efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21371
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот metodito » 01 май 2023 03:14

Plovdiv_1926 написа:
metodito написа:Е, той колегата го изкарва към 60 милки. На мен ми звучи супер много...

Има си решения на Общински съвет Пловдив,
потърси ги и сметни, като ти се струват много. До момента с индексацията го сложи 50 милиона лева да са изхарчени и още 10 да покрият всичко и да сложат половинчата фасада на централната трибуна.

Аз не разбирам въобще, не само за този стадион, какви са тея пари. Гледам цени на стадиони, от по-големите, по няколко милиарда евро. Тез' 'ора улави ли са...
Конкретно за "Ботев", Васко Колев, който е неприкрит фен на Мъри, казва, че той има немалка вина за базата на Коматево и други неща. Не знам вярно ли е. Но докато беше в "Левски" той не спираше да повтаря това за стадионите. В същото време... "Левски" е сигурно с по-малък бюджет от този на "Ботев", гостува на враждебен стадион, супер атмосфера, условия, игра прагматично, даже по едно време лежерно, би и си отиде. "Ботев" с тоя отбор и тоя треньор, ако ще и на тоя стадион, все тая - ще са си посредственици. Публиката им е с класи над отбора. Да не кажа и над клуба.
А националния според мен трябва да е общинския в Пловдив. Това е футболен град с горещи фенове, които всяко домакинство ще го направят ад за съперника. Да избереш Разград е обида.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32595
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот 1914.1902 » 01 май 2023 11:10

Феновете на Ботев поне вложиха усилия в това да ръчкат постоянно управниците за нов стадион, а нашите не ги засяга това - интересуват ги само акциите. Младежите ще направят ли нов стадион, ако им дадат акциите?

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 01 май 2023 19:43

Аз не разбирам, що не се реставрира градският стадион в Пловдив, който е за около 40 хил. души ?
От къде пари ?
Ами просто е, вместо Локо и Ботев да си правят отделни стадиони, всички средства можеха да се насочат към стадион "Пловдив".
Нещо като Милан и Интер ...

И без съмнения едно реиновирано подобно съоражение, би се превърнало в дом на Националният отбор.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12305
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот TristaNNN » 01 май 2023 21:25

metodito написа:...
А националния според мен трябва да е общинския в Пловдив. Това е футболен град с горещи фенове, които всяко домакинство ще го направят ад за съперника. Да избереш Разград е обида.

1) Националният вече не покрива съответнити изисквания и категории. 2) В Разград никой няма да гони кумът на брака между Литекс и Чавдар с камери и неудобни въпроси. 3) В Разград взимат и пара за участията на националите, те не ритат там ей така.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17353
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот slash1912 » 01 май 2023 21:47

THE G.A.M.E написа:Аз не разбирам, що не се реставрира градският стадион в Пловдив, който е за около 40 хил. души ?
От къде пари ?
Ами просто е, вместо Локо и Ботев да си правят отделни стадиони, всички средства можеха да се насочат към стадион "Пловдив".
Нещо като Милан и Интер ...

И без съмнения едно реиновирано подобно съоражение, би се превърнало в дом на Националният отбор.

Този стадион е абсолютна развалина,благодарение на грижите на държавата и общината последните 30 години.Тези 90 милиона от двата стадиона нямаше да стигнат до никъде.И за какво ти е 50 хиляден стадион с писта,как се поддържа и кога се пълни?
Image

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот W84me » 01 май 2023 21:54

slash1912 написа:
THE G.A.M.E написа:Аз не разбирам, що не се реставрира градският стадион в Пловдив, който е за около 40 хил. души ?
От къде пари ?
Ами просто е, вместо Локо и Ботев да си правят отделни стадиони, всички средства можеха да се насочат към стадион "Пловдив".
Нещо като Милан и Интер ...

И без съмнения едно реиновирано подобно съоражение, би се превърнало в дом на Националният отбор.

Този стадион е абсолютна развалина,благодарение на грижите на държавата и общината последните 30 години.Тези 90 милиона от двата стадиона нямаше да стигнат до никъде.И за какво ти е 50 хиляден стадион с писта,как се поддържа и кога се пълни?

Както ще се пълнят 20 стадиона за по 60 милиона - никак.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21371
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот metodito » 01 май 2023 22:18

TristaNNN написа:
metodito написа:...
А националния според мен трябва да е общинския в Пловдив. Това е футболен град с горещи фенове, които всяко домакинство ще го направят ад за съперника. Да избереш Разград е обида.

1) Националният вече не покрива съответнити изисквания и категории. 2) В Разград никой няма да гони кумът на брака между Литекс и Чавдар с камери и неудобни въпроси. 3) В Разград взимат и пара за участията на националите, те не ритат там ей така.

Бе с тез пари де изтекоха от клуба в последните години, знаеш ли какъв стадион щяха да вдигнат? Ама...

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22672
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот NOMER14 » 02 май 2023 01:02

tmanolov написа:Някой беше питал за сектора за гости - с екотой кенефи е. За 100 милиона държавна пара - толкова

https://m.youtube.com/watch?time_contin ... e=emb_logo

Кой пИдал от домакините разпореди да се сложи мрежа против градушка върху сектора на гостите?
На първа страница бях питал за лиценза и разрешения за ползване, ООП.
Не съм виждал такава глупост на Националния. Каква Уефа, каква фифа?!

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32329
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот modor » 02 май 2023 08:06

Нацито покрива все още покрива доста от изискванията. Друг е въпроса, че тук има друга игра. Само пиянките от бефесето могат да ти отговорят каква е тя.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: efbet Лига: Ботев (Пловдив) - Левски (София), Събота от 20:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 03 май 2023 19:34

slash1912 написа:Тези 90 милиона от двата стадиона нямаше да стигнат до никъде.И за какво ти е 50 хиляден стадион с писта,как се поддържа и кога се пълни?
Е, аз не съм толкова песимистичен. :)
Според мен, щеше да се получат нещата.
С писта или без, България има нужда от стадион, който да може да приеме поне Финал за "Купата на Конференциите".
Пък и нали УЖ един ден ще се цаним за Евро-домакин... Мога да посоча стадиони за 25-30 хил. зрители, дето са строени от нулата и струват не-повече от 50-60 милки.
Не ми се навлиза в подробности, но с подходящите инженери и фирма, стадион "Пловдив" ще стане чудно бижу. :)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito, TristaNNN, vvessel и 111 госта