efbet Лига: Левски - Ботев (Враца), Събота от 17:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Ботев (Враца), Събота от 17:30

Мнениеот honda » 11 мар 2023 20:52

Първо за мача - за мен доста силно до 70-та минута след това зле. Но тогава излезнаха Уелтон, Попов и Рикардиньо.
Ив.Попов показа ,че може да бъде играча ,който прави разликата. Аз лично не мога да разбера защо са тези толкова критики към Роналдо , за мен игра доста добре реално изработи втория гол. Днес Уелтон се разигра ,но направи и един невероятен пропуск поради много несериозно отиграване. Между другото само на мен ли ми направи ,че Уелтон не подава към Рикардньо?( не само в гореспоменатата ситуация). Петри направи поредния си много силен мач , също и Краев, нищо че пропусна дузпа.
Тук идва въпроса ,защо нападателите не бият дузпите. И ако Уелтон е чисто крило и видимо удара му не е школуван( ако беше школуван , щеше да играе на съвсем друго място ). То Рикардньо и Роналдо са си ЦН и един ЦН се предполага ,че трябва да има школуван удар и да няма проблем да преодолее вратар очи в очи.
Между другото само на мен ли ми направи впечатление, че стадиона е изцяло брандиран в пана на "Еврохолд"/"Евроинс"?

Plamen_i00
Мнения: 351
Регистриран на: 26 ное 2017 01:43
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Ботев (Враца), Събота от 17:30

Мнениеот Plamen_i00 » 11 мар 2023 21:34

За дузпите не мога да разбера защо трябва да се сменят играчите, които са пропуснали. Да си бият Кръстев, Попов, Марин ако е на терена. Ако ги биеше само един играч (ако не е на терена - втори) със сигурност нямаше да има толкова пропуски. Така напрежението върху изпълняващия е по-голямо.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3251
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Ботев (Враца), Събота от 17:30

Мнениеот alexdb » 11 мар 2023 22:14

honda написа:Първо за мача - за мен доста силно до 70-та минута след това зле. Но тогава излезнаха Уелтон, Попов и Рикардиньо.
Ив.Попов показа ,че може да бъде играча ,който прави разликата. Аз лично не мога да разбера защо са тези толкова критики към Роналдо , за мен игра доста добре реално изработи втория гол. Днес Уелтон се разигра ,но направи и един невероятен пропуск поради много несериозно отиграване. Между другото само на мен ли ми направи ,че Уелтон не подава към Рикардньо?( не само в гореспоменатата ситуация). Петри направи поредния си много силен мач , също и Краев, нищо че пропусна дузпа.
Тук идва въпроса ,защо нападателите не бият дузпите. И ако Уелтон е чисто крило и видимо удара му не е школуван( ако беше школуван , щеше да играе на съвсем друго място ). То Рикардньо и Роналдо са си ЦН и един ЦН се предполага ,че трябва да има школуван удар и да няма проблем да преодолее вратар очи в очи.
Между другото само на мен ли ми направи впечатление, че стадиона е изцяло брандиран в пана на "Еврохолд"/"Евроинс"?


Разсмя ме. Уелтон не подава не само на Рикардиньо, ами като цяло не подава на никой :)

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 505
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Ботев (Враца), Събота от 17:30

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 11 мар 2023 22:24

vvessel написа:
ikar написа:....
В нападение Уелтън след повече от 2000 Мин вкара гол.Незнам само на мен ли ми връща спомена за Паолиньо.
...

Паулиньо беше направо като Роналдо (феномена) в сравнение с Уелтън. Даже сравнението е неуместно. Общото между двамата е че са бразилци и играят по един фланг. Паулиньо наистина пропускаше, но и доста вкарваше. И имаше дрибъл, и пас и т.н. На времето ме дразнеше с пропуските си, но сравнявайки го с тези си е бил направо класа.

Глупости, Паулиньо в един момент изпадна в такава летаргия, че нищо не можеше да го събуди. Играеше с откровено нежелание. Уелтън поне се старае, играе с настроение (повечето пъти) и според мен е видно, че и му пука донякъде.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3251
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Ботев (Враца), Събота от 17:30

Мнениеот alexdb » 11 мар 2023 22:30

I_Tuk_Froid_Pobedi написа:
vvessel написа:
ikar написа:....
В нападение Уелтън след повече от 2000 Мин вкара гол.Незнам само на мен ли ми връща спомена за Паолиньо.
...

Паулиньо беше направо като Роналдо (феномена) в сравнение с Уелтън. Даже сравнението е неуместно. Общото между двамата е че са бразилци и играят по един фланг. Паулиньо наистина пропускаше, но и доста вкарваше. И имаше дрибъл, и пас и т.н. На времето ме дразнеше с пропуските си, но сравнявайки го с тези си е бил направо класа.

Глупости, Паулиньо в един момент изпадна в такава летаргия, че нищо не можеше да го събуди. Играеше с откровено нежелание. Уелтън поне се старае, играе с настроение (повечето пъти) и според мен е видно, че и му пука донякъде.


Да, имаше го този момент при Пау. Когато яко го наритаха и му докараха сериозна травма, след което беше неузнаваем.

Plovdiv_1926
Мнения: 1230
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Ботев (Враца), Събота от 17:30

Мнениеот Plovdiv_1926 » 11 мар 2023 22:33

Blue_Blood84 написа:
icemanbg33 написа:Не знам Кордоба колко струва, но Петрис трябва да е по 2. Това момче променя облика на отбора ни тотално.

А интересното е, че идва от Царско Село подобно на Кордоба от Етър. Екстра ги намери Мъри.

Че те Царско село имаха такива чужденци, че ако не играеха в тотаджийски отбор, а в някой сериозен щяха да са едни от най-постоянните играчи в група. Андерсон Кордейро, Уесли Ната и Родни Антуи ще са титуляр в почти всеки отбор в групата даже с разлика.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

ikar
Мнения: 1276
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Ботев (Враца), Събота от 17:30

Мнениеот ikar » 11 мар 2023 23:07

vvessel написа:
ikar написа:....
В нападение Уелтън след повече от 2000 Мин вкара гол.Незнам само на мен ли ми връща спомена за Паолиньо.
...

Паулиньо беше направо като Роналдо (феномена) в сравнение с Уелтън. Даже сравнението е неуместно. Общото между двамата е че са бразилци и играят по един фланг. Паулиньо наистина пропускаше, но и доста вкарваше. И имаше дрибъл, и пас и т.н. На времето ме дразнеше с пропуските си, но сравнявайки го с тези си е бил направо класа.

Когато правя тази съпоставка имах предвид, че Пао ако изиграе 30мача от тях ще избухне в 2 максимум в 3мача.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22673
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Ботев (Враца), Събота от 17:30

Мнениеот NOMER14 » 11 мар 2023 23:16

Нелепо е да се сравняват Уелтън и Паулиньо.
Първият е набит и мускулест, щурмовак. Паулиньо е фин и му намериха цаката изродите - наритваха го яко.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Ботев (Враца), Събота от 17:30

Мнениеот W84me » 12 мар 2023 00:01

Мъка за гледане си беше като цяло мача, не знам защо се превъзнася първото полувреме. В защита много грешки, в халфовата линия също.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22673
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Ботев (Враца), Събота от 17:30

Мнениеот NOMER14 » 12 мар 2023 00:14

W84me написа:Мъка за гледане си беше като цяло мача, не знам защо се превъзнася първото полувреме. В защита много грешки, в халфовата линия също.

Щото от половин година не е имало толкова лесен мач на Герена.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: beroe1986, darkblue67, LoveAndPeace, luchoni и 96 госта