Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Gonzalez1914
Мнения: 120
Регистриран на: 14 май 2009 15:15
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Gonzalez1914 » 20 апр 2018 00:06

popokutepetel написа:
Gonzalez1914 написа:Изображение

С червеното е буферната зона , няма как някой от лупмените да влезе към лъвчето , пълно е с жандармерия .
по дяволите да не би аз нещо да греша , ако е така моля поправете ме


Каква е тази снимка? Загледах се в репортажа - този тунел който е отбелязан на снимката изобщо не съществува или поне не е в такъв вид.


за снимката
https://www.youtube.com/watch?v=fkwzjK-wnTA

Прецени сам , кой е този вход и дали го има

https://www.sportal.bg/video.php?video=111068

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 20 апр 2018 00:06

Ръководството, НКП и Тръста са се събирали. Срещата е продължила час. Вижте в тубата клипчето "Светлозар Лазаров" - част 1 и 2
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22644
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот NOMER14 » 20 апр 2018 00:12

Влязох в ГугълЗемя. От нивото на 2-ри и 3-ти вход, като се почне от светлинното табло, има някакъв ъгъл за парабола, но си е далечко.

Потребителски аватар
Gonzalez1914
Мнения: 120
Регистриран на: 14 май 2009 15:15
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Gonzalez1914 » 20 апр 2018 00:22

Дано , момичето се възстанови , живи и здрави ... пазете се на стадионите и от свои и от чужди , и от полицията :?

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Eminem » 20 апр 2018 00:30

ralka_levskarka написа:Ръководството, НКП и Тръста са се събирали. Срещата е продължила час. Вижте в тубата клипчето "Светлозар Лазаров" - част 1 и 2

София запад са се разбрали с ръководството, че повече няма да правят така за 50 000лв. на месец, 5лв. от всеки билет, вип зона с 10 магистрали на масата за всеки мач.
Инфо от гриша ганчев, който се е скрил зад две саксии.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Балкански Орел » 20 апр 2018 00:37

Gonzalez1914 написа:Дано , момичето се възстанови , живи и здрави ... пазете се на стадионите и от свои и от чужди , и от полицията :?


Дано, това е най важното.Нека бог я закриля.Може и да е полицайка, но е младо момиче, което е избрало да стане полицай в България вместо да робува на чужди народи в чужда държава.И въпреки това е казала след инцидента, че това й е работата.Само уважение.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
Gonzalez1914
Мнения: 120
Регистриран на: 14 май 2009 15:15
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Gonzalez1914 » 20 апр 2018 08:48

Валентин "Хазарта" Михов по нова :shock:
Държавата ни е длъжна да ни строй стадионите , "бутикови" :o .... баси , толкова "бутикови" стадиони има по села и паланки !
Заради тази личност , финала между Черно Море и ЦСКА на стадион Васил Левски , за малко да се превърне в най голямото клане по футболните ни стадиони и този ми философства !
Степан .... "******" на никой не прощава , бля , бля , бля .
Били сме стигнали санитарният минимум на опити за убийства , но пък ако продължавало така щяло да стане пак някоя и друга простотия :o

На никой не му пука за човешкият живот в тази скапана държава , на никой ... нито по стадионите , нито по пътищата , нито на лекарите .... на никой , напротив .

Ще ни накажат според мен за 1 мач с верея и парична глоба ... престъпника няма да го хванат , ко правим са ?

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1891
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Sstefanov » 20 апр 2018 09:07

Какво толкова го обсъждате тоя случай, да си го хващат и толкова. Бахти сапунения сериал, как така сега се разписахте толкова и се обединихте, ама когато убиха Андрей - дума не казахте срещу шибаният англичанин. Куките ако и тоя път не си свършат работата, значи няма никаква полза от тях и няма смисъл да им се плащат заплати дори. Онея чурбари, като уцелиха дете в Разград, пак имаше мау бау, п.тки майни и им се размина. С какво живота на детето е по малко от това на полицай? В Б има 7-8 човека, които през годините са правили такива бомби, куките толкова ли се смотани, че не ги знаят кои са. Аз дори при чорбарите ги знам, фуражките се правят на ударени.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот wilge » 20 апр 2018 09:26

Eminem написа:
Gonzalez1914 написа:Изображение

С червеното е буферната зона , няма как някой от лупмените да влезе към лъвчето , пълно е с жандармерия .
по дяволите да не би аз нещо да греша , ако е така моля поправете ме

Точно това исках и аз да видя, затова пуснах репортаж. Буферна зона е.


Върл противник съм на хвърлянето на всякакви предмети които могат да причинят болка някому. Не оправдавам деянието, не ме разбирайте погрешно. Адмиримам английския ред по стадионите. Тъй като познавам стадиона, пък и като гледам снимката и ми става ясно защо не намират виновника до сега. Няма и да го намерят. Освен ако не набедят някого. Защото търсят не където трябва. Нека се направи следствен експеримент- които иска да застане в сектор Б и от там да хвърли камък, или нещо което няма да гръмне, и то да се забие челно в стъклото в тунела. Не виждам как ще стане това. Или може би тази бомбичка е била радиоуправляема, "умна" бомбичка с предварително зададена траектория. След като лети близо 50 метра да свие рязко на 90 градуса в ляво и да се забие челно в стъклото. Нещо не се връзва. Намирисва ми на активно мероприятие. Не се ангажирам с мнение кой и защо. И не е моя работа. Нека се разтърсят както в ляво от тунела, така и в дясно. Не се знае от кой храст ще изскочи зайчето. Необходимо е да се вземат крути мерки и да се овладее положението. Без сурови наказания няма да мине.
ПОВЕЧЕ НЕ БИВА ДА СЕ СЛУЧВАТ ПОДОБНИ НЕЩА!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 20 апр 2018 10:27

diplomat написа:абсолютни ненормалници и примати

Ами за съжаление, някои индивиди на стадиона - едно шумно малцинство - са точно такива. А и като гледах кадри от Фенербахче-Бешикташ, по нашите ширини си е така...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 150 госта