ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4232
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот LoveAndPeace » 11 мар 2024 18:13

1914.1902 написа:
LoveAndPeace написа:
mikata написа:От години няма халфова линия,за мен там е проблема. Тия хора не могат да вържат два паса.

Краев / Филип / Миланов :?


В първенството къде завършиха? Поредица от победи имаше ли или нещо такова?

Все едно да съдим за треньорските качества на Х предвид престоят му в Левски.
Кокала стана шампион , а Йоканович не.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21365
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот metodito » 11 мар 2024 18:24

Аз не схващам много какво толкова се е случило. На мен не ми хареса поведението на отбора. Никой не поема инициатива. Единствено Марин хваща топката и тръгва с нея. Костов пък го заби на бека. И момчето пак влизаше към центъра и бягаше по тъча. Другите като вземат топката все едно е гореща ютия: На ти я на теб. Поведението на Крумовград беше "Ела, Вълчо изяж ме".
Разберете, не може футболисти и треньори (не говоря само за Ники Костов, за всички почти), които нямат манталитет на победители, не са се борили за шампионска титла, за отличия, да показват друго освен посредственост.
Ако има футболисти, като Топчо, Боримиров, за Гонзо да не говорим, ще им се развика, ще ги надъха, ще ги поведе. Кой да е водач тук? Цунами и Марин, който го сложиха по-далеч от вратата, сакън да не вкара?
И за протокола: този мач и с Мъри вероятно нямаше да го вземем.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22654
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот NOMER14 » 11 мар 2024 19:11

В първия кръг имаше един съдия на Герена. Няма багажници, пИдалът се разхожда необезпокояван. Вчера един байрактар си измисли игра с ръка, като същият няма как да я види след като топката е закрита от телата на двамата футболиста. Предполагам, че още нищо му няма. А в тоя форум някои ми говорят за бежанци.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21365
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот metodito » 11 мар 2024 20:25

Вчера имаше чиста дузпа за нас. Тъпакът гледа за ВАР ситуацията след ръката.

Потребителски аватар
gdlk
Мнения: 1098
Регистриран на: 06 фев 2011 20:55
Skype: ******
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот gdlk » 11 мар 2024 20:51

Нарочно гледах пред стадиона след мача с Хебър и Крумовград, тея двамата заклети левскари, що пък един път не споменаха тея спорни положения.. Никъде не се коментира..

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22654
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот NOMER14 » 11 мар 2024 21:44

metodito написа:Вчера имаше чиста дузпа за нас. Тъпакът гледа за ВАР ситуацията след ръката.

Гостите не спореха и стояха гузно.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21365
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот metodito » 11 мар 2024 23:12

Мхм. Беше им ясно, че го губят. Всъщност от началото им беше ясно това. Една тъпотия на Галчев, една глупост на Ники Костов и 0-0.

tmanolov
Мнения: 4032
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот tmanolov » 12 мар 2024 09:10

NOMER14 написа:В първия кръг имаше един съдия на Герена. Няма багажници, пИдалът се разхожда необезпокояван. Вчера един байрактар си измисли игра с ръка, като същият няма как да я види след като топката е закрита от телата на двамата футболиста. Предполагам, че още нищо му няма. А в тоя форум някои ми говорят за бежанци.

Аз лично бях до ситуацията в 90-тата минута - разбира се, съвсем инстинктивно тръгнах към терена (бях на 2 метра), но и вратата беше затворена, и разни пишлемета ме гледаха лошо, за да ме "респектират". Ако от клуба искат нещо да се промени, просто да отключат вратите, иначе няма как да стане
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

tmanolov
Мнения: 4032
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот tmanolov » 12 мар 2024 09:11

gdlk написа:Нарочно гледах пред стадиона след мача с Хебър и Крумовград, тея двамата заклети левскари, що пък един път не споменаха тея спорни положения.. Никъде не се коментира..

Кои са били левскарите - изкукуригалия Емо Спасов ли, че май за него споменаха момчетата около мен? Ми той си живее на стара слава и само чака аплодисменти и някой да му каже колко бил велик, иначе е кисело старче с претенциЙ. такива са повече вредни, отколкото полезни - сори, времето им е изтекло отдавна...
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

ikar
Мнения: 1276
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 24 кръг/ Левски - Крумовград / 10.03.2024/ 15:15 часа

Мнениеот ikar » 12 мар 2024 09:38

tmanolov написа:
gdlk написа:Нарочно гледах пред стадиона след мача с Хебър и Крумовград, тея двамата заклети левскари, що пък един път не споменаха тея спорни положения.. Никъде не се коментира..

Кои са били левскарите - изкукуригалия Емо Спасов ли, че май за него споменаха момчетата около мен? Ми той си живее на стара слава и само чака аплодисменти и някой да му каже колко бил велик, иначе е кисело старче с претенциЙ. такива са повече вредни, отколкото полезни - сори, времето им е изтекло отдавна...

Колега не смятате ли че сте доста краен в негативното си изказване към футболист с подобна визитка, дал толкова много на любимият ни отбор. Явно или въобще не сте го гледали или сте гледали доста малко негови мачове. Това кисело старче бе уредило /чрез своята съпруга/ 80декара земя в околностите на София за база на клуба. Тогавашното ръководство не положи минимални усилия това да стане. Това същото кисело старче бе с подписан договор с Порто когато ЦК на БКП стовари гилотината върху неговата глава и на още други 6-ма футболисти в ония злополучен мач. Аз лично не вярвам скоро наш футболист до осъществи подобен трансфер.
Не го приемай като търсене на конфликт но при нас много се злоупотребява със емблемата легенда. Като фен който гледа тоди отбор от времето на Гунди ми е обидно че футболисти със 300 и повече мача тънат в забвение за сметка на такива с 30-40 ? Бях бесен когато бе избран идеалният отбор за 100годишнината на клуба/нещо толкова цинично да противопоставящ поколенията/ и в този отбор бе предпочетен Топчо за сметка на Бобата Жечев. Това е все едно да сравняваш усоговската планина с Хималайте.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 93 госта