Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12783
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Eminem » 14 ное 2017 14:39

metodito написа:
Това румънче, което го слагат от време на време на върха в атаката, за нищичко не става. Идва до него топката, а той се чуди да я гледа ли, да я дъвче ли, да я плюе или пък да я гълта... Както искат да ме разбират. А "колегата" му в атака е по-тромав и от мен. А знаете кога съм спрял аз с футбола. Не е нормално това. Те играят в Левски. Все пак ние винаги, без изключение, през годините сме разполагали с огромни, страхотни нападатели, в чисто футболно отношение. С такива, които решават мачове, и на които се гласува доверие да носят отговорност за целия отбор. Това, в тези двамцата конкретно, никак не го виждам.
:!: :!: :!: :!:

https://topsport.bg/levski/petar-kurdov ... pkata.html

Този път не го казвам аз.

Точно така! Наред е следващата легенда.
Не се бутайте, за всеки ще има изява.
Накрая ще има награда най-добър плювач, връчена от градинското жуже.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 14 ное 2017 14:43

Eminem написа:
metodito написа:
Това румънче, което го слагат от време на време на върха в атаката, за нищичко не става. Идва до него топката, а той се чуди да я гледа ли, да я дъвче ли, да я плюе или пък да я гълта... Както искат да ме разбират. А "колегата" му в атака е по-тромав и от мен. А знаете кога съм спрял аз с футбола. Не е нормално това. Те играят в Левски. Все пак ние винаги, без изключение, през годините сме разполагали с огромни, страхотни нападатели, в чисто футболно отношение. С такива, които решават мачове, и на които се гласува доверие да носят отговорност за целия отбор. Това, в тези двамцата конкретно, никак не го виждам.
:!: :!: :!: :!:

https://topsport.bg/levski/petar-kurdov ... pkata.html

Този път не го казвам аз.

Точно така! Наред е следващата легенда.
Не се бутайте, за всеки ще има изява.
Накрая ще има награда най-добър плювач, връчена от градинското жуже.

Кое е "плюването", човек? Че тея двамцата, де ги водят нападатели са абсолютните смешки, когато ги сравниш с деветките на "Левски" ли? Дооообре.

Давид и Ойлофсон са класа в защита, Гомес и Габи - в средата. Съпостави класата, като спортисти, като футболисти на тези хора с тандема Бушуку и пак кажи кое е плюването? Ако те имаха класата на изброените от мен четирима, щяхме да сме поне втори. ;) А Роси да се чуди кой от двамата да играе, не защото са дупки, а защото вкарват еднакво добре.

Трябва ни истински класен играч отпред и един негов достоен заместник. И като класен, имам предвид да е за атаката това, което е Давид за защитата. За такава класа говоря.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43826
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 14 ное 2017 15:19

Специално Петър Курдов, откакто изгониха синчето му, една добра дума не е казал за Левски. Независимо какво се е случвало с клуба.

Това румънче, което го слагат от време на време на върха в атаката, за нищичко не става. Идва до него топката, а той се чуди да я гледа ли, да я дъвче ли, да я плюе или пък да я гълта...


Ако смениш "румънче" с "момче", можеш идеално да опишеш престоя на въпросния татин син в Левски. Но тогава баща му не говореше подобни неща.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12220
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 14 ное 2017 15:47

rhaegar написа:Специално Петър Курдов, откакто изгониха синчето му, една добра дума не е казал за Левски. Независимо какво се е случвало с клуба.

Това румънче, което го слагат от време на време на върха в атаката, за нищичко не става. Идва до него топката, а той се чуди да я гледа ли, да я дъвче ли, да я плюе или пък да я гълта...


Ако смениш "румънче" с "момче", можеш идеално да опишеш престоя на въпросния татин син в Левски. Но тогава баща му не говореше подобни неща.

Бих допълнил също така, че за разлика от хилавото му синче, "румънчето" поне се старае и успява да си създаде някое и друго полжение - къде с добро позициониране, къде с мъжка борба, къде с тичане и преса, а синчето беше толкова немощен, че на моменти ми беше жал да го гледам как се влачи по терена. :evil:
Хеле пък ако на "румънчето" му създаваха такива положения като на синчето ...
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9277
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 14 ное 2017 16:26

Как пък една легенда или бивш играч се не изказа позитивно за случващото се в клуба,а чак пък хвалят ГГ(Сираков,Курдов,че и Тити Папазов) :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Serafim
Мнения: 5214
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 14 ное 2017 18:46

Тъкмо и аз щях да пиша за сина на Петър Курдов, дето сбъдна мечтата си да играе за Левски, в иначе прелестната си кариера. Където не е отишъл, там не се е реализирал...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 14 ное 2017 19:09

Според мен намерим ли истинска девятка, нещата ще тръгнат нагоре. Само че не виждам как ще стане на зима. Трябва да е действащ голмайстор за отбора си или поне да има над 10 гола досега за него през сезона, да е от читаво първенство (ясно е, че не може от премиер лигите на Големите 5, за това по-скоро Ерсте дивизи, серия Б, чешко, словашко, нещо такова) и да искат да го дадат без пари на средата на сезона. :lol: А да, и да не е пеперудка - всяка година в ново първенство и отбор. Това също е много важно. Мисията невъзможна. Освен ако Срас не отвърже кесията. И още нещо: по желание да не е африканец. Аман от неграмотници.

Ако намерим добра девятка и пак обикаляме наказателното на противника (без да влизаме в него), като гладно куче месарница, значи проблема е другаде. Но според мен е девятка. И то истинска. Не играч, прекарал последните две години в митарствания и 1 гол или другия де станал шампион на Румъния, ама като му погледнеш статистиката... http://us.soccerway.com/players/sergiu-bu/156117/

Може да помислим за шведското. То свърши. Там може да има свободен агент..


Потребителски аватар
Torino FC 1906
Мнения: 454
Регистриран на: 07 авг 2010 16:19
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Torino FC 1906 » 14 ное 2017 20:36

mikata написа:Как пък една легенда или бивш играч се не изказа позитивно за случващото се в клуба,а чак пък хвалят ГГ(Сираков,Курдов,че и Тити Папазов) :roll:


Алелуя :)
За "сините легенди" в момента няма "лапачка" ... за това се изредиха да "лижат" за някой и друг сребърник т....... на големия от Микре :evil:
Когато Литекс си бяха в Ловеч а не в София ... не беше така , сега и двете страни имат изгода !

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 14 ное 2017 20:50

mikata написа:Как пък една легенда или бивш играч се не изказа позитивно за случващото се в клуба,а чак пък хвалят ГГ(Сираков,Курдов,че и Тити Папазов) :roll:

Ако им дадат благ пост, ще млъкнат и ще сменят плочата. Нагледахме им се. Единствено Емо Спасов е пич-хвали доброто, критикува с мярка и добронамерено.
Аз лично съм очарован от Захари Сираков. И като играч много го харесвах. Момчето учи за тренер и пое набор 2008 миналата година. Мнозина се подсмихваха, но Захари стана шампион. Амбициозна и стегната работа, добър подход към децата и резултатите са налице.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта