Страница 1 от 1
Юношите на "ЛЕВСКИ"
Публикувано: 03 май 2010 11:25
от mts13
Ако някой следи юношите ни да каже, има ли надежда ?
Re: Юношите на "ЛЕВСКИ"
Публикувано: 03 май 2010 11:35
от kambata
Дублиращия отбор и юношите старша възраст със сигурност са по-добри от така наречения първи отбор. Онея миндили само вземат големи заплати и се мърдосват по терена. ВЪН
Re: Юношите на "ЛЕВСКИ"
Публикувано: 03 май 2010 11:53
от PFCB
Една от най-големите ви грешки е именно, че разчитате на 35-годишни пенсионери, които не само, че не играят нищо, ами и не са по-добри с повечето от сегашния ви 2-ри състав. Трябва да се налагат млади футболисти, но Гонзо е най-големия капацитет и непрекъснато повтаря, че това са най-добрите футболисти в България...(ако той реди състава де, което силно ме съмнява)
Re: Юношите на "ЛЕВСКИ"
Публикувано: 03 май 2010 12:09
от gilento93
Re: Юношите на "ЛЕВСКИ"
Публикувано: 03 май 2010 12:20
от blue_ power1
В никакъв случай няма да сме по-зле със младите,че ние във всеки мач играем ганкиното със тия пенсионери...
Re: Юношите на "ЛЕВСКИ"
Публикувано: 03 май 2010 12:45
от dodo7271
PFCB написа:Една от най-големите ви грешки е именно, че разчитате на 35-годишни пенсионери, които не само, че не играят нищо, ами и не са по-добри с повечето от сегашния ви 2-ри състав. Трябва да се налагат млади футболисти, но Гонзо е най-големия капацитет и непрекъснато повтаря, че това са най-добрите футболисти в България...(ако той реди състава де, което силно ме съмнява)
Пич, тази тема е за юношите на Левски. Разбирам, че искаш да излееш злобата си срещу Гонзо, но дай в някоя друга тема. В две изречения си написал напълно противоположни неща, толкова си оскотял от омраза. Как хем Гонзо е най-големият капацитет, хем не реди той състава??????
Re: Юношите на "ЛЕВСКИ"
Публикувано: 03 май 2010 12:47
от dodo7271
Истината е, че Гонзо извърши престъпление спрямо юношите - Иван Цачев, Боян Табаков, Исмаил Иса. Ако им бяха дали шанс, можеше и по друг начин да се развият нещата. Аз затова не искам да играеме в Европа, защото тогава и да не искат, ще трябва да дадат шанс на юношите.
Re: Юношите на "ЛЕВСКИ"
Публикувано: 03 май 2010 19:27
от turbogena
dodo7271 написа:Истината е, че Гонзо извърши престъпление спрямо юношите - Иван Цачев, Боян Табаков, Исмаил Иса. Ако им бяха дали шанс, можеше и по друг начин да се развият нещата. Аз затова не искам да играеме в Европа, защото тогава и да не искат, ще трябва да дадат шанс на юношите.
+1
Re: Юношите на "ЛЕВСКИ"
Публикувано: 03 май 2010 20:52
от plamenst7
Юношите та юношите.Кои от тях са толкова големи играчи? Табаков в Мездра не може да се наложи вие искате в Левски да играе.Иса най много да е на нивото на Антонов. Съгласен съм, че са необходими по-млади играчи, но те трябва освен млади да бъдат и добри футболисти.