efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски (София), Вторник от 17:30 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

tmanolov
Мнения: 4032
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски (София), Вторник от 17:30 ч.

Мнениеот tmanolov » 08 ное 2023 12:27

mikata написа:Откакто свинята от Банкя се намеси сме в това дередже.

Аааа, ти пък, случайно съвпадение е, няма такова нещо
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски (София), Вторник от 17:30 ч.

Мнениеот metodito » 08 ное 2023 12:29

I_Tuk_Froid_Pobedi написа:Левски, бидейки "Отбора на народа", си е чисто отражение на родната действителност. България не е от най-богатите страни, факт. Но парите, които се въртят и разпределят в страната са предостатъчно, за да живеем много по-добре.

Левски не е най-богатият клуб в А група, факт. Но с правилните управленски решения можеше да се постигнат толкова много неща. Най-малкото, да се окомплектова група от 20-22 човека, която да е балансирана, не да имаш едно ляво крило, да ти се контузи и после три мача да не можеш да вкараш гол. Бас връзвам, че с правилния подход и преговори можеше да привлечем доста нелоши български играчи - Станислав Иванов, братята Цоневи (една от грешките на Мъри според мен беше, че ги натири, след като останаха в отбора в толкова труден момент) и т.нат. Никой не може да ме убеди, че бюджетът на Арда е толкова по-голям от на Левски, че да могат да си позволят скамейката, която имат.

Никой не казва какво стана с приходите от ЕКТ. Никой не казва как върви мача с НАП. Никой не казва защо след мача с Беер Шева отбора не се подсили с 2-3 качествени попълнения, досега щяха вече да са навлезли в ритъм. Сагата с преподписването. Защо не се използва момента да се продадат 1-2 от най-конвертируемите играчи, когато е имало оферти за тях. Толкова много грешни управленски решения само в рамките на година. Като се добави и безпаричието няма как да вървят нещата. Ако не сме използвали приходите от ЕКТ да решим кардинално дълга с НАП, защото очевидно, че не се използваха за привличането на класни играчи, то тогава Сираков има много въпроси, на които да отговаря.

Аз пък имам друга теория. Нито България, нито "Левски" вървят по своя път и докато не тръгнат по него - няма да стане работата. Няма логика държава от бедняци да избират постоянно десни хора. Това е шизофрения. Не, че има лява партия у нас. Но това е друг въпрос.
И "Левски", и България са пленени. И то от свои.
Защо връщаш само Беер Шева? Какво стана след ПАОК?
Иначе вчера гледах "Звезда" - Лайпциг. Олянка, Мулянка, Драгович, не знам какви футбалери. Немците се наппънаха точно десет минути. Включиха не на втора, ми на трета и сърбите изглеждаха жалки. Не е просто до пари. Между другото "Левски" срещу Айнтрахт стоеше много по-добре от "Звезда" среу ЛайпциХ.
Последна промяна от metodito на 08 ное 2023 12:38, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски (София), Вторник от 17:30 ч.

Мнениеот metodito » 08 ное 2023 12:52

mikata написа:Последните години треньори бяха:Илиян,Мъри, Хубчев, Люпко, Роси,Славиша, Дерменджиев и нищо. Октомври сме приключили с първенството.

Колко "имена" имаше сред всички тези треньори. Люпко си е възрастен човека. Роси сякаш беше приключил с активната кариера. Един Мъри. Това е единственото име с визитка. И Стойчо Стоев. Това са две имена в треньорската кариера, които с визитката си стават за клуб като този. И двамата шампиони, вкарвали отбори в ШЛ, с немалък стаж и в групи на турнирите. А начело на "Левски" трябва винаги да има човек с визитка. Двама за толкова години. А беше време, когато начело на "Левски" се изреждаха имена едно след друго.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски (София), Вторник от 17:30 ч.

Мнениеот W84me » 08 ное 2023 13:06

blue avalanche написа:При Ил.Илиев до 3-ти март, повтарям 3-ти МАРТ, бяхме с 13 победи, 1 равен и 2 загуби. И хич, ама ХИЧ, не бяхме "приключили с първенството"!
При Хубчев до 8-ми декември бяхме с 13 победи, 3 равни и 3 загуби. И не бяхме "приключили с първенството".
Петрович изкара само 9 кръга(до 2-ри октомври), но и при него бяхме с 7 победи и 2 равни.
При Роси, в крайното класиране бяхме 3-ти.
Дерменджиев какво прави в списъка изобщо? При положение, че пое отбора през февруари?
Айде преди да пишете, малко от малко да се подготвяте.

И за колко милиона ни беше селекцията тогава, припомни. Жоао Силва за какви пари беше взет?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски (София), Вторник от 17:30 ч.

Мнениеот bilyaletdinov » 08 ное 2023 14:11

W84me написа:
blue avalanche написа:При Ил.Илиев до 3-ти март, повтарям 3-ти МАРТ, бяхме с 13 победи, 1 равен и 2 загуби. И хич, ама ХИЧ, не бяхме "приключили с първенството"!
При Хубчев до 8-ми декември бяхме с 13 победи, 3 равни и 3 загуби. И не бяхме "приключили с първенството".
Петрович изкара само 9 кръга(до 2-ри октомври), но и при него бяхме с 7 победи и 2 равни.
При Роси, в крайното класиране бяхме 3-ти.
Дерменджиев какво прави в списъка изобщо? При положение, че пое отбора през февруари?
Айде преди да пишете, малко от малко да се подготвяте.

И за колко милиона ни беше селекцията тогава, припомни. Жоао Силва за какви пари беше взет?

То това беше проблемът на този отбор, че почна да се изгражда от нападението, а в защита играеха Ромен Ели, Везалов, Милиев и още някакви знайни и не знайни некадърници, които вече не помня. Мюлдер и Пинто бяха добри бекове.
Ама аз друго не съм очаквал от простата кратуна на Мазния косъм. Той бутна цяла трибуна без да има финансиране за нова и дотътри на клуба 15 млн. задължения, та една селекция ли ще направи като хората. Пример как и с много пари нищо не става, ако нямаш хора с акъл, които да работят.
Да не говоря, че според мен се крадеше яко от всички трансфери по това време, нещо типично за ОПГ ГЕРБ!
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски (София), Вторник от 17:30 ч.

Мнениеот blue avalanche » 08 ное 2023 16:13

W84me написа:
blue avalanche написа:При Ил.Илиев до 3-ти март, повтарям 3-ти МАРТ, бяхме с 13 победи, 1 равен и 2 загуби. И хич, ама ХИЧ, не бяхме "приключили с първенството"!
При Хубчев до 8-ми декември бяхме с 13 победи, 3 равни и 3 загуби. И не бяхме "приключили с първенството".
Петрович изкара само 9 кръга(до 2-ри октомври), но и при него бяхме с 7 победи и 2 равни.
При Роси, в крайното класиране бяхме 3-ти.
Дерменджиев какво прави в списъка изобщо? При положение, че пое отбора през февруари?
Айде преди да пишете, малко от малко да се подготвяте.

И за колко милиона ни беше селекцията тогава, припомни. Жоао Силва за какви пари беше взет?

Говоря зa това, че не бяхме "приключили с първенството". Не обсъждам селекцията. Иначе, с Илиев+Митов бяхме на една точка от титлата. За целия сезон допуснахме 20 гола, а дотук сме вече с 12.
По-добре да не сравняваме двата сезона, защото, в сравнение с Илиев, Костов е слабак!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22654
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски (София), Вторник от 17:30 ч.

Мнениеот NOMER14 » 08 ное 2023 19:58

Как да го напиша по-замъглено.
Мутрите си имат отбори в България. Насо не е мутра.
Та тези мутри насочват негодуванието от неуспехите на отборите им към ръководството на футбола в България, които също не са мутри...
Само ще припомня в каква политическа обстановка взехме купата - когато герб бе за малко извън властта.
Багажници трябват, а не думи.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3985
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: методито

Мнениеот Странджата » 08 ное 2023 20:57

А какво е народ - нация, етнос, население или? Много ми е драго, като прочета - народа, само дето аз не разбирам по какви критерии един е от един народ, друг - от друг. Да речем аз и Боко от един народ ли сме? Ако сме от един - тогава е както казваше той - аз съм прост, и вие сте прости - затова се разбираме - избираме.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22654
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: методито

Мнениеот NOMER14 » 08 ное 2023 21:17

Странджата написа:А какво е народ - нация, етнос, население или? Много ми е драго, като прочета - народа, само дето аз не разбирам по какви критерии един е от един народ, друг - от друг. Да речем аз и Боко от един народ ли сме? Ако сме от един - тогава е както казваше той - аз съм прост, и вие сте прости - затова се разбираме - избираме.

Имаше един сливенски писател невъзвращенец Атанас Славов с пиперлив език.
Един път при Кеворк бе казал, че циганите са неговите братя, защото се разбира на български с тях, а не шопите.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: методито

Мнениеот metodito » 08 ное 2023 22:42

[offtopic]
Странджата написа:А какво е народ - нация, етнос, население или? Много ми е драго, като прочета - народа, само дето аз не разбирам по какви критерии един е от един народ, друг - от друг. Да речем аз и Боко от един народ ли сме? Ако сме от един - тогава е както казваше той - аз съм прост, и вие сте прости - затова се разбираме - избираме.

Ако може да ми припомниш коя публикация ми цитираш. Извинявам се, забравям.[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 110 госта