Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12416
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот TristaNNN » 20 фев 2024 23:25

Вълчан написа:... .

Ти не разправяше ли всяка седмица, че ще има още и още нови? Кога?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


scooool
Мнения: 755
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот scooool » 21 фев 2024 07:23

Чакаме, дано дойдат двама-трима... Не е като да нямаме нужда. Май ще пуснат малката гордост да си ходи!!!! Това момче тотално ме разочарова, ходи да гледа Хебър, а Уелтон си тръгваше и ходи до Благоевград!!!! Как може бразилец да си уважава отбора повече от нашия капитан и юноша.... Може да е генетично, и двамата братя бая се излагат последно време.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4424
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот Kotooshu » 21 фев 2024 07:46

Не така за Анди, хората на Лайнежа са доста чувствителни на тази тема.
Между другото ви се чудя, защо сте се въодушевили за някакви трансфери :?
Не ви ли се каза, че Левски ще бъде ошушкан и набутан в ръцете на Любчо и неговите последователи!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12416
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот TristaNNN » 21 фев 2024 10:34

Най-сетне и БижутерО да свърши нещо! :)

ПФК Левски“ преотстъпи
полузащитника Нейтън Олдър на ФК
„Спортист“ (Своге). Договорът за наем е до
лятото на 2024 г.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21472
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот metodito » 21 фев 2024 12:43

Явно ще се гледат мачове на Ростов. Унгария щеше да е по-подходящо за него, но пък в Ростов сигурно ще получава повече пари. Не знам как е руското днес. Особено, че много европейски футболсти май ги напуснаха...

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3995
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: vvessel

Мнениеот Странджата » 21 фев 2024 12:52

Може да имаме само двама с ляв крак, ама пък колко са с по два леви, а?

Aronaks
Мнения: 864
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот Aronaks » 21 фев 2024 14:20

Краев проваля сделка между Левски и Ростов за него

Доскорошният капитан на Левски Андриан Краев е провалил в последния момент сделка между Левски и руският Ростов, където „сините“ продадоха Роналдо, научи dsport.

Бившият капитан на отбора не пожела да преподпише договора си, който изтича лятото, и затова ръководството го отстрани от подготовка с първия тим и го прати да тренира с дубъла. Краев отказа да премине в турския Коняспор и се предполагаше, че ще остане до лятото в Левски, когато му свършва договора.
Във вторник, 20 февруари е имало възможност Краев да се събере с Роналдо в тима от Ростов на Дон, след като руснаците и „сините“ са се разбрали за трансфер на стойност близо 250 000 евро.

На самият футболист е била предложена много добра заплата, която той в последния момент е искал да бъде повишена. Ростов е приел желанието на футболиста, но е трябвало сделката да стане до вторник вечер. Изненадващо Краев не е проявил
инициативност за трансфера и руснаците са взели друг футболист на неговото място.

Явно халфът ще остане играч на Левски до лятото, когато ще стане свободен агент и сам ще избере къде да продължи кариерата си. Дотогава „сините“ ще му плащат настоящата заплата.


dsport

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3441
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот groti » 21 фев 2024 14:44

Това не може да бъде. Андрианчо е голям професионалист и не би направил подобно нещо. Да обещава нещо, пък после да се отмята от сделката в последния момент. Неее.. Това не го е правила и на нас госпожицата. Дано се отървем по-бързо от него. Нова Зеландия, Зимбабве, Виетнам.. Колкото по-далеч, толкова по-добре.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Kris_men2000, metodito и 27 госта