Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 09 юли 2017 16:58

Официална фланелка синя сезон 2017/2018 70бр. продадени
Официална фланелка светло сива сезон 2017/2018 15бр. продадени
Официална фланелка жълта сезон 2017/2018 3бр. продадени

В тези бройки не влизат фланелките продадени във фен магазина на стадиона
https://fanshop.levski.bg/index.php?rou ... path=59_92


VIP клубна карта
25 бр. Закупени
Клубна карта
84 бр. Закупени

http://we.levski.bg/index.php?route=pro ... uct_id=153
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот trokadero_ » 09 юли 2017 19:01

Във връзка с отлагането на мачове , които искате - това е пълен смях . 4 дни милите момченца не могат да си починат ли между мачовете ? В Англия хората играят по 70 мача без да отложат един , тука нашите балеринки не можели да си починат за 4 дни :idea:
Пълен смях и недоразумение . Има и положително нещо - после няма да се оправдават , че са уж са изморени. Да видим :roll:
Това важи за всички отбори , не само за Левски и Ботев.
Ето още един абсурд на българският футбол :idea:

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22640
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот NOMER14 » 09 юли 2017 19:51

В Англия не играят мачове до средата на август (12-и) нито за шампионат, нито за евротурнири.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот popokutepetel » 09 юли 2017 20:11

tevez написа:Ясно е, че и двете страни трябва да искат отлагане, но в предишните години Лудогорец играеха срещу отбори, които нямаха мачове в Лига Европа и затова нямаше смисъл домакините да искат отлагане, а такова направиха Лудогорец.
За по-малките отбори дори е в плюс да играят, когато разградчани са заети с ШЛ, защото може да откраднат нещо.
Едва ли ако трябваше да играят в 1 кръг Етър - Лудогорец, великотърновци щяха като домакини да предложат да се отложи мача.

Аз по принцип съм против такива отлагания, независимо дали става дума за Левски или някой друг отбор. Програмата е такава, трябва да се спазва. В следващия кръг Лудогорец пак може да не ги устройва да имат мач между срещите в ШЛ, в плейофа също и така може да имат отложени 3 мача. А щом се имаш за голям отбор, програмата не трябва да те бърка. Същото важи и за Левски.


Това, че Левски е поискал отлагане е изключително глупав ход. Много по-добре щеше да е да влязат в цикъл от 3 мача преди този с Лудогорец, които ще са изиграли само един и обичайно тръгват много колебливо в първенството. А щяха да имат добра възможност да подгреят и за реванша с Хайдук.
От правене на примадони полза няма. Но така решили така направили.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот trokadero_ » 09 юли 2017 20:46

NOMER14 написа:В Англия не играят мачове до средата на август (12-и) нито за шампионат, нито за евротурнири.


Другите могат , само ние не можем. Шменти-капели пак.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22640
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот NOMER14 » 09 юли 2017 22:03

trokadero_ написа:
NOMER14 написа:В Англия не играят мачове до средата на август (12-и) нито за шампионат, нито за евротурнири.


Другите могат , само ние не можем. Шменти-капели пак.


Направата на програма несилните държави във футбола да играят мачове за евротурнирите в средата на юли е проява на типичния за Уефа Расизъм спрямо някои. Уефа е най-расистката организация в света - вижте им рекламите по Евроспорт, глобите срещу малките държави и пробутването на шиптърите на Европейското, че и косовски отбори създадоха.

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот phd » 09 юли 2017 23:33

За Левски не е изгодно да играе с Л-ц между двата мача с Хайдук. Да си говорим честно - отборът ни ще става за нещо едва след 3-4 седмици. Толкова е истинската подготовка, месец- месец и нещо.

Според мен първенството трябва да свършва около 5-10 май. Футболисти с 2 седмици почивка и две седмици тренировки няма как да влязат в час и във форма, нито пък да са истински мотивирани и гладни за футбол.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43884
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 09 юли 2017 23:43

NOMER14 написа:
trokadero_ написа:
NOMER14 написа:В Англия не играят мачове до средата на август (12-и) нито за шампионат, нито за евротурнири.


Другите могат , само ние не можем. Шменти-капели пак.


Направата на програма несилните държави във футбола да играят мачове за евротурнирите в средата на юли е проява на типичния за Уефа Расизъм спрямо някои. Уефа е най-расистката организация в света - вижте им рекламите по Евроспорт, глобите срещу малките държави и пробутването на шиптърите на Европейското, че и косовски отбори създадоха.


Какво ни е виновна УЕФА, че нямаме никакъв коефициент, нито клубен, нито национален? Затова почваме заедно с отборите от Сан Марино, Малта и Андора.
Отделно, в цяла Европа, включително турнирите, сезонът започва по-рано, заради СП другото лято
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22640
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот NOMER14 » 09 юли 2017 23:53

Италия и Испания кога почват?

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43884
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 10 юли 2017 00:02

NOMER14 написа:Италия и Испания кога почват?


Италия на 20.08 (но ще играят на 23.12 и 30.12), Испания на 12.08.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, suni, TristaNNN, vlong и 111 госта