Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 13 юли 2018 17:20

Red_Neck написа:
rhaegar написа:Всички знаем защо физическата подготовка се прави предимно на места с висока надморска височина и причината за това не е температурата.

Знаеш дръжки :) :)
За това, което си мислиш, че знаеш трябва височинен лагер минимум месец-два за дълготраен ефект.
Само височинната адаптация отнема 15-20 дни. Ефектът идва после.


Колкото и кратка да е, пак оказва влияние.

А и бг отборите нямат толкова време, тя цялата подготовка е 20 дни. Но и в случая май не се търси толкова дълготраен ефект, а повече да не умират в 30-тата минута на първите мачове.

Помня при последната титла на Челси с Жозе правиха подготовка в Австрия и Швейцария и бяха доста по-свежи от съперниците си до февруари почти. На следващия сезон играха в ICT по САЩ и Малайзия и бяха леш.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 13 юли 2018 17:38

Red_Neck написа:....
Кажи по същество за отбора вчера, не се изхлузвай с недомлъвки - подготвен, аклиматизиран или скрит беше?
... па щом се налага да обръщаш мач срещу полупрофесионален клуб от ЛИХТЕНЩАЙН, явно ще да е било зорно :)
ПП:... интересно Загорчич с колко като вашите двама си взе мача във Финландия :)

Предполагам, че на теб и другите припознавачи са ви дошли силици след вчерашния луд късмет, което е нормално, разбира се.
Обаче, ще ти предложа, все пак, да се коментрира формата на отборите след/ако минат първите кръгове. Все пак ние имаме втори мач-реванш у дома, срещу същите тези от Лихтенщайн, вие ще гостувате на Балтика, където може да захапете хурката, докато Загорчич няма как да убеди в каквото и да е засега, защото този резултат може да го хлъзне в София. Не се опиянявайте толкова от нашата загуба и вашата вчерашна клизма, не забравяйте, че има реванши.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот phd » 13 юли 2018 23:41

Според мен:
1. Роси трябва да си тръгне при неотстраняване на Вадуц и Жалгирис. Да го държат би било идиотщина, никой няма да вярва в него и дори да иска - резултати няма да има.
2. Ако Левски продължи след Жалгирис, моментално трябва да се направят няколко силни трансфера. Ако не продължи, няма смисъл, мисля, че Русев затова се мотае. Тогава - двама-трима панайотообразни за резерви.
3. Ако не продължим след Жалгирис, трябва да сме готови и за продажба на титуляр - може би да пробват с Обертан. Сигурно ще има нужда от минимизиране на загубите. Тогава ще трябва да вземем и някакъв негов заместник.
4. [offtopic]Много ми се иска някой с вътрешно инфо да напише дали има забавяне на заплати, защото четох такава спекулация.[/offtopic]

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 14 юли 2018 00:27

phd написа:Според мен:
[offtopic]Много ми се иска някой с вътрешно инфо да напише дали има забавяне на заплати, защото четох такава спекулация.[/offtopic]


Силно се съмнявам Спас да води преговори с Вили от Австрия, да му обещава големи пари, а да няма за заплати на настоящия персонал.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 14 юли 2018 00:34

Serafim написа:
phd написа:Според мен:
[offtopic]Много ми се иска някой с вътрешно инфо да напише дали има забавяне на заплати, защото четох такава спекулация.[/offtopic]


Силно се съмнявам Спас да води преговори с Вили от Австрия, да му обещава големи пари, а да няма за заплати на настоящия персонал.

Вероятно мога да направя поръчка за Ферари и да ти покажа скрийншот. Ще повярваш ли, че имам пари да си купя Ферари?

Йоканович, Муслин, Петрович. Малко ли са примерите, в които привличаме някакви де всъщност не може да си ги позволим. Погледни Жорди, Холмар, Давид, Оби и Нашименто. На тея да им е тренер Дельо... :oops:
Последна промяна от metodito на 14 юли 2018 00:37, променено общо 1 път.

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 14 юли 2018 00:37

metodito написа:
Serafim написа:
phd написа:Според мен:
[offtopic]Много ми се иска някой с вътрешно инфо да напише дали има забавяне на заплати, защото четох такава спекулация.[/offtopic]


Силно се съмнявам Спас да води преговори с Вили от Австрия, да му обещава големи пари, а да няма за заплати на настоящия персонал.

Вероятно мога да направя поръчка за Ферари и да ти покажа скрийншот. Ще повярваш ли, че имам пари да си купя Ферари?

Много тъпо сравнение. И като ти повярвам и ти кажа: "Дай да покарам", а няма кола какво ще кажеш?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 14 юли 2018 00:38

Serafim написа:
metodito написа:
Serafim написа:
phd написа:Според мен:
[offtopic]Много ми се иска някой с вътрешно инфо да напише дали има забавяне на заплати, защото четох такава спекулация.[/offtopic]


Силно се съмнявам Спас да води преговори с Вили от Австрия, да му обещава големи пари, а да няма за заплати на настоящия персонал.

Вероятно мога да направя поръчка за Ферари и да ти покажа скрийншот. Ще повярваш ли, че имам пари да си купя Ферари?

Много тъпо сравнение. И като ти повярвам и ти кажа: "Дай да покарам", а няма кола какво ще кажеш?


Ще измисля някаква лъжа.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 14 юли 2018 00:40

А ако се окаже, че Дельо се е подвел по една лъжа? На друго мнение съм, но принципно...

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 14 юли 2018 00:48

Ква лъжа ще измислиш? Дай конкретен пример. Аз може да съм филанкишията, ама тоя австриец има репутация и прецаквайки го си затваряш много врати. Не ми се ще да ти давам тон пак на наивните опити за бистрене на някакви конспирации, но има далеч по-удачни и находчиви варианти да източиш един клуб. Със сигурност да плащаш високи заплати на високопрофилни играчи и треньори не е варинт, щото няма далавера. Това са европейци, дето си гледат договора точка по точка и заплатата до стотинка. Виж там Тунде, Мунде и други такива може на фиша да пише 15 хил лв., ама по сметките да ходят по 5хиляди само. И вместо преговори с Вили СТД щеше да някакъв българин там, бивш футболист на клуба.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 14 юли 2018 00:51

Serafim написа:Ква лъжа ще измислиш? Дай конкретен пример. Аз може да съм филанкишията, ама тоя австриец има репутация и прецаквайки го си затваряш много врати. Не ми се ще да ти давам тон пак на наивните опити за бистрене на някакви конспирации, но има далеч по-удачни и находчиви варианти да източиш един клуб.


Грешиш, приятелю. Когато парите не са твои, може да правиш каквото ти душа сака. Парите са на "Левски"! Колкото ти трябва да го разбереш?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 129 госта