efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот rane » 13 ное 2023 17:40

parvanoff написа:
rane написа:Още доста усилия ще трябва да положиш, за да убедиш хората да дават 10-те % на Палмите и да има за заплатите на Собственика и семейството му.
Как да е, мен, а и доста такива като мен, няма как да излъжеш.
Как са при сегашният собственик дълговете? С колко се увеличиха? 4, 5, 6 или повече млн.?
Колко още лъжи ще ни наговори? Колко ли кредит на доверие ще имат хората към И. Раева, този така изтъкнат и търсен футболен специалист, и троловете й в интернет?

Аз приключих с тези. И стотинка повече от мен няма да видят.

Ти давай. Давай за бира, за уиски, за вино и за каквото там решиш. Те няма да ги откажат.
Другата година, като се окаже, че дълговете пак са нарастнали, има още пари които се дължат на палмите, дето те няма да си ги искат, уж, как ли ще се почувстваш?

А, и елементарното доводче с подготовката и нейната насоченост към ЕКТ какво го правим, като другата година изобщо не се класираме за тях?
Каква и колко бира ще си купиш другата година?
Ще продаваш играчи ли? Кои, след като най-конвертируемоте не струват и наполовина на това, за което можеха да се продадат преди година?

Същото това доводче с подготовката и нейната насоченост, показва каква аматьорщина цари навсякъде в този клуб,, от ръководители, през треньори, футболисти, вкл. и сред привържениците.
Елементарно е да заложиш всичко на една карта и след като я проиграеш да изгориш.

Пийте си бирата!
Аз останах само на вино. По-здравословно е ;)

Никой не убеждавам да дава пари за отбора. Както като кажа, че ми харесва да ходя на театър не карам никой да ходи там, например. ;) Естествено би ми харесало да не зависим от бащици и ние феновете да си издържаме отбора, но дори да го направим, което не ми се вярва е ясно, че няма да мачкаме наред и няма да сме като Реал М примерно... Трудно ми е да повярвам, че и ще се намери някой да ни плати задълженията, но един чуждестранен бизнесмен би ми харесало да го направи. Но не виждам такива примери в България, пък и не само. Тук само се перат някакви пари и клубът пак остава задлъжнял, че и дори му се увеличават задълженията, а в чужбина изобилства от арабски, американски, преди и някой друг руски милиардер, чиято цел също не мога да кажа каква е, но здраво нарушават финансовия феърплей.
И ти пак не можеш да разбереш, че като отиваш на мач, отиваш за удоволствие. Че като купиш фланелка на себе си или на малкия също го правиш за кеф, а кефа струва пари. Като не те кефи да си фен, ами не бъди, но като какъв тогава се изтъпанчваш във форума и казваш тоя краде, оня лъже, няма и стотинка да им дам и т.н.? Нещо положително ли ще последва от това? Ще спасиш отбора като заразиш още хора да си мислят, че ги ограбват и спрат да ходят като теб на мачове и да си купуват артикули като по този начин и те са дали нещо за любимия клуб? Като не те кефи да си фен на отбора ходи на театър и така. ;)

Ама ти верно ли написа удоволствие и кеф?
Кое е кефа в играта на Левски? Десетките, стотиците пасове настрани и назад между защитниците и вратарят ли е кефа, удоволствието?
Пропуските на нападателите ли са кефа и удоволствието?
Ти мазохист ли си?
Това дето го играем сега е срам! Анти-футбол!

Това ли да харесам?
Това ли ще ни класира за ЕКТ другата година?
Това ли ще върне хората на стадиона?
Вчера защо беше толкова оредял стадиона? Ама на предният мач?
Дали е защото на хората им е кеф и удоволствие да ходят на мач?

Кога ще прогледнете, фенове? Аз съм привърженик, а преди бях и запалянко!
Кога ще видите, че пътят за излизане от кризата ни бе показан от Мъри?

Кога най-после ще спрете да храните тумора, който убива Левски?

Аз, а и тези като мен, го осъзнахме! Колкото повече ставаме, толкова по-бързо на онези ще им свърши келепира и ще се махнат.

А дотогава ще играем "красив" и "нападателен" футбол в стил незаменимият и без алтернатива Костов, с още по-незаменимият и съвсем без алтернатива Мажоритар, издържани от вездесъщите даващи и нищо не искащи в замяна палми, начело с най-милото ни Мило.

Само Левски... и Палмите, нали така?

Ай Сиктир... на честност, прозрачност, левскарите и левскарството.
Семейството му и личните интереси са по-важни... за пореден път на един вече Собственик и Мажоритар!

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот rane » 13 ное 2023 17:55

ГАНЧО написа:
W84me написа:
I_Tuk_Froid_Pobedi написа:
W84me написа:Томислав и той, титлата заминала, това заминало, онова заминало... Говори ли ги тия тъпотии миналата година по това време?

Ай ся, миналата година по това време не бяхме надигравани. Ся, малко резултатите куцаха, ама така било писано :)

Мача днес е 1 към 1 с мача с Ботев преди година. Ама абсолютно същия.

Има малка разлика.....................миналата година отмениха чист гол за Ботев Пловдив, тази година,..............само чиста дузпа!:)

Абе чистият гол миналата година щеше ли да го има, ако на Цунами не му бяха помогнали да изгуби равновесие и да не успее да изчисти топката?
Гледай пак видео от ситуацията и виж колко неестествено се опита да изчисти топката и падна, пък тогава заповядай да коментираш лястовичката на вашият футболист от вчера.

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот parvanoff » 13 ное 2023 18:50

rane написа:Ама ти верно ли написа удоволствие и кеф?
Кое е кефа в играта на Левски? Десетките, стотиците пасове настрани и назад между защитниците и вратарят ли е кефа, удоволствието?
Пропуските на нападателите ли са кефа и удоволствието?
Ти мазохист ли си?
Това дето го играем сега е срам! Анти-футбол!

Това ли да харесам?
Това ли ще ни класира за ЕКТ другата година?
Това ли ще върне хората на стадиона?
Вчера защо беше толкова оредял стадиона? Ама на предният мач?
Дали е защото на хората им е кеф и удоволствие да ходят на мач?

Кога ще прогледнете, фенове? Аз съм привърженик, а преди бях и запалянко!
Кога ще видите, че пътят за излизане от кризата ни бе показан от Мъри?

Кога най-после ще спрете да храните тумора, който убива Левски?

Аз, а и тези като мен, го осъзнахме! Колкото повече ставаме, толкова по-бързо на онези ще им свърши келепира и ще се махнат.

А дотогава ще играем "красив" и "нападателен" футбол в стил незаменимият и без алтернатива Костов, с още по-незаменимият и съвсем без алтернатива Мажоритар, издържани от вездесъщите даващи и нищо не искащи в замяна палми, начело с най-милото ни Мило.

Само Левски... и Палмите, нали така?

Ай Сиктир... на честност, прозрачност, левскарите и левскарството.
Семейството му и личните интереси са по-важни... за пореден път на един вече Собственик и Мажоритар!

[offtopic]Започвам да се притеснявам за теб, ще вземеш да получиш някой аневризъм... Ако моите думи те нервират така ми кажи да спра да пиша. ;) Ще започна отзад напред. Естествено, че семейството е по-важно! Другото вероятно не го разбираш, щом си написал всички тези неща. Но все пак ще ти го обясня. За мен всеки мач на любимия отбор е празник. Това е като ритуал. Ставаш сутрин, има известно нетърпеливо напрежение. Виждаш се с приятели или излизаш със семейството си и отивате към стадиона. Виждаш хората, които минават покрай теб с шалчета, фланелки... красота... Минаваш през магазина, купуваш си нещо. Отиваш на самия стадион /естествено, когато е пълен кефът е много по-голям/. Пееш цял мач-няма значение дали бием или падаме-цялото това обкръжение с левскари около мен ме зарежда. Естествено, когато бием енергията на стадиона е друга. Въобще не мисля къде отиват парите, които съм дал за фланелка, шалче или нещо друго-не го мисля, а ти очевидно да. За мен е важно да играем красиво. Да, последният мач не бе от най-красивите, но не се бяхме затворили като селски отбор пред наказателното поле и да инкасираме 20 удара към нашата врата и с някой случайно отправен удар да вкараме гол, че да се режат вени. И не, не съм мазохист, защото аз осъзнавам, че това е само игра-нещо, което ти изглежда не осъзнаваш и може би ти си мазохист, щом така реагираш на играта на отбора и продължаваш да гледаш мачове, това е ясно... А ако ми четеш мненията ще разбереш защо е оредял стадиона, но да го кажа така-защото хората карат пили и убиват други хора, защото парите станаха всичко и най-вече, защото за повечето левскари победата стана всичко... Времената се променят. Както съм писал и по-назад аз не разсъждавам така. Така ме е възпитал баща ми, който е бил на всеки мач на Левски, въпреки че умрялото цска 10 пъти поред е ставал шампион на България. А е живял в Монтана. Е, аз живея доста по-далеч и вече ми е доста по-трудно да ходя на мачове на любимия отбор и може би затова ги ценя още повече...[/offtopic]
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

skitnik32
Мнения: 381
Регистриран на: 24 юли 2008 20:15
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот skitnik32 » 13 ное 2023 18:51

parvanoff написа:
rane написа:Още доста усилия ще трябва да положиш, за да убедиш хората да дават 10-те % на Палмите и да има за заплатите на Собственика и семейството му.
Как да е, мен, а и доста такива като мен, няма как да излъжеш.
Как са при сегашният собственик дълговете? С колко се увеличиха? 4, 5, 6 или повече млн.?
Колко още лъжи ще ни наговори? Колко ли кредит на доверие ще имат хората към И. Раева, този така изтъкнат и търсен футболен специалист, и троловете й в интернет?

Аз приключих с тези. И стотинка повече от мен няма да видят.

Ти давай. Давай за бира, за уиски, за вино и за каквото там решиш. Те няма да ги откажат.
Другата година, като се окаже, че дълговете пак са нарастнали, има още пари които се дължат на палмите, дето те няма да си ги искат, уж, как ли ще се почувстваш?

А, и елементарното доводче с подготовката и нейната насоченост към ЕКТ какво го правим, като другата година изобщо не се класираме за тях?
Каква и колко бира ще си купиш другата година?
Ще продаваш играчи ли? Кои, след като най-конвертируемоте не струват и наполовина на това, за което можеха да се продадат преди година?

Същото това доводче с подготовката и нейната насоченост, показва каква аматьорщина цари навсякъде в този клуб,, от ръководители, през треньори, футболисти, вкл. и сред привържениците.
Елементарно е да заложиш всичко на една карта и след като я проиграеш да изгориш.

Пийте си бирата!
Аз останах само на вино. По-здравословно е ;)

Никой не убеждавам да дава пари за отбора. Както като кажа, че ми харесва да ходя на театър не карам никой да ходи там, например. ;) Естествено би ми харесало да не зависим от бащици и ние феновете да си издържаме отбора, но дори да го направим, което не ми се вярва е ясно, че няма да мачкаме наред и няма да сме като Реал М примерно... Трудно ми е да повярвам, че и ще се намери някой да ни плати задълженията, но един чуждестранен бизнесмен би ми харесало да го направи. Но не виждам такива примери в България, пък и не само. Тук само се перат някакви пари и клубът пак остава задлъжнял, че и дори му се увеличават задълженията, а в чужбина изобилства от арабски, американски, преди и някой друг руски милиардер, чиято цел също не мога да кажа каква е, но здраво нарушават финансовия феърплей.
И ти пак не можеш да разбереш, че като отиваш на мач, отиваш за удоволствие. Че като купиш фланелка на себе си или на малкия също го правиш за кеф, а кефа струва пари. Като не те кефи да си фен, ами не бъди, но като какъв тогава се изтъпанчваш във форума и казваш тоя краде, оня лъже, няма и стотинка да им дам и т.н.? Нещо положително ли ще последва от това? Ще спасиш отбора като заразиш още хора да си мислят, че ги ограбват и спрат да ходят като теб на мачове и да си купуват артикули като по този начин и те са дали нещо за любимия клуб? Като не те кефи да си фен на отбора ходи на театър и така. ;)



не виждаш ли че е безсмислено да спориш с радиоточки?

skitnik32
Мнения: 381
Регистриран на: 24 юли 2008 20:15
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот skitnik32 » 13 ное 2023 18:53

rane написа:
parvanoff написа:
rane написа:Още доста усилия ще трябва да положиш, за да убедиш хората да дават 10-те % на Палмите и да има за заплатите на Собственика и семейството му.
Как да е, мен, а и доста такива като мен, няма как да излъжеш.
Как са при сегашният собственик дълговете? С колко се увеличиха? 4, 5, 6 или повече млн.?
Колко още лъжи ще ни наговори? Колко ли кредит на доверие ще имат хората към И. Раева, този така изтъкнат и търсен футболен специалист, и троловете й в интернет?

Аз приключих с тези. И стотинка повече от мен няма да видят.

Ти давай. Давай за бира, за уиски, за вино и за каквото там решиш. Те няма да ги откажат.
Другата година, като се окаже, че дълговете пак са нарастнали, има още пари които се дължат на палмите, дето те няма да си ги искат, уж, как ли ще се почувстваш?

А, и елементарното доводче с подготовката и нейната насоченост към ЕКТ какво го правим, като другата година изобщо не се класираме за тях?
Каква и колко бира ще си купиш другата година?
Ще продаваш играчи ли? Кои, след като най-конвертируемоте не струват и наполовина на това, за което можеха да се продадат преди година?

Същото това доводче с подготовката и нейната насоченост, показва каква аматьорщина цари навсякъде в този клуб,, от ръководители, през треньори, футболисти, вкл. и сред привържениците.
Елементарно е да заложиш всичко на една карта и след като я проиграеш да изгориш.

Пийте си бирата!
Аз останах само на вино. По-здравословно е ;)

Никой не убеждавам да дава пари за отбора. Както като кажа, че ми харесва да ходя на театър не карам никой да ходи там, например. ;) Естествено би ми харесало да не зависим от бащици и ние феновете да си издържаме отбора, но дори да го направим, което не ми се вярва е ясно, че няма да мачкаме наред и няма да сме като Реал М примерно... Трудно ми е да повярвам, че и ще се намери някой да ни плати задълженията, но един чуждестранен бизнесмен би ми харесало да го направи. Но не виждам такива примери в България, пък и не само. Тук само се перат някакви пари и клубът пак остава задлъжнял, че и дори му се увеличават задълженията, а в чужбина изобилства от арабски, американски, преди и някой друг руски милиардер, чиято цел също не мога да кажа каква е, но здраво нарушават финансовия феърплей.
И ти пак не можеш да разбереш, че като отиваш на мач, отиваш за удоволствие. Че като купиш фланелка на себе си или на малкия също го правиш за кеф, а кефа струва пари. Като не те кефи да си фен, ами не бъди, но като какъв тогава се изтъпанчваш във форума и казваш тоя краде, оня лъже, няма и стотинка да им дам и т.н.? Нещо положително ли ще последва от това? Ще спасиш отбора като заразиш още хора да си мислят, че ги ограбват и спрат да ходят като теб на мачове и да си купуват артикули като по този начин и те са дали нещо за любимия клуб? Като не те кефи да си фен на отбора ходи на театър и така. ;)

Ама ти верно ли написа удоволствие и кеф?
Кое е кефа в играта на Левски? Десетките, стотиците пасове настрани и назад между защитниците и вратарят ли е кефа, удоволствието?
Пропуските на нападателите ли са кефа и удоволствието?
Ти мазохист ли си?
Това дето го играем сега е срам! Анти-футбол!

Това ли да харесам?
Това ли ще ни класира за ЕКТ другата година?
Това ли ще върне хората на стадиона?
Вчера защо беше толкова оредял стадиона? Ама на предният мач?
Дали е защото на хората им е кеф и удоволствие да ходят на мач?

Кога ще прогледнете, фенове? Аз съм привърженик, а преди бях и запалянко!
Кога ще видите, че пътят за излизане от кризата ни бе показан от Мъри?

Кога най-после ще спрете да храните тумора, който убива Левски?

Аз, а и тези като мен, го осъзнахме! Колкото повече ставаме, толкова по-бързо на онези ще им свърши келепира и ще се махнат.

А дотогава ще играем "красив" и "нападателен" футбол в стил незаменимият и без алтернатива Костов, с още по-незаменимият и съвсем без алтернатива Мажоритар, издържани от вездесъщите даващи и нищо не искащи в замяна палми, начело с най-милото ни Мило.

Само Левски... и Палмите, нали така?

Ай Сиктир... на честност, прозрачност, левскарите и левскарството.
Семейството му и личните интереси са по-важни... за пореден път на един вече Собственик и Мажоритар!



дойдохме си на думата.... боК Мъди... вземи се застреляй по-добре.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот rane » 13 ное 2023 19:21

parvanoff написа:
rane написа:Ама ти верно ли написа удоволствие и кеф?
Кое е кефа в играта на Левски? Десетките, стотиците пасове настрани и назад между защитниците и вратарят ли е кефа, удоволствието?
Пропуските на нападателите ли са кефа и удоволствието?
Ти мазохист ли си?
Това дето го играем сега е срам! Анти-футбол!

Това ли да харесам?
Това ли ще ни класира за ЕКТ другата година?
Това ли ще върне хората на стадиона?
Вчера защо беше толкова оредял стадиона? Ама на предният мач?
Дали е защото на хората им е кеф и удоволствие да ходят на мач?

Кога ще прогледнете, фенове? Аз съм привърженик, а преди бях и запалянко!
Кога ще видите, че пътят за излизане от кризата ни бе показан от Мъри?

Кога най-после ще спрете да храните тумора, който убива Левски?

Аз, а и тези като мен, го осъзнахме! Колкото повече ставаме, толкова по-бързо на онези ще им свърши келепира и ще се махнат.

А дотогава ще играем "красив" и "нападателен" футбол в стил незаменимият и без алтернатива Костов, с още по-незаменимият и съвсем без алтернатива Мажоритар, издържани от вездесъщите даващи и нищо не искащи в замяна палми, начело с най-милото ни Мило.

Само Левски... и Палмите, нали така?

Ай Сиктир... на честност, прозрачност, левскарите и левскарството.
Семейството му и личните интереси са по-важни... за пореден път на един вече Собственик и Мажоритар!

[offtopic]Започвам да се притеснявам за теб, ще вземеш да получиш някой аневризъм... Ако моите думи те нервират така ми кажи да спра да пиша. ;) Ще започна отзад напред. Естествено, че семейството е по-важно!
...[/offtopic]
Тук спрях да чета.
Явно си пиша с подобен на Собственика и убиващ Левски човек.
Спирам всякакви комуникация с теб и за над стотен път ще се възползвам от една от хубавите опции на форума.
Не се хаби да ми отговаряш и да ме цитираш в бъдеще. Гарантирам ти, че отговор няма да получиш.

Остани си със здраве и Само Левски!

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот parvanoff » 13 ное 2023 19:36

rane написа:
parvanoff написа:
rane написа:Ама ти верно ли написа удоволствие и кеф?
Кое е кефа в играта на Левски? Десетките, стотиците пасове настрани и назад между защитниците и вратарят ли е кефа, удоволствието?
Пропуските на нападателите ли са кефа и удоволствието?
Ти мазохист ли си?
Това дето го играем сега е срам! Анти-футбол!

Това ли да харесам?
Това ли ще ни класира за ЕКТ другата година?
Това ли ще върне хората на стадиона?
Вчера защо беше толкова оредял стадиона? Ама на предният мач?
Дали е защото на хората им е кеф и удоволствие да ходят на мач?

Кога ще прогледнете, фенове? Аз съм привърженик, а преди бях и запалянко!
Кога ще видите, че пътят за излизане от кризата ни бе показан от Мъри?

Кога най-после ще спрете да храните тумора, който убива Левски?

Аз, а и тези като мен, го осъзнахме! Колкото повече ставаме, толкова по-бързо на онези ще им свърши келепира и ще се махнат.

А дотогава ще играем "красив" и "нападателен" футбол в стил незаменимият и без алтернатива Костов, с още по-незаменимият и съвсем без алтернатива Мажоритар, издържани от вездесъщите даващи и нищо не искащи в замяна палми, начело с най-милото ни Мило.

Само Левски... и Палмите, нали така?

Ай Сиктир... на честност, прозрачност, левскарите и левскарството.
Семейството му и личните интереси са по-важни... за пореден път на един вече Собственик и Мажоритар!

[offtopic]Започвам да се притеснявам за теб, ще вземеш да получиш някой аневризъм... Ако моите думи те нервират така ми кажи да спра да пиша. ;) Ще започна отзад напред. Естествено, че семейството е по-важно!
...[/offtopic]
Тук спрях да чета.
Явно си пиша с подобен на Собственика и убиващ Левски човек.
Спирам всякакви комуникация с теб и за над стотен път ще се възползвам от една от хубавите опции на форума.
Не се хаби да ми отговаряш и да ме цитираш в бъдеще. Гарантирам ти, че отговор няма да получиш.

Остани си със здраве и Само Левски!

[offtopic]Даже прекалено голямо внимание ти обърнах, а ми беше ясно, че няма смисъл, изгубена кауза. Но и на теб ще кажа, както и на някои други-имай уважението поне към хората в този форум и когато пишеш нещо лично към някого, поне го слагай в офтопик. Иначе спокойно и аз можех да кажа същото за теб, но поне щях да се обоснова. Иначе и ти жив и здрав! ;)
П.П. Ако продължаваш да пишеш неща, които за мен не отговарят на истината естествено, че ще ти опонирам, пък ти ако искаш ми отговаряй. Който не може да си защити тезите не отговаря естествено. ;)[/offtopic]
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

realno
Мнения: 6464
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот realno » 14 ное 2023 09:22

metodito написа:
realno написа:
metodito написа:Да бе, един трилион. "-" имат смешен треньор и нищо особено състав. Имат голямо лошо негро в нападение - нещо, което ни липсва, и десетка, каквато нямаме. Разград ще ги пребориш кога падне Боби. Демек никога. Не е това въпроса. Аз искам Мъри от първия му престой начело на "Левски" - млад, готов на рискове, да мИчтае. Аз съм убеден, че конкурентите ни например нямат такъв футболист като Кордоба в защита. Това лапе тепърва ще се развива. Нямам статистика, но в момента Уелтън е най-добрия на поста си от ефбемти... Цунами е сърцат и грамотен технически и тактически футболист. Краев вероятно е водещ в същата лига по върнати топки. Не знам какви милиарди и центилиони разправяш...

Никой не казва, че нямаме няколко добри за нашето първенство играчи, НО те не могат да компенсират некадърността на другите и липсата на баланс в отбора на всички позиции. Има една голяма пропаст между защитата и нападателите. Огромна пропаст между титуляри и резерви.

Да, аз казвам, че имаме няколко футболисти, които спокойно могат да играят на средноевропейско ниво (Чехия, Австрия, Швейцария). Относно защитниците и нападателите и пропастта... Такава нямаше при Мъри. Имаше плавни преходи, пакетно придвижване, взаимопомощ. Само Рикардиньо не участваше в дефанзивните действия. Аз мисля, че Филипао е играл много по-голяма роля, отколкото много тук смятаме. Мъри го гласеше за модерен дефанзивен. А сега имаме класически, "винтидж" дефанзивни само, като Краев, Дарлан и Асен (параолимпиеца няма да го споменавам) - открадва топката, спира атака, подава настрани и остава на място. Не тръгва напред, не стреля, нищо. Остава на място. Може това да са инструкциите. Патрик е в пъти по-добре на позицията на Рони. За ефбемти единиците са си добре. Не казвам супер, добре.

Говоря за пропаст като качество, а не като игра.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

ГАНЧО
Мнения: 289
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот ГАНЧО » 14 ное 2023 14:36

rane написа:
ГАНЧО написа:
W84me написа:
I_Tuk_Froid_Pobedi написа:
W84me написа:Томислав и той, титлата заминала, това заминало, онова заминало... Говори ли ги тия тъпотии миналата година по това време?

Ай ся, миналата година по това време не бяхме надигравани. Ся, малко резултатите куцаха, ама така било писано :)

Мача днес е 1 към 1 с мача с Ботев преди година. Ама абсолютно същия.

Има малка разлика.....................миналата година отмениха чист гол за Ботев Пловдив, тази година,..............само чиста дузпа!:)

Абе чистият гол миналата година щеше ли да го има, ако на Цунами не му бяха помогнали да изгуби равновесие и да не успее да изчисти топката?
Гледай пак видео от ситуацията и виж колко неестествено се опита да изчисти топката и падна, пък тогава заповядай да коментираш лястовичката на вашият футболист от вчера.


Да де! И при дузпата на последния мач, защитника на Левски някак си неестествено замахна и въобще не докосна играча на Ботев!:)).......виж записа.........:))) .............а колкото до миналогодишния мач. Погледни отново видеото!!! Анализирай! Виж кой идва отзад с разперена ръка. Може би играчът на Ботев който е с гръб към нарушителя, трябваше да се отдръпне и да каже, "ЗАПОВЯДАЙ"!:))))) Цяла България видя, само малка част от привържениците на Левски гледат през сини очила!!! Ситуацията преди гола е фаул за Ботев, но съдията даде авантаж и после отмени гола!!!
Дано през следващите 60 години видя мач, при който съдиите свирят за Ботев Пловдив при мач с Левски!
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3237
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Неделя от 15:30 ч.

Мнениеот alexdb » 14 ное 2023 16:01

metodito написа:
alexdb написа:
Защитата си е защита, ама това си е сто процентов вратарски гол. За съжаление в последните мачове не е единственият.

За мен е тактическа грешка на защитата. Да те питам:
1. Ти смяташ ли, че "Левски" надигра "Ботев"?
2. Пламен не спаси ли отбора от това да падне? Говоря за удара на Попов и излизането в очи в очи срещу Пламен на крилото им.


Първото полувреме не мога да ти кажа. Гледах второто. И не видях нищо да надиграваме. Иначе за мен голът си е вратарски, въпреки неадекватната защита. Както казах, не е и първият такъв в последните мачове. Грешки на растежа. С подобни балъшки голове навремето ни радваше и Михайлов-старши в началния си период, а и за Иванков имам спомени за подобни голове. Случва се. За мен Андреев е перспективен вратар, но трябва бая леб да изяде и доста мачове още да изиграе, че да стане добър. Вратарите реално влизат в най-добрите си периоди най-късно. Отделно, че и най-добрите понякога получават елементарни голове.
На нас драмата не ни е вратаря, а средната линия. Нямаме подавач. Миналата година имахме Кръстев, Попов и Миланов, които прилично се справяха с тази роля и не бяхме толкова ялови отпред. Тази година ги няма. Дарлан не оправдава очакванията засега, при Митков има много брак при подаванията и много безсмислено задържане на топката. Ел Джамили реално го взехме за крило, така че няма как да имаме огромни очаквания към него когато играе зад нападателя. Но от това играта много страда. Няма го по-директния футбол, добрите подавания в коридор, както и изненадата. Затова цъкаме до безкрай в центъра и толкова.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, Serafim, Киро Пора и 97 госта