Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Serafim
Мнения: 5225
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 12 яну 2018 13:24

Няма какво да се засягаме. (Аз съм от тия, дето им се искаше Бурабия да е в отбора, ама французина по абсолютно непрофесионален начин си наби шута, след като първо се опитаха да го съблекат феновете и след като видя, че отбора има също толкова непрофесионално управление. Да не забравяме, че напрактика той игра само един полусезон (последния), а през останалото време бе тотална дупка). Истината е, че мрънкате много. За всичко. Всеки ход е погрешен за вас. И зад всеки трансфер виждате знаци на слабост, отписване на сезона, конспирации за съботаж от страна на ръководството.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13762
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Red_Neck » 12 яну 2018 13:31

Serafim написа:Няма какво да се засягаме. (Аз съм от тия, дето им се искаше Бурабия да е в отбора, ама французина по абсолютно непрофесионален начин си наби шута, след като първо се опитаха да го съблекат феновете и след като видя, че отбора има също толкова непрофесионално управление. Да не забравяме, че напрактика той игра само един полусезон (последния), а през останалото време бе тотална дупка). Истината е, че мрънкате много. За всичко. Всеки ход е погрешен за вас. И зад всеки трансфер виждате знаци на слабост, отписване на сезона, конспирации за съботаж от страна на ръководството.

Това е защото няма последователност. През 3 месеца се сменя стартегия/визия и т.н.
Ръководството ви се бие като вода в бряг.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Serafim
Мнения: 5225
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 12 яну 2018 13:42

Аз не знам с какво право някой очаква последователност от лица, като Боримиров, Митов, Елин, Пелето, Сухия, Гонзо и тн. Човек, очакващ нещо от такива, като тях, бих го определил, като малко бавен. И въпреки това изведнъж всички са изненадани от липсата на стратегия, развитие, последователност и тн.
Ето - дойде един италианец и каза - много работа ни чака, нерядко критикуваше отбора си след мачовете, често с конкретика, а не с заучени фрази. За пръв път от много време някой каза, че не иска трансфери, само за текучество, а да продължи да работи с хората, с които вече се познават, ако ще е така. Не си изми ръцете с липсата на подготовка, водена от него, със селекцията правена от друг, с реферите. За пръв път някой освен, че казва същото, като всичките гореизборени - че не може да се сменя половината отбор през 6 месеца и да се очакват резултати - и наистина го прави. Не иска да разкара 5-6 от основния състав на зима и да доведе нови на тяхно място, със съмнителни качества. А всичките предшественици го казват, но с лека ръка сменят половината отбор. Всички те помпаха мускули, че Левски е Левски и винаги се бори за отличие, въпреки, че Морето идва и ни забива 3ка на Герна или пребоядисаните ни вкарват от съблекалнята. Сякаш, за феновете на Левски, са по-важни високопарните приказки, отколкото реалистичната преценка. И когато треньора ти каже, че Лудогорец е шампион 7 години предред, е защото вземат качествени играчи и ги интергрират в отбора и в културата, а това отнема месеци, година - всички тука скачат като шебеци, че това е пораженческо мислене. И някак си сякаш искат отново да видят призкара на Гонзо или Митов на Герена. Да им заговори пак за юноши, тригодишен план за развитие, за борба за отличия... И после отново да се разочароват. С изненада, при това.
И пак повтарям - някакси все са изненадани от некадърността на гореизброените...
Последна промяна от Serafim на 12 яну 2018 13:47, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21371
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 12 яну 2018 13:47

Serafim написа:Няма какво да се засягаме. (Аз съм от тия, дето им се искаше Бурабия да е в отбора, ама французина по абсолютно непрофесионален начин си наби шута, след като първо се опитаха да го съблекат феновете и след като видя, че отбора има също толкова непрофесионално управление. Да не забравяме, че напрактика той игра само един полусезон (последния), а през останалото време бе тотална дупка). Истината е, че мрънкате много. За всичко. Всеки ход е погрешен за вас. И зад всеки трансфер виждате знаци на слабост, отписване на сезона, конспирации за съботаж от страна на ръководството.


А нима не ни дават повод за това. Лично аз след есента от настоящата селекция, вече съм негативен само към Горанов и Буш. Към всички имам забележки, но говоря за общото ми мнение. За Роси... генерални изводи сигурно ще имам след сезона. Той постигна вече нещо, което не знам правили ли сме някога? Без гол на Герена повече от полусезон. Фен съм на Калчото, така че няма как да не ми се нравят нещата. Ако човек е фен на Премиършип сигурно ще вижда нещата по друг начин. Мога да го сравня с нещо, което гледах вчера на Севиля - Кадис. Луис Мюриел дойде с визитката на голаджия в Севиля от Сампдория. В Италия обаче футболът не само си е по-бавничък, но си има свои особености. Така мисля. Трансферна грешка за 20 милиона евро.

Та, когато виждаш, че този треньор не е Абрамчик, дето не знаеше на кой свят е, не е Пепе, дето не знам дали беше въобще тренер и зимата засега откъм трансфери не е добре, а почивката свършва, то какво да кажа?

Serafim
Мнения: 5225
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 12 яну 2018 13:56

Ще ме извиняваш, Луис Муриел не е никакъв голаджия. Това, че миналия му сезон бе силен и вкара 11 гола не значи, че е голмайстор. Като му погледнеш статистиката виждаш, че има два сезона с по 11 гола и още шест с едноцифрено изражение, включително няколко сезона с нула гола. И един на международно ниво. Муриел си е футболист средна ръка, още от времето си в Удинезе. Преди 3-4 години щеше да струва на Севиля 10-12 млн евро максимум. Просто пазара, за топ първенствата, е силно надут в днешно време. Виж, примерно Карлос Бака - от Брюж отива в Севиля през 2013 за 9млн. евра и то като човек вкарал 28 гола в 45 мача. Днес същия трансфер сигурно щеше да е и той 20млн.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13762
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Serafim

Мнениеот Red_Neck » 12 яну 2018 13:58

Не ти говоря за Боримиров, Никиту и т.н.
Говоря ти за този, който ги назначава и спуска целите.
Върни лентата и си дай сметка дали има грам последователност.
Да не говорим, че последното назначение на Асенчо е подигравка.
Дельо едва ли е ОК преводачът да му стане началник.
Подигравка бе и да се назначи СТД и шеф на ДЮШ за акционер.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21371
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 12 яну 2018 14:11

Serafim написа:Ще ме извиняваш, Луис Муриел не е никакъв голаджия. Това, че миналия му сезон бе силен и вкара 11 гола не значи, че е голмайстор. Като му погледнеш статистиката виждаш, че има два сезона с по 11 гола и още шест с едноцифрено изражение, включително няколко сезона с нула гола. И един на международно ниво. Муриел си е футболист средна ръка, още от времето си в Удинезе. Преди 3-4 години щеше да струва на Севиля 10-12 млн евро максимум. Просто пазара, за топ първенствата, е силно надут в днешно време. Виж, примерно Карлос Бака - от Брюж отива в Севиля през 2013 за 9млн. евра и то като човек вкарал 28 гола в 45 мача. Днес същия трансфер сигурно щеше да е и той 20млн.

Имах предвид най-вече някои критики към играта ни и това, че това е съвсем друг футбол. А дали е правилния за нас, класирането накрая ще покаже. Ако завършим на трето място или по-горе значи е правилния.

А тоя Мюриел е като муъ без глава. Втори или трети мач го гледам и се чудя какво прави на терена. Как ги е вкарал тея 11 гола...
Последна промяна от metodito на 12 яну 2018 14:13, променено общо 1 път.

Serafim
Мнения: 5225
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Serafim

Мнениеот Serafim » 12 яну 2018 14:12

Red_Neck написа:Не ти говоря за Боримиров, Никиту и т.н.
Говоря ти за този, който ги назначава и спуска целите.
Върни лентата и си дай сметка дали има грам последователност.
Да не говорим, че последното назначение на Асенчо е подигравка.
Дельо едва ли е ОК преводачът да му стане началник.
Подигравка бе и да се назначи СТД и шеф на ДЮШ за акционер.


Ами да ти кажа аз виждам някаква последователност, както в спортно-технически план, така и от ръководството от лятото насам. От лятото, защото изключвам периода от преди една година, когато Спас хвърли акциите и каза, че не му се занимава. Бяха взети играчи, такива, каквито са. Нелоша селекция на хартия. Но по-важното - бяха отказани няколко трансфера на контузени футболисти, бяха разкарни няколко други, които са на хранилка (Нар, Бабтунде и Сандберг). Няма изгледи да късаме договори с привлечени преди 3-4 месеца играчи и да плащаме неустойки. Няма изгледи да вземем половин нов отбор, от играчи със съмнителни качества. Дори тоя Костов има 6 гола за Пирин. Толкова има Черната сила, а Буш има 5. Ръководството рязко дръпна ръчката на приказките по адрес на БФС, реферите и оправданията от всякакъв сорт. Все по-усилено се говори за прословутата козирка. (Аз ако бях на мястото на Спас и някой ден вдигна нов сектор, бих го кръстил "Козирката").
Букарев е в отбора от много време. Едни казват, че бил от някаква специална рода, дето се уреждала на хубави места, други, че е змия, трети, че е интелигентен. За мен не е задължително да търся под вола, специално за него. Всеки средно интелигентен ще разбере, че Боримиров по някакъв начин бе вреден за Левски и след странната промяна в Спас през последните шест месеца, той реши да го отлъчи. Явно Букарев не става пом.треньор, за това му намериха място, като един координатор. Май е много далеч от това да е шеф на Роси и явно в спортно-технически план италианеца има последната дума за всичко, с благословията на Спас. Ясно е, че той е избрал Малта, а не Букарев. Ясно е, че казва какви играчи иска, дават му списък, той кани на проби и отпраща, ако не ги хареса (както бе с французина), а не Букарев. Роси каза, че не е дал забрана да се продава и тн., което значи, че има думата и върху изходящите трансфери.
Според мен Боримиров хем го махнаха, хем остана в Левски заради връзките си с ултрасите.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9312
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 12 яну 2018 14:46

Двама юноши на ЛЕВСКИ ще се присъединят към отбора в Малта

Емил Трендафилов и Петър Иванов са получили покана от треньорите в ЛЕВСКИ да пътуват утре сутрин за Малта, където ще тренират с основната група футболисти.

Емо е юноша на клуба роден на 23.09.1999 година и в момента се състезава за селекцията на Георги Тодоров в Елитната група до 19 години.Играе на поста ляв бек, като се отличава с добра скорост и може да играе едновременно с двата крака.Очаква се да бъде ползван в тренировките на мястото на напусналия вече Мики Орачев , който напусна тима в посока Септември.Единствената опция за момента на левия бек остава само Иван Горанов.В отбора воден от Георги Тодоров, Емо се представя на изключително добро ниво за своята възраст и това е останало забелязано от Делио Роси и компания.Има изиграни до момента 15 мача за ЛЕВСКИ (U19), като има отбелязани даже и три попадения.

Другото момче от школата на ЛЕВСКИ Петър Иванов играе на поста вратар, като е роден на 8.02.2000 година.Играе основно за набор 2000, но през този сезон записа мачове и за Старшата група.В момента на разположение са двамата вратари Божидар Митрев и Николай Кръстев, а Димитър Шейтанов, който се води трети вратар е още с неясно бъдеще и остана да тренира в София.Именно затова Петър Иванов ще замине за Малта, където ще участва в тренировките на първия отбор.

Утре заедно с двете момчета ще пътува и новият силен човек на ''Герена'' кординаторът по спортните въпроси Асен Букарев заедно с новото попълнение от вчера нападателят Станислав Костов.


https://www.facebook.com/groups/sinitrenirovki/?fref=nf
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

drvasko98
Мнения: 6962
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот drvasko98 » 12 яну 2018 15:00

Целите зависят И от треньора. Ако приемем, че имаме отбор, който по качество отговаря за трето място, треньорът е длъжен да го закара на второ, за да си заслужи заплатата и да си докаже името (не че иначе има някакво значение дали е второ или трето място). Иначе с играчи за трето място всеки среден треньор може да завърши на трето място.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Киро Пора и 92 госта