efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот W84me » 30 апр 2023 10:12

1914.1902 написа:
А в мача с Берое някой спомня ли си пропуска на Жоао Силва в края на продълженията? Сигурно пак Митов е виновен.

Като бял ден го помня от 8 метра с глава уцели вратарчето на Берое, никой не го притесняваше.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21374
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот metodito » 30 апр 2023 10:18

SANSIRO7 написа:Тоя стадион, като няма мачове, за дискотека ли ще го ползват?

Хахаха. много яко. А тоз' коментатор 100 пъти каза как все едно не било България (аз се бях напафкал, ама тоя беше на гъби). Визираше сигурно това, че "Ботев" бяха излезли с един българин... Но яко е стадиото им, евала.
Баси, цял стадион, който струва малко повече от кабриото. Направете на "Левски" едно такова кокетно стадионче да видите какво означава европейска публика.

tmanolov
Мнения: 4035
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот tmanolov » 30 апр 2023 11:57

LoveAndPeace написа:
darkblue67 написа:
I_Tuk_Froid_Pobedi написа:
tmanolov написа:Благодаря на най-милото ми Мило, ме уволни асковския неможач и алчно човече. Ето, сега с Топчо ги порим яко - без да имаме удар във вратата и хоп, победа. А оня неможач Мъри по 15-20 удара и кво - 11 мача без победа. Благодаря на палмсбет и лично на най-богатия и милееш за Клуба си собственик. Те това е Левски, а не онази пародия преди. Само топчо и тесни

Пичага, вече ставаш смешен. Аз не разбирам, предпочиташ да загубим и да си режем вените заради Мъри ли? Само успех желая на Топчо и компания. Мъжка игра днес срещу пределно нахъсан отбор и пълни трибуни. И концентрация до самия край, похвално. А Мъри никой не го е уволнявал, сам си тръгна с доводи, които и до днес не разбирам. Никой не му се бъркал в работата, ама ЛЕД таблото, ама това и онова. Както и да е, дъвкано е вече до припадък...

Не се мъчи да го разбереш, за него е по-важно да докаже, че е прав отколкото Левски да побеждава.

Левски се управлява със заеми от собственика си. Левски получава фактури от генералният си спонсор. В Левски изпълнителен директор е?!???Борето?!??!!?
Какво значение има един мач , една победа ?
Три години през какво ли не минахме за да ........дойде в Левски левият спортен ташак на Бойко Борисов пеерас пеерас Ицето Йовов ???

Тук е така. И не от вчера - масата си иска креМвирши по леФ (без значение кви лайна има в тях) и бира по 50 стинки от лидъла, да почеше тумбака и да реве "бий чорбата по главата". Ма че няма вече чорба, че тези креМвирши са тотална гняс, която ще му докара заболяване рано или късно (по-скоро рано и т.н.) - не го вълнува. Най-много да рече умозначително - сакам си юнУшките, ти помниш ли га Панов ги навърза на фланга в големия сняг - да смачка една глава лук и да заключи "бал съм га в държавата - турското робство/комунистите/демокрацията е виновна".

Няма смисъл, особено когато немалка част от умните хора, които задават темпа на неособено умните (да не се лъжем - масата е такава, ма пусти Дънинг-Крюгер и социални мрежи, та се мислят за повече от Айнщайн), са или отвартени, или платени (особено джурналястите, хеле пък на тема пазене на статуквото - джуджака, разградския, съпругът на Раева и прозиращият зад всички тях БХ), иначе немъ папу, баце, а и те семейства гледат....

За финал - винаги е било така, но ние не си знаем историята. Априлското въстание, нашата кулуминационна точка, както и другата ни - Илинденско-Преображенското, са изнесени изцяло от интелигенцията, фокато простолюдието просто е седляо, предавало ги е и им се е чудило на тъпотиите. Докато турците не поизклали именно това простодолюдие, щото неговата роля винаги е да го водят за носа и накрая да иде курбан за нечии интереси.

Спирам - дано бием във всички останали мачове с късмета, дето го нямахме по време на онези 11 без победа. Все пак прокобата си отиде с аскувския, нали?
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Testa_di_Legno
Мнения: 619
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот Testa_di_Legno » 30 апр 2023 12:13

Аз да кажа, че играта на "Левски" ми хареса. Да, в някакъв идеален свят отивахме и им вкарвахме три гола до почивката, та да не се налага да гледаме зари и пиратки 15 минути в началото на второто полувреме, но реалността е друга: имахме срещу себе си отбор, който поначало не е гостоприемен за нас, а в случая - безкрайно мотивиран и добре подкрепен от публиката си. В такива срещи - когато врагът влага много емоция и разчита главно на самоотвереженост, - от отбор като нашия се искат концентрация, добра организираност, търпение и реализаторско умение, за да може хем да се отрази стихийният натиск на домакините, хем да се дочака неминуемата им грешка от "прегаряне" (или некадърност) и да се накаже. Като изключим критичната ситуация току преди нашия гол (която е трудна за пренебрегване, разбира се, но понякога и късметът е фактор), може да се каже, че в контекста на написаното по-горе изиграхме мача като за учебник и заслужено си добавихме към актива доста ценни три точки - от тези, които изтървавахме наляво и надясно в продължение на месеци в подобни мачове в настоящата кампания...
Това конкретно за тоя мач. Иначе не сме направили и стъпка в посока решаване на екзистенциалните проблеми на клуба, де.
Само "Левски"!

tmanolov
Мнения: 4035
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот tmanolov » 30 апр 2023 13:27

Някой беше питал за сектора за гости - с екотой кенефи е. За 100 милиона държавна пара - толкова

https://m.youtube.com/watch?time_contin ... e=emb_logo
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Plovdiv_1926
Мнения: 1230
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот Plovdiv_1926 » 30 апр 2023 13:40

tmanolov написа:Някой беше питал за сектора за гости - с екотой кенефи е. За 100 милиона държавна пара - толкова

https://m.youtube.com/watch?time_contin ... e=emb_logo

Хахахах, аз съм видял значи техните сектори откъм тази трибуна, защото бяха наредени поне 10-15 химически тоалетни, а на клипа са по-малко. Явно и за там не са стигнали милионите от най-модерния стадион в света за нормална тоалетна.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Dakata_1912
Мнения: 185
Регистриран на: 07 авг 2019 14:28
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот Dakata_1912 » 30 апр 2023 13:57

[quote="tmanolov"]Някой беше питал за сектора за гости - с екотой кенефи е. За 100 милиона държавна пара - толкова

https://m.youtube.com/watch?time_contin ... e=emb_logo[/quote

Пак си предобрил манджата 100млн :)))) , другари сме си, ама чат пат доста си ги нагласяш цифричките, а не са ви пуснали до нормалните кенефи, щото сте свикнали с такива в София :))))

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот bilyaletdinov » 30 апр 2023 14:01

metodito написа:
SANSIRO7 написа:Тоя стадион, като няма мачове, за дискотека ли ще го ползват?

Хахаха. много яко. А тоз' коментатор 100 пъти каза как все едно не било България (аз се бях напафкал, ама тоя беше на гъби). Визираше сигурно това, че "Ботев" бяха излезли с един българин... Но яко е стадиото им, евала.
Баси, цял стадион, който струва малко повече от кабриото. Направете на "Левски" едно такова кокетно стадионче да видите какво означава европейска публика.


Методи, говориш откровени неистини. Това стадионче до момента струва към 40 млн. един Бог знае колко още ще потънат в доизграждането му. Хич не си мисля, че е ок, предвид че осветлението му е пълен кенеф и се е крало откъдето, каквото може.
Изпълнението е дело на едни и същи крадливи елементи. На фона, че в България не е правено нищо ново е ок, ама да съпоставим само стадиончето на Марибор и нещата стават грозни. Със сигурност на папагалите ще им е ок, в предвид че години наред домакинстваха на Коматево.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

vlong
Мнения: 4556
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот vlong » 30 апр 2023 15:01

Повече е от 40 млн.
Бойко им даде 25 млн. за довършване и общината им отпусна 16 млн.,после и 3млн. за седалки.
А преди това КТБ беше наляла доста бетон за около 20 млн.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4404
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот Kotooshu » 30 апр 2023 15:29

Е така да ви скапем настроението :D


Изображение
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Dobri, eddie, ivo55, krumeto, TristaNNN, Киро Пора и 100 госта