Страница 1 от 3

Трудно ли е да опазиш вратата суха

Публикувано: 29 ное 2009 10:51
от rumen_dqvolaa
В всеки мач допускаме гол.Защо толкова ли е трудно да бием на 0

Re: Трудно ли е да опазиш вратата суха

Публикувано: 29 ное 2009 10:56
от lakito7
На ТОЗИ Левски е много трудно,да не кажа невъзможно.

Re: Трудно ли е да опазиш вратата суха

Публикувано: 29 ное 2009 10:58
от metodito
Забравяш ли липсата на Минев? Голът на Бето беше много добър.

Re: Трудно ли е да опазиш вратата суха

Публикувано: 29 ное 2009 11:06
от rumen_dqvolaa
metodito написа:Забравяш ли липсата на Минев? Голът на Бето беше много добър.

Не визирам само този мач а всички мачове

Re: Трудно ли е да опазиш вратата суха

Публикувано: 29 ное 2009 11:19
от blue avalanche
rumen_dqvolaa написа:В всеки мач допускаме гол.Защо толкова ли е трудно да бием на 0

На бразилците,които станаха 3-кратни световни шампиони,също им вкарваха и то не малко,но никой не им се сърдеше,защото нападението успяваше да вкара по 2-3 гола повече.Това е рецептата.Ако са ни вкарали 1-2 гола,а ние сме отвърнали с 4-5,какво толкова страшно има в това?

Re: Трудно ли е да опазиш вратата суха

Публикувано: 29 ное 2009 11:57
от metodito
Е не знам, аз лично не виждам лошо. Разбира се, ако на всеки получен гол вкарват 2-3. С Гонзо начело на отбора играта на защитата се стабилизира значително, но разбира се има какво да се желае.
Радвам се, че Рабех възвръща познатото си ниво на играч, на когото му е тясно в България, а Милиев е супер стабилен особено за възрастта си. Топчо направи смешен прехваленият Том. С Милиев, който се включва при статичните положения и Живко, който традиционно играе повече време напред, "Левски" отново играе нападателно, а вчера Милиев щеше да вкара гол ако не му беше попречил Христов (ех, това момче!).

Re: Трудно ли е да опазиш вратата суха

Публикувано: 29 ное 2009 12:14
от Captain Stottlemeyer
metodito написа:Е не знам, аз лично не виждам лошо. Разбира се, ако на всеки получен гол вкарват 2-3. С Гонзо начело на отбора играта на защитата се стабилизира значително, но разбира се има какво да се желае.
Радвам се, че Рабех възвръща познатото си ниво на играч, на когото му е тясно в България, а Милиев е супер стабилен особено за възрастта си. Топчо направи смешен прехваления Том. С Милиев, който се включва при статичните положения и Живко, който традиционно играе повече време напред, "Левски" отново играе нападателно, а вчера Милиев щеше да вкара гол ако не му беше попречил Христов (ех, това момче!).


+ 1 :) Съгласен съм, че има какво още да се желае в защита. Топчо направи смешен Том, но Дока така и не успяхме да спрем без нарушения. Не съм футболен спец, но защо по дяволите никога не поставяме защитник на далечната греда - така Ловеч ни вкара първия си гол. Рабех отново направи една, но фатална грешка, като вместо да избие напред топката я центрира пред нашата врата и Ловеч изравни :evil: Нарушението на Веско Минев за втория жълт картон беше безумно, при положение, че вече имаше един. Божо Митрев е добър и перспективен вратар, но все още трябва да трупа опит. Така че, нормално е да получаваме голове, но напред да действаме на принципа: "за око - две, за зъб - чене" :mrgreen:

Re: Трудно ли е да опазиш вратата суха

Публикувано: 29 ное 2009 12:27
от downlow
важното е да вкарваме един гол повече, все пак победата си е победа.

Re: Трудно ли е да опазиш вратата суха

Публикувано: 29 ное 2009 12:29
от DukeUnv
Какво значение има дали ще ни вкарат гол, ако побеждаваме?! Не сте ли доволни от резултати например като 3 : 1 ; 4 : 2? Нали все е победа? :roll:

Re: Трудно ли е да опазиш вратата суха

Публикувано: 29 ное 2009 12:46
от metodito
Captain Stottlemeyer написа: но Дока така и не успяхме да спрем без нарушения.

Бе, спряха го, това е важното. Гадно звучи, но ... Ако Рабех не беше препарирал оня бразилец с казахи ли какви бяха, сега сигурно нямаше да играем с Виляреал, а те. АЖивко навремето малтретираше Роналдиньо как си требе :mrgreen: . И той ни вкара само един гол :mrgreen: .