Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

realno
Мнения: 6464
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот realno » 17 яну 2019 13:51

Мъри да отива в Лудогорец, защото там ще могат да задоволят капризите му. Както се казва, с пари всеки може.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот t0bl3ro_bg » 17 яну 2019 13:53

vg_vasilev написа:До кога беше срока за плащане на двата милиона на УЕФА ?


"Левски няма да има право да участва в европейските клубни турнири на УЕФА през сезон 2019/2020 година или 2020/2021 г., ако се класира за тях. Освен ако клубът не е в състояние да докаже до 28 февруари 2019 година, че е платил сумите, определени като просрочени задължения към 30 септември 2018 година. Клубът също е глобен в размер на 100 хиляди евро"

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот groti » 17 яну 2019 13:54

t0bl3ro_bg написа:
rasputin_nk написа:Наско Сираков пътува за кипър и в събота сутринта заедно със Станимир Стоилов ще водят тренировката на Левски :!:


Според мен ще е в събота, защото няма пари за самолет и с автобуса си е бавна работа


Стига говорили непроверени работи. Не се знае кога ще дойдат. Сутринта бяха писали в една група за споделено пътуване във фейса, но никой не е отговорил към този момент. За момента се отлага пристигането. Финягата също не съдейства - бил на ски в Аспен и няма обхват на телефона. Красьо се притеснил, че има пари за ремонт на кабинета, но не и за школата и сега е нахлузил една шапка от вестник и боядисва офиса, та и него не чакайте. Киро Вангата пък е в някакъв бежански лагер в Турция и оглежда за нови футболисти. Абе, желание има, ама има прокоба.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 17 яну 2019 14:03

Щеше да е хубаво Мъри да дойде, още повече, че Славиша според мен със сигурност ще си бие камшика - въпросът е дали ще бъде през март, или в края на сезона. Проблемът е, че с това неадекватно ръководство и с тоталната неяснота по много ключови въпроси няма абсолютно никакъв шанс да приеме. Неговите условия, за да дойде на работа в Левски отново биха били в пъти по-големи от тези на Павел Колев, съответно никой няма да му гарантира нищо, най-малкото нямаме дългосрочна стратегия и мисли за бъдещо развитие на клуба, което е смешно и жалко за професионален клуб. Надявам се да не отиде в Разград, но няма да се изненадам...
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 17 яну 2019 15:36

Eдин от най-успешните български треньори Станимир Стоилов коментира раздялата си с Казахстан в интервю за „Спортно шоу Гонг“ по Дарик радио. Той заяви, че е в търсене на ново предизвикателство, като подчерта, че ще се опита да намери клуб в чужбина.


Запитан накъде ще продължи сега, специалистът обясни: „Нищо не мога да кажа, ще търся следващо предизвикателство. Ще се опитам да е в друга държава, не в България“.


Toлкова по темата :!:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 17 яну 2019 23:11

specter написа:Щеше да е хубаво Мъри да дойде, още повече, че Славиша според мен със сигурност ще си бие камшика - въпросът е дали ще бъде през март, или в края на сезона. Проблемът е, че с това неадекватно ръководство и с тоталната неяснота по много ключови въпроси няма абсолютно никакъв шанс да приеме. Неговите условия, за да дойде на работа в Левски отново биха били в пъти по-големи от тези на Павел Колев, съответно никой няма да му гарантира нищо, най-малкото нямаме дългосрочна стратегия и мисли за бъдещо развитие на клуба, което е смешно и жалко за професионален клуб. Надявам се да не отиде в Разград, но няма да се изненадам...
Ако Мъри дойде в "Левски" сега, лично на мен много ще ми падне в очите, защото би бил глупак да го направи. Ще е забавно (и тъжно едновременно), ако отиде в Разград и приложи своята рецепта там, направи пробив с минимум средства и ще се повтори онова отпреди. Помниш ли как, преди Мъри и успехите му при нас, "школа" си беше мръсна дума за много клубове, и изведнъж всички заговориха за "налагане на младите". :lol: Ма то ако ставаше само с ядене...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 18 яну 2019 09:49

metodito написа:
specter написа:Щеше да е хубаво Мъри да дойде, още повече, че Славиша според мен със сигурност ще си бие камшика - въпросът е дали ще бъде през март, или в края на сезона. Проблемът е, че с това неадекватно ръководство и с тоталната неяснота по много ключови въпроси няма абсолютно никакъв шанс да приеме. Неговите условия, за да дойде на работа в Левски отново биха били в пъти по-големи от тези на Павел Колев, съответно никой няма да му гарантира нищо, най-малкото нямаме дългосрочна стратегия и мисли за бъдещо развитие на клуба, което е смешно и жалко за професионален клуб. Надявам се да не отиде в Разград, но няма да се изненадам...
Ако Мъри дойде в "Левски" сега, лично на мен много ще ми падне в очите, защото би бил глупак да го направи. Ще е забавно (и тъжно едновременно), ако отиде в Разград и приложи своята рецепта там, направи пробив с минимум средства и ще се повтори онова отпреди. Помниш ли как, преди Мъри и успехите му при нас, "школа" си беше мръсна дума за много клубове, и изведнъж всички заговориха за "налагане на младите". :lol: Ма то ако ставаше само с ядене...

Ще се повтори друг път. Отдавна минаха годините на пробивите с минимум средства, просто футболът много се измени и комерсиализира в годините след като Мъри напусна Левски. Уж не са толкова много тия години, ама ей го на - вече всичко е пара. В днешно време, с известни изключения разбира се, най добрите и успешни клубове разполагат с пара, която наливат основно в качествени играчи, хеле пък Лудогорец. Впрочем, спомняш ли си престоя на Стоилов в Ботев Пловдив? Хамза, Бенга, Лукин - това определено не бяха хора за минимум средства. :?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 18 яну 2019 10:56

Aбе чува ли се нещо за утрешната контролка с УФА? Не успявам да намеря информация за колко часа е насрочена и дали изобщо ще се предава по клубния канал.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Грандиозни промени в Левски! Сменя се собствеността!

Мнениеот balef » 18 яну 2019 11:32

Извънредни промени в Левски се очакват днес, научи БЛИЦ от абсолютно сигурни източници. Медията ни научи, че в Управителния съвет на "сините" ще настъпят грандиозни рокади.

В управителното тяло ще влезе актуална фигура, която бе обект на много широка дискусия и спекулации, но в крайна сметка, ще пристигне в любимия си клуб. Не е изключено дори въпросният човек да стане председател на УС.


Очаква се да настъпят рокади в Управителния съвет, което е много възможно да доведе до промяна на собствеността, която е свързана с генералния спонсор на "Левски".

Сигурно е, че силният човек при "сините" Спас Русев ще запази позицията си и ще има тежката дума при взимане на решения.

Заседанието на високите етажи на "Герена" се свиква по настояване на тръст "Синя България". Сдружението пожела да бъдат направени реформи и по всичко личи, че това ще се случи.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32329
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Грандиозни промени в Левски! Сменя се собствеността!

Мнениеот modor » 18 яну 2019 11:39

.... научи БЛИЦ от абсолютно сигурни източници.

Ей такива новини са ми любимите :mrgreen: Напоследък БЛИЦ познават доста неща свързани с клуба. Ще видим какво ще става....
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 152 госта