Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 20 апр 2018 18:10

Полицията си затваря очите, когато на стадиона се внася какво ли не!
После: "Ти ли ма бутна или аз сам паднах?"
Абсолютно не оправдавам никого, но да попитам:
Ако пострадалият беше зрител, а не "от нашите" щеше ли полицията да "скача" толкова?

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Warped » 20 апр 2018 18:13

Аз мисля, че накзанието 1мача и 4000 лева трябваше да е за ЦСКА- София(София) чийто фенове хвърляха предмети и тн на стадиона. Наказанието за Левски трябваше да е 3 мача и 30хилки глоба, заслужава си суровата санкция
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 20 апр 2018 18:17

В момента се изготвят и изменения в нормативните уредби на БФС, които да бъдат в духа на обсъжданата днес стратегия за справяне с футболното хулиганство.
Сред първите влизат няколко действия и постановления, които ще влязат в сила незабавно:

- Допълнителни камери на стадионите

- Още по-засилено полицейско присъствие на мачовете

- Засилено претърсване на посетителите с цел намаляване на вкарването на забранени неща

Интересно!!! Защо всичко това не беше приложено ДОСЕГА???

tochavos
Мнения: 329
Регистриран на: 25 юни 2009 14:29
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот tochavos » 20 апр 2018 18:21

blue avalanche написа:
В момента се изготвят и изменения в нормативните уредби на БФС, които да бъдат в духа на обсъжданата днес стратегия за справяне с футболното хулиганство.
Сред първите влизат няколко действия и постановления, които ще влязат в сила незабавно:

- Допълнителни камери на стадионите

- Още по-засилено полицейско присъствие на мачовете

- Засилено претърсване на посетителите с цел намаляване на вкарването на забранени неща

Интересно!!! Защо всичко това не беше приложено ДОСЕГА???

Сигурно защото скоро никой не се беше опитвал да утрепе човек. Според мен обаче може да мятате спокойно бомби по полицаите - 4000 лв са си жълти стотинки за Спас.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1891
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Sstefanov » 20 апр 2018 18:22

Red_Neck написа:
Sstefanov написа:Наказанието е такова, защото след това Левски може да съди бфс и полицията за пропуснати ползи. Реално куките не излязоха с ясно изявление и Истината около случая, доказаха ли че е фен на Левски - не, до сега само приказки и глупости да се създава напрежение. Аз не казвам, че не е фен от Б, но къде са доказателствата, не вярвам от всичките камери на тоя стадион и снимащи хора да няма нито една снимка или нито едно видео, тези работи само пред някой заблуден глупак могат да минат. Нали се сещате, че ако бяха наистина сигурни кой е хвърлил бомбата, 100% щеше да има огромно наказание. Тъпите журналя дават една снимка на стълко, където ебахти бомбата ама избухнала точно по-средата, хич не ми е ясно каква парабола трябва да е направи този тип, че точно по този начин да стигне до такава експлозия. Само тя ли е била в тоя тунел, около нея нямоло ли е други куки, да излезнат и да кажат как е паднала бомбата точно. Нещо е много мътна ситуацията, лошо за момичето ама нищо ясно няма, нито кой, нито как, нито снимки, нито клип, нито от къде ....

:mrgreen:
Нежен, ти това верно ли го написа? :)
Има вероятност бомбата да е дошла от В или направо от самолет на НАТО, ..... факт :)

Истината е, че ДК клекна пред Спас, защото се очакват над 30к на стадиона в мача за купата и ще има гуша.
Отделно се спестиха едни 26к от глоба за по-тежкото наказание.
Не знам що се правите на улави.

Нежен може да викаш на баща си, аз от 20 + години съм по стадионите, тая бомба как е стигнала до там без никой да я види? Ако си стъпвал някога на тоя стадион ( в което се съмнявам), ще знаеш колко е далече това стъкло от сектор Б, както и няма как тая бомба ако е хвърлена от там никой да не я е видял. Не подкрепям никого, обаче не са ясни много фактори. Боли ме мен за някаква глоба, да ни бяха глобили и 200к - не ме интересува, така или иначе парите са крадени от нас, все пак спасчо е комунистическо мекере и дали ще плаща високи глоби мен не ме бърка. Щом клуба не може да се справи с криминалните елементи в сектора, ще си носят кръста. Ако знаеш едно време как ни чупеха куките и какви ли не бомби са хвърляни по тях, това ще ти се види като детска играчка. Единственото което искам е да има последствия за извършителя, дали е бял, жълт, зелен, син или оранжев, изобщо не ме засяга. Но като видя рев от хора, които са същите глупаци като него, ми става смешно, а след време жалко!

Потребителски аватар
Gonzalez1914
Мнения: 120
Регистриран на: 14 май 2009 15:15
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Gonzalez1914 » 20 апр 2018 18:26

tochavos написа:
blue avalanche написа:
В момента се изготвят и изменения в нормативните уредби на БФС, които да бъдат в духа на обсъжданата днес стратегия за справяне с футболното хулиганство.
Сред първите влизат няколко действия и постановления, които ще влязат в сила незабавно:

- Допълнителни камери на стадионите

- Още по-засилено полицейско присъствие на мачовете

- Засилено претърсване на посетителите с цел намаляване на вкарването на забранени неща

Интересно!!! Защо всичко това не беше приложено ДОСЕГА???

Сигурно защото скоро никой не се беше опитвал да утрепе човек. Според мен обаче може да мятате спокойно бомби по полицаите - 4000 лв са си жълти стотинки за Спас.


[offtopic]Според мен може и Ти да си метнал бомбата ![/offtopic]

Изключително малоумно заяждане , предвид случилото се с момичето !!!

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот PFC Litex » 20 апр 2018 18:43

Трябват сурови финансови глоби за клубовете касаещи тези простотии и същите сами ще се справят с олигофрените, а у нас тарторите на агитките идеално си познават контингента..

За всяка хвърлена бомбичка от собствената агитка 5 000лв глоба.
За използването на пиротехника 10 000лв глоба

Камери със софтуер за лицево разпознаване на входовете и само за година две всичко ще си дойде на мястото.
Изображение

tochavos
Мнения: 329
Регистриран на: 25 юни 2009 14:29
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот tochavos » 20 апр 2018 18:48

Gonzalez1914 написа:
tochavos написа:
blue avalanche написа:
В момента се изготвят и изменения в нормативните уредби на БФС, които да бъдат в духа на обсъжданата днес стратегия за справяне с футболното хулиганство.
Сред първите влизат няколко действия и постановления, които ще влязат в сила незабавно:

- Допълнителни камери на стадионите

- Още по-засилено полицейско присъствие на мачовете

- Засилено претърсване на посетителите с цел намаляване на вкарването на забранени неща

Интересно!!! Защо всичко това не беше приложено ДОСЕГА???

Сигурно защото скоро никой не се беше опитвал да утрепе човек. Според мен обаче може да мятате спокойно бомби по полицаите - 4000 лв са си жълти стотинки за Спас.


[offtopic]Според мен може и Ти да си метнал бомбата ![/offtopic]

Изключително малоумно заяждане , предвид случилото се с момичето !!!

Ми то промяната трябва да дойде от вас - а не да ми чертаете стрелкички по снимки и да обяснявате как Левски щял да съди БФС за пропуснати ползи, защото работата била съмнителна. А как мислиш ще се чувства момичето, като разбере че живота и оценен на 4 хиляди лева и един мач без публика?

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 20 апр 2018 18:51

tochavos написа: А как мислиш ще се чувства момичето, като разбере че живота и оценен на 4 хиляди лева и един мач без публика?

Според теб, на колко трябваше да го оценят? За да се почувства добре момичето? И в кой момент животът ѝ е бил застрашен?
Има много стойностни коментари по темата, но ти ръсиш простотии. Само да се намираш на приказки.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот PFC Litex » 20 апр 2018 18:54

blue avalanche написа:И в кой момент животът ѝ е бил застрашен?

Сериозно ли задаваш подобен въпрос?

Иначе ето така се прави http://www.colosseoeas.com/en/reference ... adium.html

И в една Словакия http://www.colosseoeas.com/en/reference ... rnava.html

и т.н.
Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: InformationChannel, vvessel и 105 госта