efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 17:30 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Serafim
Мнения: 5225
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 17:30 ч.

Мнениеот Serafim » 09 дек 2023 22:18

Тоя отбор има нужда от халф, който може да подава и разиграва. Типични десетки в модерния футбол почти няма, трябва играч, какъвто бе Кръстев. Това ще реши много проблеми в атака.

vvessel
Мнения: 4320
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 17:30 ч.

Мнениеот vvessel » 09 дек 2023 22:32

skitnik32 написа:
vvessel написа:Защитата тотал щета. Центриране и някакъв Генов или Генев стига до топката и нанася удар , а е между два стълба с глава над него - Димитров и Кордоба. След това пак някакво меле пред нашата врата. От видяното от първата третина на мача си мисля, че ако бием ще е с някоя дузпа или ако изгонят играч на Ботев Враца, но не е сигурно и тогава.


от както следя тоя форум нямаш един поне посредствен пост (всичко от малоумщина нагоре). Та въпросът е имаш ли поне една вярна прогноза????

Ами за малоумен всичко е малоумщина. Аз затова съм направил така че да не ти чета коментарите, защото са крайни тъпотии. Сега го прочетох, защото си ме цитирал и понеже чувствата са ни взаимни , те съветвам да направиш същото.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 17:30 ч.

Мнениеот blue avalanche » 09 дек 2023 22:47

alexdb написа:
blue avalanche написа:
alexdb написа:
blue avalanche написа:
alexdb написа:...треньорът е последния, който може да бъде обвиняван за състоянието на отбора. Главната причина е в изключително късата резервна скамейка. ... контузии, умора, падане на формата на основните играчи,...

Сигурно аз съм виновен. :mrgreen:


Би ли дал пример в света за отбор, който върти основно 12-13 футболери в 28 мача и е запазил нивото и формата си през цялото време, че аз нещо не се сещам. ;) Ся ако имахме хубав сироп за кашлица можеше и да стане, ама ....

За това, че "въртим основно 12-13 футболери" сигурно аз съм виновен. А треньорът е "последния"... :?


Има президент и разни директори, това е тяхна задача, вкл. да осигурят нужния бюджет. Треньорът има договор да води подготовката на играчите които има на разположение. Когато ръководството му е осигурило тези играчи той какво може да направи според теб? Да си тръгне? Хубаво, ама това решава ли проблема, като следващия ще разполага със същото.

Говорим за вината на конкретен треньор! А не кое какво дали решава. Щом Костов си мълчи, значи е съучастник! Точка. Не ми е жал за него!

scooool
Мнения: 742
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 17:30 ч.

Мнениеот scooool » 09 дек 2023 23:06

Спрете с Мъри, този човек, обичан и успял за мен ни остави преди мачовете с уродите! Няма как да го извиня, нямаме достатъчно футболисти и това ме кара да се чудя защо, след като Здравко... Пипащия се и Димитър Костадинов са наши играчи и не ги ползваме!!! Изглежда 90% от играчите пипат карти и ротативки! Сигурно ще кажете, че не е сериозно за споменатите, но първо се попитайте дали малкия Йовов е по изписан футболист от споменатите и дали може със Чандъров да създадат дискомфорт на титулярите.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 17:30 ч.

Мнениеот blue avalanche » 09 дек 2023 23:46

scooool написа:Спрете с Мъри, този човек, обичан и успял за мен ни остави преди мачовете с уродите! Няма как да го извиня, нямаме достатъчно футболисти и това ме кара да се чудя защо, след като Здравко... Пипащия се и Димитър Костадинов са наши играчи и не ги ползваме!!! Изглежда 90% от играчите пипат карти и ротативки! Сигурно ще кажете, че не е сериозно за споменатите, но първо се попитайте дали малкия Йовов е по изписан футболист от споменатите и дали може със Чандъров да създадат дискомфорт на титулярите.

Договорите на Димитров и Костадинов изтичат 2024-та. Значи, освен Петрис, Кап и Краев, още две бомби със закъснител. И ще си скъсат задника да играят, нали?

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22672
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 17:30 ч.

Мнениеот NOMER14 » 09 дек 2023 23:56

blue avalanche написа:
NOMER14 написа:На 7 точки сме от 3-тото място. И на 4 от 7-ото.

"3-тото място" е с два мача по-малко.

3-тото място след двата си мача по-малко ще стане първи/втори, а второто място след утрешния мач ста трети.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22672
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 17:30 ч.

Мнениеот NOMER14 » 10 дек 2023 00:09

Serafim написа:Тоя отбор има нужда от халф, който може да подава и разиграва. Типични десетки в модерния футбол почти няма, трябва играч, какъвто бе Кръстев. Това ще реши много проблеми в атака.

То, трудно се намират халфове вече в Световния футбол.
За начало една 9-ка, ако и дърво да е. Мъри и Костов не са фенове на на централните нападатели обаче.

scooool
Мнения: 742
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 17:30 ч.

Мнениеот scooool » 10 дек 2023 01:11

blue avalanche написа:
scooool написа:Спрете с Мъри, този човек, обичан и успял за мен ни остави преди мачовете с уродите! Няма как да го извиня, нямаме достатъчно футболисти и това ме кара да се чудя защо, след като Здравко... Пипащия се и Димитър Костадинов са наши играчи и не ги ползваме!!! Изглежда 90% от играчите пипат карти и ротативки! Сигурно ще кажете, че не е сериозно за споменатите, но първо се попитайте дали малкия Йовов е по изписан футболист от споменатите и дали може със Чандъров да създадат дискомфорт на титулярите.

Договорите на Димитров и Костадинов изтичат 2024-та. Значи, освен Петрис, Кап и Краев, още две бомби със закъснител. И ще си скъсат задника да играят, нали?

Не ми е това идеята! Нямаме план, има футболисти, но като че нашите ръководители не искат!..лявото крило на Локото Пловдив му изтича договора, на високия нападател на Хебър също. Работи се на парче! Нито Краев, който освен брат му и техните никой не го знаеше до преди 3 години! Помня нещо за великия десен бек Патрис.... И той дойде от отбора на безработните, до там беше стигнал след Царско село! Да взимат момчето от Септември от дясно и да се приключва... Да продават който не му се играе и толкова и без това ще е за здраве полусезона. Само да вметна, че Димитър Костадинов съм го гледал доста и има качества за Левски!

Serafim
Мнения: 5225
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 17:30 ч.

Мнениеот Serafim » 10 дек 2023 08:58

Реално трябва много футболисти. Ако приемем, че Краев и Петрис напускат трябват деф халф и десен бек. Трябва и по-креативен халф, Цунами е без алтернатива, а е хубаво да има конкуренция. ван дер Каап ще напусне и той, трябва и друг централен. Направо не виждам как ще скалъпим селекция, сигурно ще се вземат такива, като Фадига.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Събота от 17:30 ч.

Мнениеот W84me » 10 дек 2023 09:48

Ромито и той реве- ясно било, борим се за бараж! Абе Ромич, за какво се борихме миналата година по това време, имаш ли спомен, като бяхме на 15 точки от първото място? Миналата година дрънкаше, че нямаме футболисти, били много уморени. Тая година отбора е още по-осакатен, но тия приказки не ги чуваме.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kempesmario, metodito, Udoji90 и 139 госта