efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2179
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот Kris_men2000 » 08 май 2024 14:15

5:0
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

realno
Мнения: 6521
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот realno » 08 май 2024 14:29

6:0
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Orlovec
Мнения: 99
Регистриран на: 14 яну 2014 18:15
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот Orlovec » 08 май 2024 21:23

Този път няма какво за се обърка, громим, 1:0
Играчите и бай Кольо ще да освободени от напрежение и ще излъжат отбора от Варна

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21462
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот metodito » 09 май 2024 19:06

Ако им позволи да си играят как знаят - 4-0. Ако ли не - 1-2.

vlong
Мнения: 4684
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот vlong » 09 май 2024 19:14

Какви ги бълнувате тези големи резултати?
Кой ще вкарва тези голове,срещу отбор ,който знае как да се брани?
Те да внимават за Атанас Илиев,че на такива бастуни все срещу Левски им върви.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12409
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот TristaNNN » 09 май 2024 21:02

"Такива бастуни" като Илиев оглавяват голмайсторската листа дотук през сезона с 12 гола. Е, в компанията и на други голмайстори, но дай Боже и ние да си имаме някой "такъв бастун".
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23237
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот W84me » 09 май 2024 21:41

2-3:0
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

vvessel
Мнения: 4367
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот vvessel » 10 май 2024 00:36

Черно море се спичат на чужд терен и обикновено ги дерем в София. Ако Костов се откаже от крайно модерния и интелигентен футбол, който претендира че налага, може и да бием 3:1. Но ако пак ги мъчи с някакви схеми, които незнайно кой отбор практикува и с неизвестен успех, вероятно ще ни бутнат един и ще го пазят до края. И ако някой не излупа някоя тупалка в стил Фадигааа, така и ще си остане.
Между другото гледах Леверкузен от любопитство, защото ме впечатлиха със серията си от мачове без загуба за да видя що за футбол играят(иначе не съм им фен) и останах приятно изненадан от опростения им и атакуващ футбол. Там нямаше високо интелигентни и романтични разигравания по 5 минути между вратаря и защитата, а топката много бързо се прехвърля в половината на противника с бързи, къси и точни пасове, а футболистите се движеха непрекъснато за да се откриват. Освен това като всеки германски отбор играят до края с високо темпо и се оказва, че имат 17 гола след 90-тата минута. Нямат изявен таран и голмайстор, нито изявени звезди, но играят много отборно и ефективно.

realno
Мнения: 6521
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот realno » 10 май 2024 07:31

Леверкузен играят опростен футбол, но има много движение без топка, а нашите се опитват да играя уж модерен футбол, но са статични и задържат излишно топката.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3436
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот groti » 10 май 2024 09:31

vvessel написа:Черно море се спичат на чужд терен и обикновено ги дерем в София. Ако Костов се откаже от крайно модерния и интелигентен футбол, който претендира че налага, може и да бием 3:1. Но ако пак ги мъчи с някакви схеми, които незнайно кой отбор практикува и с неизвестен успех, вероятно ще ни бутнат един и ще го пазят до края. И ако някой не излупа някоя тупалка в стил Фадигааа, така и ще си остане.
Между другото гледах Леверкузен от любопитство, защото ме впечатлиха със серията си от мачове без загуба за да видя що за футбол играят(иначе не съм им фен) и останах приятно изненадан от опростения им и атакуващ футбол. Там нямаше високо интелигентни и романтични разигравания по 5 минути между вратаря и защитата, а топката много бързо се прехвърля в половината на противника с бързи, къси и точни пасове, а футболистите се движеха непрекъснато за да се откриват. Освен това като всеки германски отбор играят до края с високо темпо и се оказва, че имат 17 гола след 90-тата минута. Нямат изявен таран и голмайстор, нито изявени звезди, но играят много отборно и ефективно.

Едно време Мечо Телкийски след някакъв много силен мач го бяха питали защо не може всеки мач да играе така. Той отговори - аз ако можех да държа такова ниво всеки мач щях да съм в Реал :lol: Та и нашите ако можеха да тичат толкова колкото ония в Леверкузен нямаше да са тук :)
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта