Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

trex
Мнения: 301
Регистриран на: 02 яну 2010 17:39
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот trex » 15 апр 2018 11:50

Мнения милион. Той Прохазка подписа ли нов договор? Има вероятност да не се разчита на него от новият сезон. Другият, който вероятно ще се търси начин да се разделим е Гомез. За следващият сезон ще се търси крило и бек. Ако продадем някой и негов заместник. Деян Иванов се връща и надявам се да покаже добри игри. За мен Цветкович е доста лимитиран и често грешно позициониран. Не казвам да се отървем от него, а да има опции на всички позиции. Не се сещам онова момче Петков ли се казваше. Дано от следващият сезон получи шансове и се докаже. Много е важно да има дълбочина в състава.
Сега да питам юношите, които знаят какво е Левски, като Стивън Петков , закърмени и т.н. с идеята Левски също ли трябва да им се подарява място в първият отбор. Той многократно заяви, че нищо по-различно няма за него, умря от кеф при гола и го демонстрира. Тоест той е 1 от многото юноши, които просто използват школата като добър трамплин. Не казвам да не играе или да не се радва вътрешно, но той показа,че за него Левски, Берое, Витоша са му еднакво безразлични.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 15 апр 2018 12:17

rane написа:
W84me написа:Насо пак се изказвал, ебати нещастника.
Абсолютен нещастник при това. Преди няколко дни четох, че на Н. Илиев са му отнели пропуска за офиц. ложа на Г. Аспарухов(много правилен ход между другото). На този не само трябва да му го отнемат, а направо да му забранят достъпа до стадиона. За няколко гроша е склонен да се продаде на всеки. Сега е лакей на микренското джудже :x

Само да добавя нещо - отнетият пропуск е този за ложата, в която се настанява ръководството, а Илиев вече не е част от УС на клуба. Нормално е да върне картата.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23088
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 15 апр 2018 12:49

Две нови попълнения в атака на мястото на Вутов и Прохазка и нещата може да се променят.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3154
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот wilge » 15 апр 2018 17:43

blue avalanche написа:Тук чета че, видите ли, Прохазка отстъпвал по ВСИЧКИ компоненти на играта, ама компенсирал с...незнамсиквоси...
Ще падна от смях!
Ми що не го вземат в Ман Сити??? Да, ще отстъпва на Силва, Гюндоган, Фернандиньо и Де Брюин, ама ще компенсира... С какво ТОЧНО ще компенсира, че не разбрах?


Понеже го играеш тарикат и се заяждаш директно те питам: Кой написа и къде прочете, че "Прохазка отстъпвал по ВСИЧКИ компоненти на играта". Никъде не срещнах този текст. Освен при теб. Аз и останалите колеги от форума изразяваме мнението, че Роман е бавен, техниката му куца, липсва му поглед върху играта, неубедителен е при играта с глава. Точно и конкретно. И да! Компенсира липсата на бързина с правилно заставане и придвижване, понеже е слаб техник не задържа топката и я подава своевременно (лошото е, че повече назад и настрани), не може да даде извеждащ дълъг пас по фланга или остър и точен "в уличка", слабата игра с глава компенсира със силни удари от средно и далечно разстояние. В последно време и те липсват, тъй като изискванията на треньора са за сляпо и безприкословно спазване на тактическите указания. Виновен за головата му суша е Делио Роси и подчертано дефанзивната му философия.
Сега разбра ли какво с какво компенсира? Така се наричат нещата, а не "...незнамсиквоси..."
Намесата на Ман Сити е неуместна. Роман Прохазка е играч от средно ниво за европейска сцена и добър за домашна. Къде мешаш световните футболни върхове? Всъщност, може! Ако си от онези които на призивите за смяна на италианеца реагират първосигнално с думите: "Като не Роси, кой- Сухия, Топчо, Жадното?" От едната крайност на другата. Светът не е само в черно и бяло. Има още много други цветове. И те го правят по- хубав, нали?

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 15 апр 2018 19:09

wilge написа:
blue avalanche написа:Тук чета че, видите ли, Прохазка отстъпвал по ВСИЧКИ компоненти на играта, ама компенсирал с...незнамсиквоси...
Ще падна от смях!
Ми що не го вземат в Ман Сити??? Да, ще отстъпва на Силва, Гюндоган, Фернандиньо и Де Брюин, ама ще компенсира... С какво ТОЧНО ще компенсира, че не разбрах?


Понеже го играеш тарикат и се заяждаш директно те питам: Кой написа и къде прочете, че "Прохазка отстъпвал по ВСИЧКИ компоненти на играта". Никъде не срещнах този текст. Освен при теб. Аз и останалите колеги от форума изразяваме мнението, че Роман е бавен, техниката му куца, липсва му поглед върху играта, неубедителен е при играта с глава. Точно и конкретно. И да! Компенсира липсата на бързина с правилно заставане и придвижване, понеже е слаб техник не задържа топката и я подава своевременно (лошото е, че повече назад и настрани), не може да даде извеждащ дълъг пас по фланга или остър и точен "в уличка", слабата игра с глава компенсира със силни удари от средно и далечно разстояние. В последно време и те липсват, тъй като изискванията на треньора са за сляпо и безприкословно спазване на тактическите указания. Виновен за головата му суша е Делио Роси и подчертано дефанзивната му философия.
Сега разбра ли какво с какво компенсира? Така се наричат нещата, а не "...незнамсиквоси..."
Намесата на Ман Сити е неуместна. Роман Прохазка е играч от средно ниво за европейска сцена и добър за домашна. Къде мешаш световните футболни върхове? Всъщност, може! Ако си от онези които на призивите за смяна на италианеца реагират първосигнално с думите: "Като не Роси, кой- Сухия, Топчо, Жадното?" От едната крайност на другата. Светът не е само в черно и бяло. Има още много други цветове. И те го правят по- хубав, нали?

Двамата са много по- напред в техническо отношение. Превъзхождат го в дрибъл, техника, пас и поглед над играта. Роман им отстъпва в бързина, техника и креативност.
...неубедителен е при играта с глава.
... не може да даде извеждащ дълъг пас по фланга или остър и точен "в уличка"...

При толкова много кусури, някой друг играч щеше отдавна да бъде обявен за менте!
Компенсира липсата на бързина с ... придвижване

Това, пък, въобще не го разбрах.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rane » 15 апр 2018 19:52

W84me написа:Две нови попълнения в атака на мястото на Вутов и Прохазка и нещата може да се променят.

Все си мисля, че и двамата трябва да останат. Да, и двамата са доста зле, особено пролетта, да, и двамата са доказали, че могат много повече, обаче все си мисля, че могат да излезнат от тази криза и да дадат доста. Особено Вутов е все още толкова млад. Според мен Роси трябва да работи лично с него, за да го развие и да му помогне да преодолее тази дупка в която е изпаднал! Преди години имахме един треньор - Иван Кючуков(1995-1996), който обичаше да работи с младите играчи и доста от тогавашните младоци при него имаха видимо израстване. Спомням си например И. Симеонов(Чушката), който си беше доста посредствен ц. нападател като цяло - ами точно в този сезон вкара не малко попадения. После някъде по 2-3 бундеслига играеше. Но в този сезон, и той, и Йовов израстнаха. Но човека работеше с тях. Ако Роси му помогне съм сигурен, че Вутов ще си върне формата. Момчето има много голям потенциал, който с малко помощ би разкрил.
Прохазка също може да поиграе в Левски още година или две. Заслужава го. Отделно можем да му вземем и някакви пари, а не да го пускаме така.

А ние попълненията ги имаме вече. Какво пречи в средата на терена да играем с Тиам и Гомес, а пред тях да е Нашименто?!Може Нашименто и Гомес дори да си разменят местата. Имаме и Рошу, който от това, което съм видял в мачовете му не е никак лош вариант.

По-скоро е задължително да купим качествен вратар(това трябва да е цел номер 1), десен бек, дясно крило и ц. нападател. Буш би било добре до го шитнем - ако някой се излъже да го купи. Ривалдиньо може да се изчака още един полусезон и ако не покаже качества и на него може да му се покаже вратата. Костов поне за момента за резерва си е ОК.

drvasko98
Мнения: 6927
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот drvasko98 » 15 апр 2018 21:00

realno написа:
Warped написа:
DrAvalanche написа:Сираков по-добре да не идва. Има място на ложите да гледа мачове, но до там. Легендата колко успешен ръководител е вече се изчерпа. Имаше само един успешен период с един определен треньор. След това този треньор продължава да се развива успешно, и без "успешния" ръководител до себе си.

Ако разсъждаваме и за Мъри, да много добър треньор, най добрия на Левски след 1990 100%. Отдруга страна, в момента е треньор на Астана, казахстанския вариянт на Луноходец, да прави много добри неща с тях , ное вКазахстан не е в сериа А или бундеслигата и тн. А за амплоато треньор на националния отбор на Казахстан :| :| явно е заради парите.

Като стана въпрос за Мъри, тук ще го видите какъв треньор е. Не е като да имаш скъпи футболисти в Астана.


Ще видим и Астана със "скъпите" футболисти без Стоилов какво ще правят

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1383
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот olimpi » 15 апр 2018 21:22

Преди години имахме един треньор - Иван Кючуков(1995-1996), който обичаше да работи с младите играчи и доста от тогавашните младоци при него имаха видимо израстване. Спомням си например И. Симеонов(Чушката), който си беше доста посредствен ц. нападател като цяло - ами точно в този сезон вкара не малко попадения. Посл


Да чушката го помня, посредствен за стандартите ни ЦН, подобно на дървото Трендафилов.

Преди това работи Иван Вутов 93 май и той разви алтавите, Георги Славчев, Здравков и манекена като вратари и налагаше ако не се лъжа Груев и Сърбаков.

За Роси съм много раздвоен, от една страна не е съвсем да не пуска младоците, но честно играем ганкиното. Но като си помисля за жаднам стайл и ми се изправят косите.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3154
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот wilge » 15 апр 2018 22:04

blue avalanche написа:
wilge написа:
blue avalanche написа:Тук чета че, видите ли, Прохазка отстъпвал по ВСИЧКИ компоненти на играта, ама компенсирал с...незнамсиквоси...
Ще падна от смях!
Ми що не го вземат в Ман Сити??? Да, ще отстъпва на Силва, Гюндоган, Фернандиньо и Де Брюин, ама ще компенсира... С какво ТОЧНО ще компенсира, че не разбрах?


Понеже го играеш тарикат и се заяждаш директно те питам: Кой написа и къде прочете, че "Прохазка отстъпвал по ВСИЧКИ компоненти на играта". Никъде не срещнах този текст. Освен при теб. Аз и останалите колеги от форума изразяваме мнението, че Роман е бавен, техниката му куца, липсва му поглед върху играта, неубедителен е при играта с глава. Точно и конкретно. И да! Компенсира липсата на бързина с правилно заставане и придвижване, понеже е слаб техник не задържа топката и я подава своевременно (лошото е, че повече назад и настрани), не може да даде извеждащ дълъг пас по фланга или остър и точен "в уличка", слабата игра с глава компенсира със силни удари от средно и далечно разстояние. В последно време и те липсват, тъй като изискванията на треньора са за сляпо и безприкословно спазване на тактическите указания. Виновен за головата му суша е Делио Роси и подчертано дефанзивната му философия.
Сега разбра ли какво с какво компенсира? Така се наричат нещата, а не "...незнамсиквоси..."
Намесата на Ман Сити е неуместна. Роман Прохазка е играч от средно ниво за европейска сцена и добър за домашна. Къде мешаш световните футболни върхове? Всъщност, може! Ако си от онези които на призивите за смяна на италианеца реагират първосигнално с думите: "Като не Роси, кой- Сухия, Топчо, Жадното?" От едната крайност на другата. Светът не е само в черно и бяло. Има още много други цветове. И те го правят по- хубав, нали?

Двамата са много по- напред в техническо отношение. Превъзхождат го в дрибъл, техника, пас и поглед над играта. Роман им отстъпва в бързина, техника и креативност.
...неубедителен е при играта с глава.
... не може да даде извеждащ дълъг пас по фланга или остър и точен "в уличка"...

При толкова много кусури, някой друг играч щеше отдавна да бъде обявен за менте!
Компенсира липсата на бързина с ... придвижване

Това, пък, въобще не го разбрах.

Виж болднатото, колега. Когато застанеш правилно, макар и по- бавен, ще си пръв на мястото. Обикновена физика. Аз също харесвам играта на Прохазка, но не мога с лека ръка да пренебрегна недостатъците му. Както и да не отбележа преимуществата му. Признавам си, те съвсем не са малко. Играта му не е по- различна от който и да било средноевропеец. Минава ми през главата, че вече се е изчерпал за Левски и трябва да смени обстановката. Той най- добре си знае. Ако му харесва тук- отлично. Той е всеобщ любимец. Ако беше перфектен, нямаше да е в България. Аз си го приемам такъв, какъвто е. С всичките му кусури и недостатъци. Иска ми се и останалите да имат неговия хъс.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23088
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 16 апр 2018 09:58

Божката пак ги ниже в Дания! 6 гол от началото на сезона!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 89 госта