Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 24 юни 2018 17:01

specter написа:
metodito написа: И аз мисля, че неотстраняването на някой от тези два съперника ще си е чиста проба ПРОВАЛ. Само че не за Роси толкова, не за "Левски", а ще е резултат от една последователно водена политика на Русев, откакто е дошъл в "Левски" да отслабва този клуб и отбора. Пренебрегвайки мисълта, че това е нарочно, то тогава, просто бих казал, че футболчето не е за този човек. Именно заради това и беше толкова важно СТД. Защото просто този човек разбира от футбол, ако не по-малко от Батков, то колкото НЕГО! Демек, НИЩО. Лошото е, че подобно на Батков си е въобразил, че става нещо от него като управленец. Назначи си един дирек, па седни в ложите и си щракай с пръсти. Ама не. Абе, въобще несериозна работа.


Първото, което е - искам да подчертая, че не защитавам Русев, но си писал малко наизуст в опита си да оплюеш политиката на клуба. Оределено се отслаби отбора като се привлякоха играчи като Холмар, Обертан, Жорди, Паулиньо, Тиам, Яблонски, Горанов, Цветкович, Нашименто, Буш, сега предстои да видим Мариани и Полачек, но не ми изглеждат като случайни играчи... Опа, взех че изброих целия титулярен състав без да искам. Роси да го добавям ли към тях, или? И самият факт, че благодарение на него и това, че лично той е водил преговорите и с треньора, и с футболистите е малко показателен. Освен това, аз за Вили на нито един сайт не вярвам, докато не видя официално новина къде е подписал. Явно се е досетил, че е важно да имаме СТД, не знам кое точно е несериозно. :roll: Предполагам, че щом толкова време отнема да реши, значи наистина е желан в клуба. А, и друго се сетих да те питам - как така хем умишлено отслабва клуба, хем иска да привлече такова име за СТД, което да ръководи успешно всичко и той да си щрака с пръсти? Едното или другото ,кое последно?


Щом последните два сезона за теб ние прогресираме като клуб и отбор... не мисля, че има какво да комуникираме по темата, човек.

А, и друго се сетих да те питам - как така хем умишлено отслабва клуба, хем иска да привлече такова име за СТД, което да ръководи успешно всичко и той да си щрака с пръсти?

1. Споменах, е пренебрегвам тази теория.
2. Ти защо си толкова убеден за това с Вили? И въобще, че това е ЧОВЕКЪТ.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 24 юни 2018 17:11

metodito написа:Щом последните два сезона за теб ние прогресираме като клуб и отбор... не мисля, че има какво да комуникираме по темата, човек.

1. Споменах, е пренебрегвам тази теория.
2. Ти защо си толкова убеден за това с Вили? И въобще, че това е ЧОВЕКЪТ.


Относно прогресирането като клуб - честно казано, за мен прогресираме, да. И то по-осезаемо от началото на миналия сезон, когато беше назначен доказан треньор като Роси, както и футболистите, които изредих. Да, има още много какво да се желае, не само в спортната част на нещата за клуба, но за мен градим от абсолютната нула и това е в следствие на дълги години некадърно управление, което ни завлече на доста голямо дъно.

За кое да съм убеден за това с Вили? То е публична тайна, че има надпревара с Израелската федерация и че преговаряме с него. А дали това е човекът - съдейки по образованието му, успехите му за австрийския футбол, бих казал, че е голям шансът именно той да е ЧОВЕКЪТ, който да промени доста неща тук.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4359
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Kotooshu » 24 юни 2018 18:36

Баси и великата статия 8-)


Изображение
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот popokutepetel » 24 юни 2018 20:36

tiamat написа:
sinfen14 написа:Що се отнася до Жалгирис - За тях мнението ми съвпада с това на metodito :) Само ще кажа,че едно от новите им попълнения е Венелин Филипов от Етър....а звездите им са Жереми Манзоро и Серж Нюаджи...


Нюаджи май вкара два броя на Лудогорец миналата година. Манзоро пък не беше съвсем зле в Славия и Черноморец май.

Не знам колко зле беше ама на тоя срещу Левски му връзва и редовно ни вкарваше с Черноморец, а и цяла тройка ни направи гадината със Славия :oops:

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 24 юни 2018 21:06

popokutepetel написа:
tiamat написа:
sinfen14 написа:Що се отнася до Жалгирис - За тях мнението ми съвпада с това на metodito :) Само ще кажа,че едно от новите им попълнения е Венелин Филипов от Етър....а звездите им са Жереми Манзоро и Серж Нюаджи...


Нюаджи май вкара два броя на Лудогорец миналата година. Манзоро пък не беше съвсем зле в Славия и Черноморец май.

Не знам колко зле беше ама на тоя срещу Левски му връзва и редовно ни вкарваше с Черноморец, а и цяла тройка ни направи гадината със Славия :oops:

С екипа на Черноморец Манзоро НЕ Е вкарал НИТО един гол на Левски!
И друг път да не се изказвате неподготвени. И да си "пишете домашното".

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот eelche » 25 юни 2018 00:40

metodito написа:
eelche написа:


...
Колкото до "Жалгирис"...Такъв отбор може да бъде излъган,но не и надигран от сегашният "Левски" освен ако не се случи чудо.Единствен "Лудогорец" може да се надиграва и го направи успешно миналата година.Литовците са типични представители на северно-европейският футбол,като се залага на много силова игра, центрирания и статични положения.Все пак няма да е чудо ако някак си продължим, но ще е нужна пределна концентрация.Реваншите ще са заредени с много нерви, така че никой да не чака лесни победи.


Човек, говориш наизуст. Имах нещастието да гледам цял мач от първенството на тея. По-спрял футбол от техния не знам. Може би фини, естонци, нещо подобно. Ако Жалгирис и въобще литовския футбол ставаше за нещо, защо не са имали един отбор в групи в Лига Европа. Аз не знам даже и до плейоф да са стигали. А Б група на Швейцария си е Б група на Швейцария. И аз мисля, че неотстраняването на някой от тези два съперника ще си е чиста проба ПРОВАЛ. Само че не за Роси толкова, не за "Левски", а ще е резултат от една последователно водена политика на Русев, откакто е дошъл в "Левски" да отслабва този клуб и отбора. Пренебрегвайки мисълта, че това е нарочно, то тогава, просто бих казал, че футболчето не е за този човек. Именно заради това и беше толкова важно СТД. Защото просто този човек разбира от футбол, ако не по-малко от Батков, то колкото НЕГО! Демек, НИЩО. Лошото е, че подобно на Батков си е въобразил, че става нещо от него като управленец. Назначи си един дирек, па седни в ложите и си щракай с пръсти. Ама не. Абе, въобще несериозна работа.

типични представители на северно-европейският футбол


Нищо общо. Съветската школа, Балтика. Силно спрели дървари. Да кажеш това е все едно да сравниш естонски/литовски отбор с Брьондби, Копенхаген, АИК, Розенборг или Малмьо. Нищо общо. Това, което могат да направят е да изкарат един херойски хикс там и това е.


Съветска школа може да търсиш по Казахстан,Армения,Грузия,Азербайджан.Узбекистан,Беларус,Молдова,даже и Украйна в много отношения.Да твърдиш,че балтийските страни са "съветска школа" означава,че нямаш никаква реална представа от география, история и обща култура.Хората от тези страни са много по-големи европейци от 80% от българите във всяко едно отношение и едно такова твърдение - "какви са тея", "спрял футбол" винаги ни е изяждало главите през последните години. Та има ли по-съветска школа от "Иртиш" (Павлодар) дето на ходом със "спрял футбол" биха оная сбирщина, водена от онова посмешище Митов?! С какъв футбол ни биха ФК Сараево и Спартак (Търнава)?! Ако нашите излезнат на ходом със сигурност ще берат ядове в гостуванията, където от поне 10 години играем трагично в ЕКТ. Та едни полу-аматьори от Малта ни затрудняваха през зимата в контролни игри...

Та в тая връзка ми е много интересен позитивизма на шамани като Ромислав,които вещаят разгромни победи и си правят гаргара с Ловеч-Етрополе, както и 90% от стадото, дето виждат вече требъли,групи,финали...Никой да не си прави илюзии,че ни чака приятна разходка до Лихтенщайн, защото ще берем ядове!

П.п. Тази анкета е повече от смешна! Ако има някой с малко разум ще каже,че преко сили достигане до 3-ти кръг ще е оптимално. Всичко друго са спекулации и болни амбиции на хора живеещи в миналото :roll:
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот siniq_fen » 25 юни 2018 01:49

Абсолютно съм съгласен с eelche. Само благодарение на уникалния късмет при жребия въобще можем да мечтаем за трети кръг, където на 99% всичко приключва. За съжаление напълно възможно е и преди това да забравим за евротурнирите. Годината вече е 2018, 2010 остана далеч назад във времето, колкото и да не ми се ще по ред причини.
Само Левски!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 25 юни 2018 05:49

specter написа:
metodito написа:Щом последните два сезона за теб ние прогресираме като клуб и отбор... не мисля, че има какво да комуникираме по темата, човек.

1. Споменах, е пренебрегвам тази теория.
2. Ти защо си толкова убеден за това с Вили? И въобще, че това е ЧОВЕКЪТ.


Относно прогресирането като клуб - честно казано, за мен прогресираме, да. И то по-осезаемо от началото на миналия сезон, когато беше назначен доказан треньор като Роси, както и футболистите, които изредих. Да, има още много какво да се желае, не само в спортната част на нещата за клуба, но за мен градим от абсолютната нула и това е в следствие на дълги години некадърно управление, което ни завлече на доста голямо дъно.

За кое да съм убеден за това с Вили? То е публична тайна, че има надпревара с Израелската федерация и че преговаряме с него. А дали това е човекът - съдейки по образованието му, успехите му за австрийския футбол, бих казал, че е голям шансът именно той да е ЧОВЕКЪТ, който да промени доста неща тук.


Даде ми няколко имена, нека и аз ти дам:

Стоев, Люпко, Букарев, Пелето, Костадинов, Бурабия, Краев, Васко, Йорга, Роман, Митрев, Митов, Топчо.

Говориш с имена, аз за концепции. За две години можеше, ако не В и Г, то поне единия сектор да се събори и построи по подобие на А. Или поне тази прословута козирка да се появи. За тези две години трябваше да бъдат изритани кърлежи като пеленца, букаревци, боримировци.

Относно прогресирането като клуб - честно казано, за мен прогресираме, да. И то по-осезаемо от началото на миналия сезон,

Човек, говоря ти, откакто Русев и новата власт са при нас.
Това за "публичната тайна" и облягане на медийни спекулации, не благодаря. Аз също се надявам той да е ЧОВЕКЪТ, но има много условности.
Не се работи на парче и от днес за утре в този клуб от Русев насам, а от 2008 някъде. За мен няма никаква промяна.
Вили звучи точно като това, за което говоря - човек, който стои между клуб и собственик - свързващо звено. Но Русев с действията си досега не ми е показал с нищо, че е по-различно от Батков. Липса на визия, празни обещания и нищо друго.
Последна промяна от metodito на 25 юни 2018 06:36, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 25 юни 2018 06:13

eelche написа:....l:

Абсолютно си прав. Просто казвам, че принципно, ние като български клуб, трябва да ги отвяваме и че балтийските републики не са имали и няма да имат каквито и да е успехи в скоро време. Най-малкото климата не го позволява...

Иначе, Спартак Търнава като клуб, в европейско отношение са доста по-напред от нас с двата си полуфинала за КЕШ. Просто това е Централна Европа. Чехословашките, югославските, австрийската школа, това е друг тип футбол. Ние това животинче там дето го играят не го разбираме. Ако се паднем с унгарски, чешки или словашки клуб, винаги ще се притеснявам. Ако се паднем с лихтенщайнски отбор и почвам да се притеснявам, ето това само по себе си е повод за притеснение. :lol:

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 25 юни 2018 09:43

Предварителна програма
за футболен мач

ФК Вадуц – ПФК Левски

09.07.2018 (понеделник) – Отпътуване в 19:00 часа от Храм-паметник „Ал. Невски“ за Вадуц (Лихтенщайн). Пътуване през Сърбия, Унгария и Австрия.

10.07.2018 (вторник) – Късно следобяд пристигане в Залцбург или Инсбрук. Настаняване в хотел в района на Залцбург или Инсбрук.
Време за разглеждане на забележителностите на града.
Нощувка.

11.07.2018 г. (сряда) – Закуска.
09:00 часа освобождаване на хотела и отпътуване за Вадуц.
19:00 часа – трансфер до стадиона. ПОБЕДА!
След мача отпътуване за България.

12.07.2018 г. (четвъртък) – Пристигане в София късно вечерта.



Цени при ранни записвания до 29.06.2018 г:
Цена на човек в двойна стая: 295 лева при група от минимум 40 човека
Цена на човек в двойна стая: 375 лева при група между 30 и 40 човека


Цени след 30.06.2018 г:
Цена на човек в двойна стая: 350 лева при група от минимум 40 човека
Цена на човек в двойна стая: 430 лева при група между 30 и 40 човека


При по-малко от 30 човека, програмата не се провежда


В цената е включено:
· Транспорт с автобус ;

· 1 нощувка със закуска в хотел 2 * в района на Залцбург или Инсбрук;

· Застраховка „Медицински разходи и злополука в чужбина“





В цената не е включено:

· Билет за мача;

· Разходи от личен характер
http://www.vakancia.bg/excursions/view?oid=70
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: honda, Киро Пора и 38 госта