ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот mikata » 18 фев 2024 09:11

Със защитата на центъра ще има доста проблеми с по-добрите отбори.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22654
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот NOMER14 » 18 фев 2024 09:33

1914.1902 написа:
NOMER14 написа:
groti написа:
1914.1902 написа:Някои ще броят уикенда си за съсипан след тази синя победа. ;)

Да бе... Па и Иконата се препъна в Турция. Мъка

Да, но конкурентът за 2-рото място пада на собствен. Така, че разликата между тях вече е 3 точки.


Мислиш ли, че ми пука? :lol: Един от най-ненужните цитати, точно от теб не съм го очаквал.

Не, бе....Гонгенцата го дали като статия и реших да проверя достоверността. Та тъй.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22654
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот NOMER14 » 18 фев 2024 09:42

Генерални анализи не могат да се правят, щото играхме с 10 човека.
Трябва някаква корекция с тая напред изнесена защита. Пред нея в центъра трябва да има стабилен опоре халф. Навремето такъв бе Златко Янков. Или пък според противника да има друга постройка на линиите, която да се мени в хода на мача. Който е гледал всички срещи от лагера, не е изненадан от вчерашния мач. Няма ги ония безкрайни топки само към Уелтън. Никой от вас не коментира думите на Костов: Добрата енергия около отбора

Serafim
Мнения: 5224
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот Serafim » 18 фев 2024 11:38

mikata написа:Със защитата на центъра ще има доста проблеми с по-добрите отбори.


Очаквам, че следващия мач ще е различно, защото Кордоба няма да играе, а Кристиян Димитров е много по-бавен. Скоростта на защитниците като цяло е много важна за висока защитна линия. Много уязвими изглеждахме на контри, а проблемите може да са още повече с това, че бековете ни често влизат навътре по терена и така при контри ги няма да покриват централните защитници.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2826
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот futbolqga » 18 фев 2024 11:53

Всички сме наясно, че имахме един доста лимитиран съперник срещу нас, но на мен Левски ми хареса страшно много. Такива мачове в последните години загубихме много. Този път, дори и с човек по-малко и преднина в резултата, продължихме да атакуваме и да търсим трети гол. Костов има 6+ от мен и се надявам да го затвърди и срещу по-предизвикателни съперници.

Марин Петков за мен е играч на мача, като отчитам и супер важната роля на Рики при двата гола. Марин беше на сантиметри да добави още един гол и една асистенция към статистиката си за мача.

Съдията - завършен капут! Категорично нарушение в наша полза преди червения картон.

Митков второто полувреме нямаше нищо общо с първото. Отне доста топки и беше супер. Папи също беше на приливи и отливи, но генерално ми хареса, като за първи мач.

Андреев няма да го коментирам пространно. Играем без вратар, всеки удар е гол. Изненадващо най-слабият на терена за мен беше Цунами. Не знаеше къде се намира при повечето контри.

scooool
Мнения: 741
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот scooool » 18 фев 2024 12:10

vvessel написа:
Serafim написа:За втори път повдигаш въпроса за плаката за Навални. Кажи каквото искаш да кажеш, очевидно двата пъти никой не го подхвана дискусията...

Повдига го защото е прочел моя пост по въпроса и да не ме коментира на две места. И е абсолютно прав за това.

Не съм искал да правя дискусии, просто ми се видя, че ползват отбора за трибуна и се изнервих.... Не съм искал да споря с никой, всъщност отбора ми се видя добре с човек по-малко това беше по важното. Дано вземе още някой друг играч за конкуренция и ще видим нататък.

Serafim
Мнения: 5224
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот Serafim » 18 фев 2024 12:10

Цунами наистина беше неориентиран и много топки и противници минаваха зад него. Може би до някаква степен се дължи на това, че има различни указания и често влиза навътре или пък защото има нов партньор по фланга. С Уелтън са играли години заедно.

Явно неслучайно толкова се коментираше, че Левски търси вратар. По-конректно на Пирин, Ботев Враца, Шейтанов от Септември, както и Даниел Наумов. Другия вариант е да се налага Пламен въпреки всичко и да израства година след година.
Определено при гола можеше и да не бърза да излиза, а да разчита, че ван дер Каап ще избута нападателя на Пирин и ще му намали драстично ъгъла за удар. От друга Комано направо телеграфира, че ще стреля и въпреки това удара му хвана Пламен в крачка.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот groti » 18 фев 2024 13:16

Наистина Цумами беше доста неориентиран. Да кажем за първи официален мач толкова. Пък Пирин не изглеждаха толкова зле колкото ги изкарваме. Дончев, украинците и тва момче, дето вкара играха доста кадърно. Нека не ги подценяваме толкова. В допълнение с лошия терен за нас беше много трудно.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4232
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот LoveAndPeace » 18 фев 2024 13:27

Браво на момчетата. Раздадоха се , второто полувреме не си личеше че сме с човек по-малко. Грешките ги правят защото толкова си могат.
Защитата си е такава и ще продължи да бъде такава и ще продължим да страдаме и да ни шият.
Пускате си онзи мач с тупалката на Уелтън и наблюдавайте къде е Цанко Цветанов през целия мач.
При Костов такова нещо няма и не мисля и че той го намира за толкова важно.

Serafim
Мнения: 5224
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ЕбемТиИЛигата 21 кръг/ Пирин - Левски / 17.02.2024/ 17:00 часа

Мнениеот Serafim » 18 фев 2024 13:34

Между другото да, малко омаловажихме играта си, като си определихме Пирин, като сбирщайн, обаче домакините явно ни бяха проучили много добре и имаха план, който следваха и то успешно - дълги топки зад отбраната, което е далеч по-трудно, отколкото само изсипани топки към някой таран, който да ги сваля - примерно Колев в Крумовград. Не само, че така ни вкараха гол, ами и имаха достатъчно други такива ситуации, понякога засади, но общо-взето на защитата ни ѝ беше трудно срещу това и разчитахме по-скоро да владеем топката.
От другата страна, след като смениха защитника, който направи грешката при гола на Рикардиньо Бодуров заигра, като десен централен защитник срещу Марин. Малко странно, предвид, че капитана им Дюлгеров е играл и като десен бек преди. Очаквах, че Марин ще го надиграе тотално второто полувреме, защото Бодуров е на 37 и почти не е играл този сезон, но нямаше такива пространства. Може би тук беше пропуск на Костов, че не смени местата на Марин и Лима, бразилеца е доста по-рязък и повратлив от Марин и може би щеше да спечели повече персонални битки с Бодуров.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka и 129 госта