Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9337
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот mikata » 20 фев 2024 13:19

futbolqga написа:
ikar написа:https://www.youtube.com/watch?v=E8qqdNassQw&pp=ygUN0KDQtdC90LjQtdGALA%3D%3D
Дали това е новото попълнение което очакваме скоро ? Поне така пише "Кота спорт".

Котата явно четат форума :)) Аз го пуснах един-два пъти това момче в последните седмици, като обсъждахме с колеги профила на играчите, които лично на мен ми се иска да опитаме да привлечем.


Аз се чудя защо съм му гледал профила в трансфера :lol:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21435
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот metodito » 20 фев 2024 14:20

LoveAndPeace написа:Всъщност тази пролетна разпродажда ще ни бъде голям коз на южноамериканския пазар.
Голяма част от тамошните футболисти може и да са израстнали с мачове от ШЛ и мечти за Реал , Байерн или Милан , но има и голяма част които просто се опитват да избягат от мизерия , нищета , престъпност.
За по година до две и Роналдо и Уелтън и Цунами от 1500-2000 долара минаха през 10 000 евро и сега двама от тях ще се разписват за 20-30 пъти по-големи суми от получаваните в родината им.

Лош рибар! :lol: :lol: :lol:
Шегичка. Така се вдига и реномето на "Левски". От една страна, понеже те си говорят помежду си, ако ги питат за нас, ще ни хвалят. От друга страна, "Левски" ще е известен с продукта си, пък и не бил той "роден" (Жо, Зе, Рони, скоро може и Рики, Уелтиньо). На изток или на запад - няма значение. Пък и самите бразилци, както казваш, те искат просто да се измъкнат от фавелите (образно казано). Ако пък получават и в пъти по-висока плата от Бразилия, пука им, че няма да играят срещу Хааланд.

vvessel
Мнения: 4346
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот vvessel » 20 фев 2024 15:45

futbolqga написа:
ikar написа:https://www.youtube.com/watch?v=E8qqdNassQw&pp=ygUN0KDQtdC90LjQtdGALA%3D%3D
Дали това е новото попълнение което очакваме скоро ? Поне така пише "Кота спорт".

Котата явно четат форума :)) Аз го пуснах един-два пъти това момче в последните седмици, като обсъждахме с колеги профила на играчите, които лично на мен ми се иска да опитаме да привлечем.

От Сантос и с ляв крак - абсурд.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2839
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот futbolqga » 20 фев 2024 17:43

vvessel написа:
futbolqga написа:
ikar написа:https://www.youtube.com/watch?v=E8qqdNassQw&pp=ygUN0KDQtdC90LjQtdGALA%3D%3D
Дали това е новото попълнение което очакваме скоро ? Поне така пише "Кота спорт".

Котата явно четат форума :)) Аз го пуснах един-два пъти това момче в последните седмици, като обсъждахме с колеги профила на играчите, които лично на мен ми се иска да опитаме да привлечем.

От Сантос и с ляв крак - абсурд.

Щом фалиралия Берое може да привлича титуляри на Бока Хуниорс... знае ли човек :))

Сериозно казано, на мен ми е ясно, че тези момчета са над нашето ниво. Това обаче не означава, че не може да се пробваме - 99 ще откажат, но пък все един може да върже и да ни порадва за известно време преди да напълни клубната каса.

vvessel
Мнения: 4346
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот vvessel » 20 фев 2024 17:55

futbolqga написа:
vvessel написа:
futbolqga написа:
ikar написа:https://www.youtube.com/watch?v=E8qqdNassQw&pp=ygUN0KDQtdC90LjQtdGALA%3D%3D
Дали това е новото попълнение което очакваме скоро ? Поне така пише "Кота спорт".

Котата явно четат форума :)) Аз го пуснах един-два пъти това момче в последните седмици, като обсъждахме с колеги профила на играчите, които лично на мен ми се иска да опитаме да привлечем.

От Сантос и с ляв крак - абсурд.

Щом фалиралия Берое може да привлича титуляри на Бока Хуниорс... знае ли човек :))

Сериозно казано, на мен ми е ясно, че тези момчета са над нашето ниво. Това обаче не означава, че не може да се пробваме - 99 ще откажат, но пък все един може да върже и да ни порадва за известно време преди да напълни клубната каса.

В момента имаме двама човека с ляв крак, а нямаме с десен. Освен това от Сантос със сигурност няма да е на цената на останалите бразилци, които взехме. Може би цената на всички на куп. Затова мисля, че взимането му е абсурд. Иначе нямам нищо против един такъв играч, но ако не дойде със свободен трансфер или максимум 200-300 хиляди, то привличането му е безсмислено.
А при Берое има някаква схема, която върти собственика и не е ясно какво се случва там.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9337
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот mikata » 20 фев 2024 17:57

Тоя е свободен агент.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2839
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот futbolqga » 20 фев 2024 18:12

vvessel написа:В момента имаме двама човека с ляв крак, а нямаме с десен. Освен това от Сантос със сигурност няма да е на цената на останалите бразилци, които взехме. Може би цената на всички на куп. Затова мисля, че взимането му е абсурд. Иначе нямам нищо против един такъв играч, но ако не дойде със свободен трансфер или максимум 200-300 хиляди, то привличането му е безсмислено.
А при Берое има някаква схема, която върти собственика и не е ясно какво се случва там.

Казаното от теб е напълно валидно и съм съгласен. Както колегата обаче отбеляза, Рениер е свободен агент.

Аз бях пуснал профила му, защото ми хвана окото сред младите крила без договор и исках да илюстрирам по-широка теза. А именно, че за нас може да е доходоносно да опитаме да се превърнем в трамплин за млади момчета, които не могат да пробият в първия състав на добрите отбори от Северна Америка. Това беше в контекста на това, че ние взехме 25+ годишни играчи с опит, колкото нашите юноши имат на 18-19 години (Хоакин има седемдесетина мача в клетата си кариера, примерно).

ПС. Ако държиш да е с десен крак, имаме и такива :)) https://www.transfermarkt.com/giovanni/ ... ler/573131 Юноша на Сантос, минал през другата велика школа - Аякс, бивш младежки национал на Бразилия. На 22 минава през тегав период, ето ти възможност.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9337
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот mikata » 20 фев 2024 20:27

България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12367
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот TristaNNN » 20 фев 2024 20:37

Момчета, колко пък толкова пари изкарахме от играчи под 30 години с внушителни визитки и колко помогнаха те на Левски през годините, с малки изключения?
А заплатата и комисионните при привличането?
Ей ви го поредния пример с вносен цинго при Тирето - взеха там някакъв кафяв голаджия от френските клетници, голяма звезда, голям голмайстор, титли щял да печели, говеда да пори, за 5-10 млн. да се препродаде... И? Оня ден си замина безславно без титли и без да пори говедата. :)) А дали въпросният не взимаше една от най-големите заплати в Ебем Ти и лигата?
Мисля, че последните трансфери потвърдиха каква трябва да е трансферната политика на Левски в този момент. В бъдеще кой знае.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Вълчан
Мнения: 4286
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот Вълчан » 20 фев 2024 21:28

futbolqga написа:
ikar написа:https://www.youtube.com/watch?v=E8qqdNassQw&pp=ygUN0KDQtdC90LjQtdGALA%3D%3D
Дали това е новото попълнение което очакваме скоро ? Поне така пише "Кота спорт".

Котата явно четат форума :)) Аз го пуснах един-два пъти това момче в последните седмици, като обсъждахме с колеги профила на играчите, които лично на мен ми се иска да опитаме да привлечем.

На този клип ми се струва ,че дават няколко нападателя с голове. Те и номерата им са различни. Иначе тоя Сантос не е май оня Сантос.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar и 28 госта