Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Yoda
Мнения: 1410
Регистриран на: 01 мар 2009 10:36
Контакти:

Re: А сега накъде?

Мнениеот Yoda » 07 апр 2011 13:20

Батков е слаб ръководител, но все пак успява да издържа клуба в условията на криза. Гонзо и Ясен просто не стават за голям футбол. Да си вземат едно отборче във В група и там да си налагат мъдрите тактики и виждания за играта. На Левски е нужен опитен треньор - поне с 10-15 години стаж в средноевропийски клуб, който и да има някакви успешни игри в ЕКТ .......
Левски-цска -17.11.1968 - 7:2 , 23.09.1994 - 7:1 - 51 години синини от бича !

Потребителски аватар
jivkovisz
Мнения: 161
Регистриран на: 23 сеп 2008 16:26
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: А сега накъде?

Мнениеот jivkovisz » 07 апр 2011 13:28

Батков пръв трябва да си ходи но него няма кой да го изгони Гонзо на момента да си тръгва за Ясен нищо не може да се каже той е фигурант, най срамното е историята с Карвальо това което се случи го няма никъде по света а да не забравяме и за казанската афера и как изгониха всички фитболисти от отбора на Мъри . А що се отнася за Илиян по добре да си стои в Берое там Гонзо ще го унищожи.

gri6ata1914
Мнения: 211
Регистриран на: 13 дек 2009 13:39
Контакти:

Re: А сега накъде?

Мнениеот gri6ata1914 » 07 апр 2011 13:43

Надявам се повече хора да се включат в дискусията, не заяждане или провокиране, а просто повече мнения на различни поколения левскари, за да видим какво е мнението на повечето левскари, на които им е болно и им пука за отбора. Ясно е, че нищо не зависи от нас, но поне да си излеем мъката и вижданията и да се консолидираме около някакво мнение и решение...

Потребителски аватар
brat domingo
Мнения: 383
Регистриран на: 09 сеп 2009 13:10
Контакти:

Re: А сега накъде?

Мнениеот brat domingo » 07 апр 2011 13:57

По принцип съм съгласен с всичко казано от автора, с изключение на това твърдение, че Батков си пере парите чрез Левски. Значи, не казвам, че Батков ми е любимият президент, но такива обвинения не може да се правят така между другото. Като човек, който претендира, че има финансова култура, бих искал да разясня, че футболът е може би най-неподходящият начин за пране на пари, защото финансите на футболните клубове са в голяма степен публични. Дори и децата в България знаят, че футболните ни клубове са на загуба. Това прави невъзможно изпирането на каквито и да е пари. Защото, уточнявам, прането на пари означава легализиране на незаконно придобити доходи. За да се осъществи такава операция, необходимо е изпиращото предприятие да отчита огромни печалби, което в български футболен клуб е невъзможно.

7271
Мнения: 82
Регистриран на: 08 сеп 2010 15:58
Контакти:

Re: А сега накъде?

Мнениеот 7271 » 07 апр 2011 13:58

Че Гонзо с неговия минимален интелектуален потенциал не става за ръководител е повече от ясно. Ясно е обаче и друго - това е пост, който трябва да бъде заеман от кадърен човек за дълги, дълги години. Именно това е гаранция за сериозни резултати. А при нас какво се получава ? Сменят се директорите като носни кърпички.А кой и защо ги сменя ?...

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: А сега накъде?

Мнениеот vvessel » 07 апр 2011 14:13

Абе хората са го казали - рибата се вмирисва от към главата. На голямата риба главата смърди и затова стават такива глупости в Левски последите 3-4 години. Ако имаше малко акъл, Батков можеше да си спести поне половината от просототиите, които направи(да не ги изброявам сега, че са много) и хем Левски щеше да е много по-добре, хем и той финансово щеше да е по-добре. Ама гъз глава затрива. А в случая трудно може да се различи едното от другото ;)

gri6ata1914
Мнения: 211
Регистриран на: 13 дек 2009 13:39
Контакти:

Re: А сега накъде?

Мнениеот gri6ata1914 » 07 апр 2011 14:18

brat domingo написа:По принцип съм съгласен с всичко казано от автора, с изключение на това твърдение, че Батков си пере парите чрез Левски. Значи, не казвам, че Батков ми е любимият президент, но такива обвинения не може да се правят така между другото. Като човек, който претендира, че има финансова култура, бих искал да разясня, че футболът е може би най-неподходящият начин за пране на пари, защото финансите на футболните клубове са в голяма степен публични. Дори и децата в България знаят, че футболните ни клубове са на загуба. Това прави невъзможно изпирането на каквито и да е пари. Защото, уточнявам, прането на пари означава легализиране на незаконно придобити доходи. За да се осъществи такава операция, необходимо е изпиращото предприятие да отчита огромни печалби, което в български футболен клуб е невъзможно.


Съгласен съм със забележката, по-точно е да се каже присвоява пари за сметка на отбора чрез: обявяване на една цена за продажба или покупка на футболисти /силно редуцирана или завишена/ и прибиране на разликата. Отделно от това получава различни облаги от факта, че е президент на Левски...Никой не може да ме убеди, че Батков дава пари просто от любов към клуба...Няма такъв човек, който влага пари в губещи предприятия...А в България всички престъпници инвестират във футбол. Защо??? Едва ли е случаен този факт :)

Потребителски аватар
Блутуг
Мнения: 274
Регистриран на: 27 дек 2009 21:43
Контакти:

Re: А сега накъде?

Мнениеот Блутуг » 07 апр 2011 14:22

Не ездържах да не се включа ,макар да нямам много време точно сега ,но
Честно казано на мен ми писна от негативни мнения- не че сезона е от добрите , но паметта ми не е къса и си спомням как играхме есента и в шампионата и в турнира Лига Европа - този отбор ми доставяше истинска наслада - нещо което не бях изпитвал от мачовете с Киево - до снощния мач , в който видях , че Левски си връща тази игра и този хъс за победи -бяхме много по-добри от Литекс и само слабата форма на Дембеле ни лиши от победата.С такава игра наистина ни чака само добро.Гонзо не е безгрешен , нито Ясен е такъв , но както писах след мача с Видима - отбора се събужда и снощи го показа .Гледайте по-позитивно и се наслаждавайте на играта , когато е качествена - като вчера

Потребителски аватар
dxl
Мнения: 1242
Регистриран на: 23 авг 2010 13:28
Контакти:

Re: А сега накъде?

Мнениеот dxl » 07 апр 2011 14:29

Блутуг написа:Не ездържах да не се включа ,макар да нямам много време точно сега ,но
Честно казано на мен ми писна от негативни мнения- не че сезона е от добрите , но паметта ми не е къса и си спомням как играхме есента и в шампионата и в турнира Лига Европа - този отбор ми доставяше истинска наслада - нещо което не бях изпитвал от мачовете с Киево - до снощния мач , в който видях , че Левски си връща тази игра и този хъс за победи -бяхме много по-добри от Литекс и само слабата форма на Дембеле ни лиши от победата.С такава игра наистина ни чака само добро.Гонзо не е безгрешен , нито Ясен е такъв , но както писах след мача с Видима - отбора се събужда и снощи го показа .Гледайте по-позитивно и се наслаждавайте на играта , когато е качествена - като вчера


Да де, ама тия мачове в Европа ги изнесохме на мускули и желание. Такова, каквото няма срещу Сливен, Перник, Видима, Академик... Точно за това има треньори и директори.
То и на мен не ми се ходи на работа всеки ден, ама...

Иначе Батков няма да махне Гонзо лесно (респективно и Ясен). Дори и да завършим втори със същата разлика. Спасението на сезона ще е добрите игри в ЛЕ. "Там ще надграждаме."
Трябва да загубим шансове за Европа, че да ги махне.

Другия вариант - да бъде сменен само треньора - пак не виждам как ще стане. Гонзо да махне Ясен... А и кое по-сериозно име би дошло, че Гонзо да му се налага?
Илиян Илиев: "Този пък, страничният, Костадин Ангелов ми каза: "Мани се от тука, ше ти прасна една глава".

vvessel написа: Добре че дойде Матеус, та да запишем загуба и от Корсика, че почти не остана отбор от Европа от който не сме падали.

Потребителски аватар
Via_Legati
Мнения: 115
Регистриран на: 23 мар 2011 21:09

Re: А сега накъде?

Мнениеот Via_Legati » 07 апр 2011 14:30

Блутуг написа:Не ездържах да не се включа ,макар да нямам много време точно сега ,но
Честно казано на мен ми писна от негативни мнения- не че сезона е от добрите , но паметта ми не е къса и си спомням как играхме есента и в шампионата и в турнира Лига Европа - този отбор ми доставяше истинска наслада - нещо което не бях изпитвал от мачовете с Киево - до снощния мач , в който видях , че Левски си връща тази игра и този хъс за победи -бяхме много по-добри от Литекс и само слабата форма на Дембеле ни лиши от победата.С такава игра наистина ни чака само добро.Гонзо не е безгрешен , нито Ясен е такъв , но както писах след мача с Видима - отбора се събужда и снощи го показа .Гледайте по-позитивно и се наслаждавайте на играта , когато е качествена - като вчера


От какво се събужда?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: darkblue67 и 122 госта