Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

trex
Мнения: 301
Регистриран на: 02 яну 2010 17:39
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот trex » 20 юли 2018 10:34

Няма как всички да искат 1 и същи треньор. Само виждаме анкетата и всеки почва да плюе по новия треньор защо не е еди си кой и т.н. А погледнато по-глобално колко са вариантите :shock: Според мен Дерменджиев би ни свършил работа, но няма нищо сигурно на този свят :lol: Истината е, че 90% от имената в анкетата изобщо не се обсъждат и никой няма намерение да води разговор с тях.
Все се каня да пусна последните минути на мача с Вадуц. Само на мен ли ми се стори, че след като целия стадион започна да вика оставка отборът се разигра рязко и за 10 минути ги развинти и щеше да се класира :roll: Явно те са научили тази дума и са чакали да я чуят :lol: Митрев да си ходи, това не е поведение на капитан. Хем виновен хем сръдлив. Вчера по обяд казаха, че Левски се е разделил с Митрев. Отборът има нужда от психолог, а никой не взима мерки за такъв.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10850
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот ivan56 » 20 юли 2018 11:56

Аз просто не знам, как и защо го слагате Груев.
Значи, ще си остави подредената къщичка, Втора Бундеслига(която е поне 2 нива над ППЛ), отбор в който го боготворят, за да дойде тук и Ганьо да почне да го псува от третият мач.
Супер интелигентен и земен човек, разбиращ играта, работохолик.
Аз се надявам, в близко бъдеще да води отбор от Бундеслигата, а след време и националният ни отбор.
----
Нямам си на идея кой ви караше класни чужденци, като Жо, Бардон, Дарко, Вагнер и тн. ама СР е крайно време да се обърне към тях.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

drvasko98
Мнения: 6927
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот drvasko98 » 20 юли 2018 12:04

Сираков и хората, с които работеше...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 20 юли 2018 12:38

Аз смятам, че на общото събрание, тръст, НКП или там, каквото е трябва да потърсят обяснение защо:

- са се сменили четирима (ако не смятаме Буки) треньора начело на "Левски" за последните две години;
- защо продължава текучеството на играчи;

- защо от напускането на Букарев не е назначен спортно-технически директор и кой носи отговорността за привличането и освобождаването на играчи и треньори;

- истинските причини за напускането на Буки и Пелето;

- развитието на школата;

- има ли стратегия за развитието на "Левски", каква е тя и как се изпълнява.



Допълнително:
- ИЗЛЪГА ЛИ собственикът, че е преговарял с Мъри - по този въпрос трябва да се пита и Мъри. Ако да, то каква е причината да го прави зад гърба на треньор, назначен преди няколко месеца, който няма загуба в първенството и в Европа?

- -плаща ли собственикът "данък фенски комфорт"? Тук, разбира се, отговор няма да се намери, тъй като, ако има такъв, то именно някоя от големите организации, паразитиращи около "Левски" се възползва от това;
- Каква е истината около Рошу, Прохазка, Панайотов и Вутов.

Може да допълните.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот k_oleto » 20 юли 2018 12:55

metodito написа:Аз смятам, че на общото събрание, тръст, НКП или там, каквото е трябва да потърсят обяснение защо:

- са се сменили четирима (ако не смятаме Буки) треньора начело на "Левски" за последните две години;
- защо продължава текучеството на играчи;

- защо от напускането на Букарев не е назначен спортно-технически директор и кой носи отговорността за привличането и освобождаването на играчи и треньори;

- истинските причини за напускането на Буки и Пелето;

- развитието на школата;

- има ли стратегия за развитието на "Левски", каква е тя и как се изпълнява.



Допълнително:
- ИЗЛЪГА ЛИ собственикът, че е преговарял с Мъри - по този въпрос трябва да се пита и Мъри. Ако да, то каква е причината да го прави зад гърба на треньор, назначен преди няколко месеца, който няма загуба в първенството и в Европа?

- -плаща ли собственикът "данък фенски комфорт"? Тук, разбира се, отговор няма да се намери, тъй като, ако има такъв, то именно някоя от големите организации, паразитиращи около "Левски" се възползва от това;
- Каква е истината около Рошу, Прохазка, Панайотов и Вутов.

Може да допълните.


Въпросите, които си задал не са от съществено значение.
На мен ми е интересно: как се финансира Левски ? Първата година 6 мил. от Виваком и то, дадени авансово..+ ТВ права и май имахте една продажба. Това е, след това: Колко лични пари е дал Русев ? По-интересния въпрос е: Вярно ли е, че за да вземе Виваком на тънки пари, е трябвало да поеме и Левски ? Цветан Василев каза (интервю преди два месеца), че Русев не дава собствени пари, а реално Виваком плаща сметката, т.е Левски се издържа със заеми от Виваком ?
Първо на тия въпроси си отговорете, пък тогава питайте защо нямате спортен директор ?
Красимир Иванов:
Моята голяма мечта беше, казано на футболен език, резултатът да бъде 0:0. Да сме на нулата от финансова гледна точка. Дали това е осъществима цел? Да, но сме зависими от много неща. Имам предвид участието ни в евротурнирите - колкото по-напред продължим, толкова по-добре за нас.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14197
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот damyanov1963 » 20 юли 2018 13:05

k_oleto написа:
metodito написа:Аз смятам, че на общото събрание, тръст, НКП или там, каквото е трябва да потърсят обяснение защо:

- са се сменили четирима (ако не смятаме Буки) треньора начело на "Левски" за последните две години;
- защо продължава текучеството на играчи;

- защо от напускането на Букарев не е назначен спортно-технически директор и кой носи отговорността за привличането и освобождаването на играчи и треньори;

- истинските причини за напускането на Буки и Пелето;

- развитието на школата;

- има ли стратегия за развитието на "Левски", каква е тя и как се изпълнява.



Допълнително:
- ИЗЛЪГА ЛИ собственикът, че е преговарял с Мъри - по този въпрос трябва да се пита и Мъри. Ако да, то каква е причината да го прави зад гърба на треньор, назначен преди няколко месеца, който няма загуба в първенството и в Европа?

- -плаща ли собственикът "данък фенски комфорт"? Тук, разбира се, отговор няма да се намери, тъй като, ако има такъв, то именно някоя от големите организации, паразитиращи около "Левски" се възползва от това;
- Каква е истината около Рошу, Прохазка, Панайотов и Вутов.

Може да допълните.


Въпросите, които си задал не са от съществено значение.
На мен ми е интересно: как се финансира Левски ? Първата година 6 мил. от Виваком и то, дадени авансово..+ ТВ права и май имахте една продажба. Това е, след това: Колко лични пари е дал Русев ? По-интересния въпрос е: Вярно ли е, че за да вземе Виваком на тънки пари, е трябвало да поеме и Левски ? Цветан Василев каза (интервю преди два месеца), че Русев не дава собствени пари, а реално Виваком плаща сметката, т.е Левски се издържа със заеми от Виваком ?
Първо на тия въпроси си отговорете, пък тогава питайте защо нямате спортен директор ?
Красимир Иванов:
Моята голяма мечта беше, казано на футболен език, резултатът да бъде 0:0. Да сме на нулата от финансова гледна точка. Дали това е осъществима цел? Да, но сме зависими от много неща. Имам предвид участието ни в евротурнирите - колкото по-напред продължим, толкова по-добре за нас.

Тогава защо направиха всичко възможно, за да не продължим изобщо?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот k_oleto » 20 юли 2018 13:11

damyanov1963 написа:
k_oleto написа:
metodito написа:Аз смятам, че на общото събрание, тръст, НКП или там, каквото е трябва да потърсят обяснение защо:

- са се сменили четирима (ако не смятаме Буки) треньора начело на "Левски" за последните две години;
- защо продължава текучеството на играчи;

- защо от напускането на Букарев не е назначен спортно-технически директор и кой носи отговорността за привличането и освобождаването на играчи и треньори;

- истинските причини за напускането на Буки и Пелето;

- развитието на школата;

- има ли стратегия за развитието на "Левски", каква е тя и как се изпълнява.



Допълнително:
- ИЗЛЪГА ЛИ собственикът, че е преговарял с Мъри - по този въпрос трябва да се пита и Мъри. Ако да, то каква е причината да го прави зад гърба на треньор, назначен преди няколко месеца, който няма загуба в първенството и в Европа?

- -плаща ли собственикът "данък фенски комфорт"? Тук, разбира се, отговор няма да се намери, тъй като, ако има такъв, то именно някоя от големите организации, паразитиращи около "Левски" се възползва от това;
- Каква е истината около Рошу, Прохазка, Панайотов и Вутов.

Може да допълните.


Въпросите, които си задал не са от съществено значение.
На мен ми е интересно: как се финансира Левски ? Първата година 6 мил. от Виваком и то, дадени авансово..+ ТВ права и май имахте една продажба. Това е, след това: Колко лични пари е дал Русев ? По-интересния въпрос е: Вярно ли е, че за да вземе Виваком на тънки пари, е трябвало да поеме и Левски ? Цветан Василев каза (интервю преди два месеца), че Русев не дава собствени пари, а реално Виваком плаща сметката, т.е Левски се издържа със заеми от Виваком ?
Първо на тия въпроси си отговорете, пък тогава питайте защо нямате спортен директор ?
Красимир Иванов:
Моята голяма мечта беше, казано на футболен език, резултатът да бъде 0:0. Да сме на нулата от финансова гледна точка. Дали това е осъществима цел? Да, но сме зависими от много неща. Имам предвид участието ни в евротурнирите - колкото по-напред продължим, толкова по-добре за нас.

Тогава защо направиха всичко възможно, за да не продължим изобщо?


Защото на Герена нямате 1 (един ), дето да разбира от футбол. Като почнеш от трансферите ви. Оня Бурабия (май така беше) сега отиде в Италия за милионче, а вие го пуснахте без пари. Взехте бек от Франция - под наем, ама още не сте платили наема, а човека игра в 5 мача (има няма) Натирихте най-талантливият ви играч от школата - Вутов. Панайотов пък беше неграмотен, ма сърцат играч и да не ви ги изреждам - вие си ги знаете по-добре. Сега играят Кабрал, Мабрал и т.н - затова отпаднахте от ЛЕ

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3372
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот groti » 20 юли 2018 13:17

Мхм..най-сериозният въпрос си остава финансирането. Има ли реално такова, истина ли е това за Мулдер и има ли реална опасност за Левски? Далеч не вярвам на всичко по медиите, затова е редно някой да излезе и да каже какво се случва.
Бъркаше ли се някой в работата на Роси? Реално кой отговаряше за селекцията? Нормално ли е Русев да играе ролята на селекционер/скаут ?
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 20 юли 2018 13:18

България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 20 юли 2018 13:19

k_oleto написа:Въпросите, които си задал не са от съществено значение.
...

От огромно значение са, защото те ще дадат ясен отговор защо отпаднахме от някакво посмешище, защо се борихме за четвъртото място с афиширан бюджет, който е далеч по-голям от всички, освен от Лудогорец и защо не спечелихме Купата. Подсказка към поддръжниците на Спас: не е заради изтърваната дузпа и спасяванията на Петков.

Как се финансира "Левски"? Този въпрос с финансирането е малко безсмислено да се задава в България. Иначе... аз не мога да разбера как човек, който получава чисти 600 лева, си купува нов iPhone и смарт-плазма... И по-важния въпрос: защо аджиба го прави, като няма пари даже да си плаща сметките с тези 600 лева през зимата.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: TristaNNN и 97 госта