ЦСКА-София(София) - Левски / 07.10 / 14:45

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21369
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЦСКА-София(София) - Левски / 07.10 / 14:45

Мнениеот metodito » 08 окт 2023 12:52

NOMER14 написа:Мето,
Нелепо е да сравняваш всяка синя 9-ка с Гонзо, който е в Топ4 на голмайсторите на Левски за всички времена.

За мен Гонзо е олицетворение на страстта, която трябва да притежава всеки един футболист на "Левски". Това е профила на футболистите, които искам да виждам. В момента такъв е един Уелтън. Да, той не подава и в не един и два мача прави пробив по крилото, има футболист на дузпата и тоя решава сам да завърши. Глупак, ама страстен глупак. И можач, разбира се. Драгич, Гонзо, Роман, Бурабия, Паулиньо, Кривия, Симонович, Йорга, Спиро,, даже Легендата! Все по-рядко са тези страстни и емоционални футбалери. Баси, изредих повече чужденци, отколкото българи.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22672
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЦСКА-София(София) - Левски / 07.10 / 14:45

Мнениеот NOMER14 » 08 окт 2023 12:54

Щото не си гледал футбол от романтичните години, затова ти са много чужденците.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21369
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЦСКА-София(София) - Левски / 07.10 / 14:45

Мнениеот metodito » 08 окт 2023 13:00

NOMER14 написа:Щото не си гледал футбол от романтичните години, затова ти са много чужденците.

Предполагам, че е така.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЦСКА-София(София) - Левски / 07.10 / 14:45

Мнениеот THE G.A.M.E » 08 окт 2023 13:26

vvessel написа: Не знам Костов какво прави на тренировките, но имам чувството, че от месец и половина насам има сериозен регрес в играта и спад във формата на много футболисти. Единствено Роналдо прави прогрес.
Междудругото след мачовете с Айнтрахт си помислих, дали тази силна форма, това лудешко тичане до самият край на мачовете ни ( само немците издържаха на темпото ни, и то само във Франкфурт ) ... Няма да ни излезе през носа.
Щото има едно нещо - "Насилствено вкарване във форма", тоест, тялото ти не е готово но с повечко и по-интензивни тренировки го вкарваш, но след т'ва ефектът е крайно негативен.
Според мен Костов и екипът му умишлено предозираха играчите да са във върхова форма за двубоите в Европа, и сега можеби ще има нормален спад/
Който вече се и усеща, макар не толкова в мачовете с Разград и Ловеч, в които малко или много си доминирахме, но срещу останалите сбърканяци де се редиха в пеналта си, умората, най-вече в психически аспект, просто си крещеше.
Няма начин и физически да не поодпаднем, ако не този месец, то със сигурност следващият ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 505
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: ЦСКА-София(София) - Левски / 07.10 / 14:45

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 08 окт 2023 13:40

За мен лично насилственото, както го нарекоха някои, налагане на Андреев е безпредметно. Вчера в първите 15-20 минути няколкото аута, които би излязоха в тъч всичките. Това е всеки мач. Разиграването със защитниците в наказателното е руска рулетка всеки мач. Излизанията непремерени. Не само за гола, имаше и един корнер, в който увисна. При далечните удари слабост. Нямам нищо против момчето, сигурно е пичага, но да имаш 50 мача за Левски и да не показваш тенденция за подобрение не е добър сигнал. Не искам от него да е завършен играч на тия години, но поне с течение на времето да виждаме леко подобрение на някои компоненти в играта. А той имаше и страхотния комфорт първите му 30 мача да играе със стабилна защита, да добие увереност и да има време да се развива спокойно.
Бях на тренировката на Левски миналата седмица и гледах вратарите най-много (бяха ми и най-близко :mrgreen: ), но ми се стори, че Иван Андонов е дори още по-колеблив.
Не виждам какво му е стратегическото да налагаме наш вратар и да търпим негативи от това в продължение на 2-3 години, само и само за да направи 2-3 добри сезона (я ги направи, я не) и да бъде продаден. Все едно да налагаме Илия Юруков или Мартин Петков ей така, че било стратегическо. Еми не, не е. Даваш му достатъчно време за изява и решаваш става ли или не.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ЦСКА-София(София) - Левски / 07.10 / 14:45

Мнениеот koisa » 08 окт 2023 13:42

drvasko98 написа:
Някой посочи Миятович като вратарят на Левски от последните 10 години. Това е вратарят срещу Тричковски,само това ше кажа. Аз предпочитам слабия Андреев на 18 години, който понякога пуска гол, в краен случай два, отколкото можещия национал, на който му пълнят кошницата Ларнака. Или класният според някои Падт.

Не си спомням много добре мача с Ларнака, ама колко от головете бяха по вина на Миятович? Никога не бих обвинил вратаря, ако вината за головете не са главно негови. Това важи за всеки един вратар, без значение дали се казва Андреев, Михайлов, Полачек, Кунчев, Митрев и т.н.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 505
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: ЦСКА-София(София) - Левски / 07.10 / 14:45

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 08 окт 2023 13:43

THE G.A.M.E написа:
vvessel написа: Не знам Костов какво прави на тренировките, но имам чувството, че от месец и половина насам има сериозен регрес в играта и спад във формата на много футболисти. Единствено Роналдо прави прогрес.
Междудругото след мачовете с Айнтрахт си помислих, дали тази силна форма, това лудешко тичане до самият край на мачовете ни ( само немците издържаха на темпото ни, и то само във Франкфурт ) ... Няма да ни излезе през носа.
Щото има едно нещо - "Насилствено вкарване във форма", тоест, тялото ти не е готово но с повечко и по-интензивни тренировки го вкарваш, но след т'ва ефектът е крайно негативен.
Според мен Костов и екипът му умишлено предозираха играчите да са във върхова форма за двубоите в Европа, и сега можеби ще има нормален спад/
Който вече се и усеща, макар не толкова в мачовете с Разград и Ловеч, в които малко или много си доминирахме, но срещу останалите сбърканяци де се редиха в пеналта си, умората, най-вече в психически аспект, просто си крещеше.
Няма начин и физически да не поодпаднем, ако не този месец, то със сигурност следващият ...

Има го със сигурност, затова получиха 7 дни почивка преди седмици, после още 2-3 мисля. Сега пак идва пауза, добър момент да си съберат мислите и телата

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12295
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЦСКА-София(София) - Левски / 07.10 / 14:45

Мнениеот TristaNNN » 08 окт 2023 13:46

По мое скромно мнение, Андреев подвикна на Димитров да му остави топката. В противен случай защитникът ни беше в добра позиция да я "махне" и едва ли щеше много да се бави.
Въпреки това, няма да сривам малкия със земята като масовия БГЛ (за когото "бой по чорбата" явно е някаква заветна цел, досущ като светогледа на припоците) , но и не мога да си затворя очите и да махна с ръка. В отбор като Левски се носи отговорност за грешките, особено като са сходни и се повтарят! Същото ще кажа и за Велко - това че праща противниците на чакръкчия, не значи, че може да опропастява всяка втора атака с тази лакомия да я вкара сам, особено като има съотборник, който е останал без дроб да тича, за да се открие в добра позиция за пас.
Не е проблемът в самите грешки, футболът е игра на грешки, но е дразнещо, когато те се повтарят отново и отново при определени играчи, което отново и отново ни коства точки.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

На линия
Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2705
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: ЦСКА-София(София) - Левски / 07.10 / 14:45

Мнениеот Der Schmarotzer » 08 окт 2023 16:06

metodito написа:
NOMER14 написа:Мето,
Нелепо е да сравняваш всяка синя 9-ка с Гонзо, който е в Топ4 на голмайсторите на Левски за всички времена.

За мен Гонзо е олицетворение на страстта, която трябва да притежава всеки един футболист на "Левски". Това е профила на футболистите, които искам да виждам. В момента такъв е един Уелтън. Да, той не подава и в не един и два мача прави пробив по крилото, има футболист на дузпата и тоя решава сам да завърши. Глупак, ама страстен глупак. И можач, разбира се. Драгич, Гонзо, Роман, Бурабия, Паулиньо, Кривия, Симонович, Йорга, Спиро,, даже Легендата! Все по-рядко са тези страстни и емоционални футбалери. Баси, изредих повече чужденци, отколкото българи.

Ми то по това време, за което ти пишеш, няма и българин като Гонзо. Той е последният мохикан. Останалите са на "мама детенцето"... или на "Насо жълтичката", лошото е че тази жълтичка не е истинска, а е позлатен грош...
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

На линия
Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2705
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: ЦСКА-София(София) - Левски / 07.10 / 14:45

Мнениеот Der Schmarotzer » 08 окт 2023 16:08

I_Tuk_Froid_Pobedi написа:За мен лично насилственото, както го нарекоха някои, налагане на Андреев е безпредметно. Вчера в първите 15-20 минути няколкото аута, които би излязоха в тъч всичките. Това е всеки мач. Разиграването със защитниците в наказателното е руска рулетка всеки мач. Излизанията непремерени. Не само за гола, имаше и един корнер, в който увисна. При далечните удари слабост....

Лошото е че тази руска рулетка, нЕкои със зависимости, я играят не с наган, а с ТТ.
Ние сме Левски, Левски (София)!!!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Der Schmarotzer, groti, kolokolo, miro_rz, vlong, W84me и 115 госта