такава. А сега сините са на четвърто място, с четири поредни загуби, на 25 точки зад първия, на 19 зад втория и са вкарали с 10 гола по-малко от петия Ботев.
Това казва всичко.Просто думите са напълно излишни.

Теб те знаем. И да имаме читаво ръководство, започнало от нулата, ако резултатите се бавят ще квичиш на умряло. След всеки Х или загуба ще ревеш че сме за селските дивизии и това не е твоя Левски. Обстановката е такава заради такива като теб.

Съветвам те да спреш да гледаш отбора докато не ни купи Владимир Путин, да вземе Меси, Роналдо и Ибра дори и да започнем да вихрим голеади, да трупаме титли, купи и така.


Много си далеч от истината и реалността мои човек.Ако ме познаваше поне малко изобщо нямаше да пишеш тези глупости.Това което съм преживял и видял с моя ЛЕВСКИ ти изобщо не си го сънувал.И ако обичаш давай си съветите на детето си или на жена ти но не и на мен.Затова ЛЕВСКИ е тотална щета и посредствен от такива съветници като теб.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga и 45 госта