Извинения към Гонзо?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Владо_ЦСКА
Мнения: 711
Регистриран на: 03 окт 2009 16:01
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Малко им затвори устите!

Мнениеот Владо_ЦСКА » 11 юни 2010 13:27

nosmoking написа:Ей Батков дебел мустакат Бай Ганьо ще ти еба пичката майчина закво лъжеш Берое и Локо ,че имаш пари като немаш бе ******* излъгал си ги с 500 хиляди смрадливо говедо тъпо веднага се махай от левски или аз ще те махна ве задръстеняк. :evil:


И след вчерашните и днешните словоизлияния,този тип все още няма бан :?: :?: :?:
БРАВООО на модераторите :lol:
Иначе,ви пожелавам успех със новата селекция и новия сезон да сте мааалко по силни,че да ни е по сладко,като ви отупаме ;)
Warped написа:
Владо_ЦСКА написа:Коя е столицата на Лихтенщайн?

Питай майкати тя нали вършее насам натам/.........

Потребителски аватар
IORGOS PAPADOPULIS
Мнения: 96
Регистриран на: 14 дек 2009 20:08
Контакти:

Re: Малко им затвори устите!

Мнениеот IORGOS PAPADOPULIS » 11 юни 2010 13:31

Лошото е че като дойдат в Левски повечето си глътват граматиката.Примери много само ще кажа няколко от последно време:
Г.Христов - голмайстор на първенството,дойде и забрави как се вкарва.
Кръстовчев - много голове и силни мачове с Марек,дойде и превъртя.
М.Антонов - добри мачове и голове в Своге,дойде и незнае къде е.
Дано новите попълнения не приличат на тези

XARHTNA
Мнения: 257
Регистриран на: 19 сеп 2008 12:15
Контакти:

Re: Малко им затвори устите!

Мнениеот XARHTNA » 11 юни 2010 13:34

За мен също селекцията е на прилично ниво - в никакъв случай не феноменална, но сравнително добра! Иво Иванов не съм го гледал и нямам впечатления! Дани Младенов още като беше в Марек се знаеше, че е голям талант! Гледах няколко мача на Пирин и подкрепям едно от мненията по-горе - като му се отдаде случай да вкара вкарва, а не като Гошо Христов да се спъва в топката! Дембеле има прилична визитка и това, че вече се е адаптирал към България е плюс! Не бих казал, че е баш голаджия но е техничен и би могъл да изизграе важна роля! За Щърков - ясно е, че няма да е титуляр, но един дефанзивен футболист повече не вреди! Ако си спомняте миналата година селекцията беше Саша Симонович и Дениран Ортега...в сравнение с тогава сега за мен е все едно сме взели Меси! А това което най много ми хареса е, че докато другите отбори в БГ тепърва започват да правят селекция нашите направиха голямата част още преди началото на подготовката, а това със сигурност е предимство :) ...ще видим...

peh
Мнения: 184
Регистриран на: 27 авг 2009 11:11
Контакти:

Re: Малко им затвори устите!

Мнениеот peh » 11 юни 2010 13:35

Гошо Христов забрави втория сезон - първия си бележеше с лекота.
Ама виновни са жените - докато си беше със страта мацка и всичко му беше наред. После тръгна с некъв парцал гадже на съотборник и сега дори на нея не мое да вкара :)

На линия
drvasko98
Мнения: 7000
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Малко им затвори устите!

Мнениеот drvasko98 » 11 юни 2010 13:45

Какъв експеримент е Вуцов, бе момче. Екперимент е Гонзо, Мъри-беше, Ратко - бездарника, Кокала, но Вуцов е от 10 години треньор и всичките му отбори правеха най-добрите си класирания. Това че паднахме в два мача, в които Гонзо изтърва две дузпи при 0-0, не е виновен треньора. А БАТЕ беше най-класният съперник от когото отпаднахме в сравнение с Дебрецен, Тампере и Жилина и резултатите им го показаха. А в София ги смачкахме. Аман от псевдоразбирачи. Докато Дебрецен например ни разказаха играта с игра. Иначе Вуцов си е палячо и не искам треньора на Левски да бъде по джапанки, но трябва да сме обективни като пишем нещо.

jwr
Мнения: 9
Регистриран на: 30 май 2010 16:54
Skype: ЛЕВСКИ СОФИЯ-НАШАТА РЕЛИГИЯ
Контакти:

Re: Малко им затвори устите!

Мнениеот jwr » 11 юни 2010 14:15

СТИГА БЕ ! ще видим какво ще стане , на всички ни е ясно какво е положението на отбора

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Малко им затвори устите!

Мнениеот tatusindo » 11 юни 2010 15:14

shpaci написа:Кво не Ви харесва селекцията бе и не повтаряите мрънкането на разни червени журналистчета .Само Левски Оле.

И аз това се чудя!Постоянно се намират някакви мрънкащи-искахме резерва за Веско-зехме;искахме нападател-взехме Дембеле, взехме и най-добрия български защитник в българското първенство;Дани Младенов също е обещаващ-играе и по лявото и по дясното крило, остана само да намерим дефанзивен халф и селекцията е приключила,а повечето ''фенове''-недоволни!Ние поне правим някаква селекция!
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Малко им затвори устите!

Мнениеот tatusindo » 11 юни 2010 15:19

kiko75 написа:
blue SASHO77 написа:Човече, ти на това ако му викаш селекция....Иво Иванов идва от отбор в който е научен САМО да се защитава,Щърков- без коментар, Дембеле- загатка,Младенов с епизодични включвания... експерименти в Левски не ни трябват, справка- В. Вуцов, а сега- Я. Петров. Общо взето след втория предварителен кръг-старата песен на нов глас!!!! Мъка,мъка и пак срам!!!!!!
иванов точно заради това него искат никаде тои е научен да играе само на три метра ако се овеличи растоянито от опорния халф както ще в левски издиша бавен трудно подвижен зле техничски младенов има само бързина а дем,беле е тип гонзо само блъскане и ръгане ще има страшно много картони

Ти колко мача си гледал на Иванов и на Дембеле та да говориш кой каква му била играта?Дембеле изобщо не е като Гонзо- много по-бърз е, не чака само в малкото наказателно поле, а се връща назад и поема топката,изнася я,може да играе и по крилото..... Така че не давай коментари без да си го наблюдавал,а само от това което си прочел някъде си.........
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

nosmoking
Мнения: 33
Регистриран на: 09 юни 2010 13:58
Skype: debelia39
Контакти:

Re: Малко им затвори устите!

Мнениеот nosmoking » 11 юни 2010 18:18

Владо_ЦСКА написа:
nosmoking написа:Ей Батков дебел мустакат Бай Ганьо ще ти еба пичката майчина закво лъжеш Берое и Локо ,че имаш пари като немаш бе ******* излъгал си ги с 500 хиляди смрадливо говедо тъпо веднага се махай от левски или аз ще те махна ве задръстеняк. :evil:


И след вчерашните и днешните словоизлияния,този тип все още няма бан :?: :?: :?:
БРАВООО на модераторите :lol:
Иначе,ви пожелавам успех със новата селекция и новия сезон да сте мааалко по силни,че да ни е по сладко,като ви отупаме ;)

Пич като се ядосам така говоря ако имаш нещо към мен ела и м и го кажи в очите,а и не е ли вярно че този мошемник лъже хората че няма пари а е откраднал от клууба 500 хил. пише го в sporting и дон балон.

Потребителски аватар
Blue Mind
Мнения: 1667
Регистриран на: 27 мар 2010 12:46
Контакти:

Re: Извинения към Гонзо?

Мнениеот Blue Mind » 18 юни 2010 17:18

Аз лоша дума не си спомням да съм казал за него... такаче няма закакво да се извинявам :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение
Изображение
Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 47 госта