efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23232
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот W84me » 14 апр 2024 00:28

vvessel написа:
W84me написа:Според мен не играхме зле! На фона на моментната ситуация и футболисти, с които разполагаме! Аз такива детински грешки обаче не съм виждал в професионалния футбол и то в поредни мачове. Папи Галчев примерно е очевидно, че никой треньор не може да го направи футболист. Другите от титулярите, криво-ляво може да минат за професионалисти, но тоя - НЕ! И не одобрявам събитията след мача, очевидно е, че футболистите дават всичко от себе си, но то е прекалено малко!

Какви събития е имало след мача не разбрах, защото след края на мача спрях телевизора.
Иначе за Галчев мнението ти не е изненада, въпреки че нямаше вина за никой от головете, и участва в комбинацията за гола.

Пусни си първият гол откъде го прехвърля топката. Той до 10 минута вече направи 3 контри за ЧМ. За цял мач има 1 или най-много 2 точни отигравания. Играч на 23 години, със сума мачове за Левски. Не казвам, че другите стават за нещо, но тоя много се набива на очи. Иначе след края на мача беше направен опит да се свалят екипите на Цунами и Петков.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 513
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 14 апр 2024 00:32

alexdb написа:
I_Tuk_Froid_Pobedi написа:
alexdb написа:
I_Tuk_Froid_Pobedi написа:
alexdb написа:
I_Tuk_Froid_Pobedi написа:Страшно много хора я преекспонирате тази прозрачност. Прозрачност е да се информира синята общественост периодично какво се случва в клуба. Ама да изискваш едва ли не да видиш документ, който доказва плащане към НАП клони към дебилщина


Пич, като става въпрос за дебилщина да те светна - Раев говори на Синята общественост като на дебили. Ако не се усещаш и не го разбираш значи говори на теб ;)

Няма нужда да ме светкаш за каквото и да било. Наско говори пожелателно, но няма уменията да постигне това, което говори. Което не променя факта, че няма как да позира с документи за твоя кеф


Викаш Раев не може да позира за мой кеф с официален документ, ама може да позира с някакви негови си компютърни разпечатки, дописвани на ръка? https://prikachi.net/image/zx780-4612390.mW7g1
Дам, определено говори на тебе :lol:

Той може да позира с каквото си иска, няма как да показва всеки един документ за нещо си, щото БГЛ така изисквал. А след като ти е показал документ, какъв точно ти е проблемът?


Точно в това, ама очевадно няма как да го схванеш ;).
Позира не с документ, а с хартийка, че дебилите да си мислят, че е документ. И както виждам се получава. Айде лека и със здраве.

Изобщо не ме интересува с какво точно е позирал. Дори и не се сещам тази снимка откога е, какво цели да покаже и колко си ровил да я намериш, да я качиш, че и да ми пратиш линк, за да ми докажеш нещо си. Когато на една маса седнат Наско Сираков, някакъв си юрист, финансист и т.нат. все хора от управителния/надзорния съвет на Левски, застанали с лицата си, авторитета си и ми кажат "платихме Х на У", за мен това е достатъчно и се вписва в моята представа за прозрачност и комуникация с левскарската общност. Всичко останало от рода на "ама представи ми платежно нареждане за НАП", "дай ми фактура от Адидас", "покажи ми офертата за Кордоба черно на бяло" са си чиста проба комплексарщина ("ся ше му изисквам тука на тоя, той ми е длъжен, щото аз съм Левски бааа") и дебилщина, за които нямам желание. Има далеч по-приятни неща за правене в този кратък живот. Виж, има и други, които убиват 15-20 минути да търсят и качват снимки по сайтове, за да си докажат правотата. Шарен свят, хора всякакви

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23232
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот W84me » 14 апр 2024 00:37

Отделно главният съдия си е чист педал. Още до 10 минута на мача имаше 4 фрапиращи грешки, 3 в наша вреда.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12408
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот TristaNNN » 14 апр 2024 00:39

W84me написа:Според мен не играхме зле! На фона на моментната ситуация и футболисти, с които разполагаме! .....

В никакъв случай не играхме зле, направо бродирахме, просто "тотална липса на малшанс", нали? :lol: 10-2 в три мача срещу можещи отбори, бе!
А ментаците Бала(ков) и уругвайския(!) клет комисионерски елемент аз ли ги доведох, за да разполагаме с тях сега? Кара Фадига кой го домъкна, та вече и за резерва не става?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

vvessel
Мнения: 4367
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот vvessel » 14 апр 2024 00:45

W84me написа:
vvessel написа:
W84me написа:Според мен не играхме зле! На фона на моментната ситуация и футболисти, с които разполагаме! Аз такива детински грешки обаче не съм виждал в професионалния футбол и то в поредни мачове. Папи Галчев примерно е очевидно, че никой треньор не може да го направи футболист. Другите от титулярите, криво-ляво може да минат за професионалисти, но тоя - НЕ! И не одобрявам събитията след мача, очевидно е, че футболистите дават всичко от себе си, но то е прекалено малко!

Какви събития е имало след мача не разбрах, защото след края на мача спрях телевизора.
Иначе за Галчев мнението ти не е изненада, въпреки че нямаше вина за никой от головете, и участва в комбинацията за гола.

Пусни си първият гол откъде го прехвърля топката. Той до 10 минута вече направи 3 контри за ЧМ. За цял мач има 1 или най-много 2 точни отигравания. Играч на 23 години, със сума мачове за Левски. Не казвам, че другите стават за нещо, но тоя много се набива на очи. Иначе след края на мача беше направен опит да се свалят екипите на Цунами и Петков.

За първия гол се центрира през него, след това през Цунами и Иса вкара гола между двамата защитници. Как Галчев е най-виновен не знам. Другите голове пък изобщо няма участие. Но както и да е, ти си го "харесваш" него.
Обаче това с фланелките е наистина голяма простотия. Костов трябва да съблекат, не футболистите. Дано някой е викнал "Оставка", че да се чуе. Щото ако трябва да гледаме още от същото цяла година, отбора отива в кереча, а публиката ще стане като на тирейци - по 2 хиляди на домакинство.

vvessel
Мнения: 4367
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот vvessel » 14 апр 2024 00:47

W84me написа:Отделно главният съдия си е чист педал. Още до 10 минута на мача имаше 4 фрапиращи грешки, 3 в наша вреда.

Това е вярно, но после оправи свирката. Не бих казал, че ни е ощетил фрапиращо, още по-малко пък е повлиял на резултата.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9355
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот mikata » 14 апр 2024 01:22

Тоя малоумник Костов още ли е треньор на Левски?
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4294
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот LoveAndPeace » 14 апр 2024 07:08

Между другото колко гола допуснахме в "оная" легендарна серия от мачове без победи ?

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32886
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот 1914.1902 » 14 апр 2024 07:36

mikata написа:Тоя малоумник Костов още ли е треньор на Левски?


Има ли треньор, който ще се навие точно сега да дойде в ПФК Левски - негативна поредица от резултати, лоша форма на играчите, предстоящи плейофи? Този новия като нищо още преди края на плейофите ще искат да го махат.

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2729
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Събота от 20:15 ч.

Мнениеот Der Schmarotzer » 14 апр 2024 08:16

За пореден път!!! Докато "мажоритаро" е начело на Левски, отборът ще е в това състояние! "Мажоритаро" вън от Левски!
Какво имаме в момента? Един собственик с тежки зависимости, едни организирани с тежки зависимости, едни футболисти, куци коне събрани от кол и въже, от хора с тежки зависимости. Един клуб като институция, вкаран от хората с тежки зависимост, в тежка финансова зависимост. Единствените, които не са зависими са нормалните хора, които наистина обичат отбора, но те са толкова независими, че нищо не зависи от тях. Когато зависеше показаха морал, за разлика от всички останали.
П.П. "Мачът с НАП" беше за замазване очите на баламурниците, за да може да се връщат вересиите по-безболезнено. Лошото е че вересиите са много големи и връщането им ще е безкрайно при това ръководство.
Ние сме Левски, Левски (София)!!!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], k20dan4o и 36 госта