ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

realno
Мнения: 6513
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот realno » 22 фев 2024 10:05

TristaNNN написа:Току що се сетих нещо ужасно. В Арда има цели трима бивши сини футболера - Б. Цонев, С. Иванов и Юруков, като поне двама от тях се очаква да са титуляри. :/
Обикновено бившите правят мача на сезона срещу нас. :))


Предпочитам всеки отбор да играе срещу нас на 100 %. Може да ни е трудно, да падаме, но само така ще израснем като отбор. Големия проблем са съдиите, които също "играят" на 100 % срещу нас в полза на отборите с кървавите пари.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12407
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот TristaNNN » 22 фев 2024 11:30

realno написа:
TristaNNN написа:Току що се сетих нещо ужасно. В Арда има цели трима бивши сини футболера - Б. Цонев, С. Иванов и Юруков, като поне двама от тях се очаква да са титуляри. :/
Обикновено бившите правят мача на сезона срещу нас. :))


Предпочитам всеки отбор да играе срещу нас на 100 %. Може да ни е трудно, да падаме, но само така ще израснем като отбор. Големия проблем са съдиите, които също "играят" на 100 % срещу нас в полза на отборите с кървавите пари.

Напълно споделям това мнение, но все пак този традиционен вече реваншизъм дразни.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Serafim
Мнения: 5243
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот Serafim » 22 фев 2024 12:33

Е това е футбол, нормално е да има някака различна нагласа срещу бивш отбор. Станишич вкара гол срещу Байерн, а е под наем в Леверкузен точно от Байерн. Божинов като ни вкара с Ботев Враца?

Testa_di_Legno
Мнения: 628
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот Testa_di_Legno » 22 фев 2024 16:46

Serafim написа:Е това е футбол, нормално е да има някака различна нагласа срещу бивш отбор. Станишич вкара гол срещу Байерн, а е под наем в Леверкузен точно от Байерн. Божинов като ни вкара с Ботев Враца?

Както споменах и другаде в този форум днес, един Милан Коприваров навремето ни вкара решаващ гол за... сателита ни "Родопа" (Смолян), с който ни спря за титлата. Тогава риташе там като преотстъпен (разбирай заточен) именно от "Левски" и, впрочем, не вярвам някой на "Герена" по онова време да му е възлагал кой знае какви надежди, понеже вече беше минал 20-годишна възраст, без да има и една игрова минута със синята фланелка. Обаче след тази (тогава приета като шока на столетието, ха-ха-ха) загуба се сетиха за него и го върнаха в "Левски", а по-късно той се отплати, като вкара един от "златните" голове в нашата история - срещу "Оксер" в София за победата с 1:0 и старта на "Приказката". 8-)
Само "Левски"!

Serafim
Мнения: 5243
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот Serafim » 22 фев 2024 17:04

Помня го тоя мач, Батков бързаше да се изнесе, с цигара в ръка, а журналистите го гонеха.

Testa_di_Legno
Мнения: 628
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот Testa_di_Legno » 22 фев 2024 20:36

Serafim написа:Помня го тоя мач, Батков бързаше да се изнесе, с цигара в ръка, а журналистите го гонеха.

Бях пубер тогава и я приех доста драматично тая издънка (ако знаех само какво ме чака 20-ина години по-късно…), та сигурно и аз съм обвинявал в предателство и нелоялност “сините” играчи на “Родопа”. :lol: Това беше единствената ни загуба за полусезона тогава и без нея навярно щяхме да станем шампиони: нея пролет бъдещият шампион “Локомотив” (Пловдив) отнесе тройка на “Герена”, а Чорбалан яде бой на “Армия”-та след обрат от 0:1 до 2:1 в последните пет минути на мача. 8-) Обаче взехме, че се издънхме баш в Смолян, където играеха само левскарчета, включително такива, които си бяха и собственост на “Левски” - освен за Копи, се сещам за Тони Вергилов, - пък треньор им беше… Воин Войнов. Чудя се как през лятото на същата година ги приехме обратно в София тия предатели безстидни, ами не ги пратихме директно да зяпат видео… :mrgreen:
Само "Левски"!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9354
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот mikata » 22 фев 2024 21:59

В Смолян стана първото Тампере :evil:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4290
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот LoveAndPeace » 23 фев 2024 12:24

Треньорът на Арда – Александър Тунчев – ще трябва да се справи срещу Левски без един от най-силните си футболисти в нападение – Абубакар Тунгара.
На фланга Тунчев може да използва Ел Мами Тетах и новото попълнение Борис Тютюков.

Хайде и една може би добра новина преди мача утре.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9354
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот mikata » 23 фев 2024 14:17

България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Plovdiv_1926
Мнения: 1233
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 22 кръг/ Левски - Арда / 24.02.2024/ 17:45 часа

Мнениеот Plovdiv_1926 » 23 фев 2024 16:14

Testa_di_Legno написа:
Serafim написа:Помня го тоя мач, Батков бързаше да се изнесе, с цигара в ръка, а журналистите го гонеха.

Бях пубер тогава и я приех доста драматично тая издънка (ако знаех само какво ме чака 20-ина години по-късно…), та сигурно и аз съм обвинявал в предателство и нелоялност “сините” играчи на “Родопа”. :lol: Това беше единствената ни загуба за полусезона тогава и без нея навярно щяхме да станем шампиони: нея пролет бъдещият шампион “Локомотив” (Пловдив) отнесе тройка на “Герена”, а Чорбалан яде бой на “Армия”-та след обрат от 0:1 до 2:1 в последните пет минути на мача. 8-) Обаче взехме, че се издънхме баш в Смолян, където играеха само левскарчета, включително такива, които си бяха и собственост на “Левски” - освен за Копи, се сещам за Тони Вергилов, - пък треньор им беше… Воин Войнов. Чудя се как през лятото на същата година ги приехме обратно в София тия предатели безстидни, ами не ги пратихме директно да зяпат видео… :mrgreen:

Бихте ни 3:0 заради скандала между Ераносян и Георги Илиев, после го върна като треньор след този мач. За купата вие относехте същия резултат, а първият мач за първенството беше 3:1.

Иначе действително без загубата в Смолян можеше да има различен шампион и бе доста изненадваща.

Иначе Арда са по-слаби от есента особено без Тунгара.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar и 42 госта