efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4399
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот Kotooshu » 30 апр 2023 09:46

Само Левски!
Поздрави на майните за прекрасния стадион, евала че се преборихте!
Бием майните на новия стадион, мач за историята ... тук се режат вени - Drama Queen :D
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32595
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот 1914.1902 » 30 апр 2023 09:48

LoveAndPeace написа:
1914.1902 написа:Значи и нито една победа на твоя любимец Мъри няма значение, защото и той беше част от това, което си описал. А и си е гербаджия, не може да критикуваш единия заради Бойко, докато при другия изобщо да не си засегнал това толкова много време. Много некоректно (най-меко казано)!

Нито една победа , равен или загуба нямат смисъл ако не водят към целта която всеки един левскар , организиран , неорганизан , диванен , 1 процентов или там както още могат да ги определят , а тя е - Независим Левски.


Да го беше казал, когато Мъри беше начело на ПФК Левски - този договор за управление нали отдавна е бил ясен? Сега вече е късно да ми говориш по тази тема, защото се вижда една много сериозна пристрастност.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21370
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот metodito » 30 апр 2023 09:50

Прегледах някои от последните мнения и пак се оказва, че явно съм гледал друг мач. :) На много ми хареса играта ни. Сега, къде са "Ботев" и дали са мерило, не знам. Страхотен Петрис. Втори мач искам да отлича Роналдо. Като го хуля го хуля, но за втори мач го гледам да работи в защита. Просто фланга им с Петрис беше непробиваем. Супер стабилни Попето и Краев. Добро включване на Чандърмен. Отличен за Топчо.
П.С. И дер Каап. Голям!
Последна промяна от metodito на 30 апр 2023 09:58, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32595
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот 1914.1902 » 30 апр 2023 09:52

Kotooshu написа:Само Левски!
Поздрави на майните за прекрасния стадион, евала че се преборихте!
Бием майните на новия стадион, мач за историята ... тук се режат вени - Drama Queen :D


Критиците са велики в тази тема: единият пише, че не може да задържим топката, а другия, че я държим прекалено много. :D :D Яко смях!

SANSIRO7
Мнения: 2225
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот SANSIRO7 » 30 апр 2023 09:53

Тоя стадион, като няма мачове, за дискотека ли ще го ползват?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21370
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот metodito » 30 апр 2023 10:01

W84me написа:Рикардиньо ме кефи, има много желание в него. Досега е вкарал 4 гола, не са малко.

Поведението му на терена много ми прилича на големи нападачи от типа на Жиру. Цял мач не чуваш името му, накрая 2-0 с голове на Жиру. :)

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4235
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот LoveAndPeace » 30 апр 2023 10:02

1914.1902 написа:
LoveAndPeace написа:
1914.1902 написа:Значи и нито една победа на твоя любимец Мъри няма значение, защото и той беше част от това, което си описал. А и си е гербаджия, не може да критикуваш единия заради Бойко, докато при другия изобщо да не си засегнал това толкова много време. Много некоректно (най-меко казано)!

Нито една победа , равен или загуба нямат смисъл ако не водят към целта която всеки един левскар , организиран , неорганизан , диванен , 1 процентов или там както още могат да ги определят , а тя е - Независим Левски.


Да го беше казал, когато Мъри беше начело на ПФК Левски - този договор за управление нали отдавна е бил ясен? Сега вече е късно да ми говориш по тази тема, защото се вижда една много сериозна пристрастност.

Тогава знаеше ли за 10те процента за Палмите ? А за 250те хиляди платени им по Коледа ? За сираковите заеми към клуба ? За Ицето Йовов ръководител в Левски ?
Фиксирал си се прекалено много към Стоилов в лично качество.

Serafim
Мнения: 5225
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот Serafim » 30 апр 2023 10:02

W84me написа:
teerr написа:
W84me написа:Изнервиха ме накрая много. Цунами вместо да я задържи прави грешка от там контра, опасност, можеше и дузпа да стане.


Не беше Цунами а май беше Джамели(или както се казва),ама на оня каун все Цънами му беше в устата........

Той пък влезе ли? Май не влезе изобщо. Или Цунами, или Кръстев беше



Точно 11та беше. После ван дер Каап изби в корнер.

Мача си беше добре. Имаше положения, имаше удари, комбинации и разигравания. Въобще не беше кюскане на топката напред и каквото стане.

scooool
Мнения: 742
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот scooool » 30 апр 2023 10:03

Стига с Мъри, той си тръгна сам! Самия той имаше проблеми със самочувствието и да си признае грешките.Срещу прибрани отбори като Берое предния кръг сме тотална щета....така ни минаха 11 мача, големия треньор си кара на правилен футбол и отказва да прави промени! Генерално за мача, лимитирани футболисти от който се иска да правят неща който те не могат, резултат.... Мач с много грешки и борба, но все пак победа! Стадиона е китка, честито на Ботев! Дай боже на всеки отбор.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21370
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот metodito » 30 апр 2023 10:10

Разбира се, че е рано да го казвам, но мисля, че Топчо демонстрира израстване като треньор в сравнение с последния път, когато заемаше тази позиция. Рационално, без излишна емоция и тип гонзовото тренерстване "грабайте телата".


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ivo55, Martinez1948 и 87 госта