efbet Лига: Левски - Лудогорец, Вторник от 17:45

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2459
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Лудогорец, Вторник от 17:45

Мнениеот sinqkrepost1914 » 28 фев 2023 21:08

vvessel написа:
NOMER14 написа:С Краев този мач не го загубихме. С Миланов го вземахме. С Никиту ... не ми се мисли - все нещо щеше да изобрети.

Лц нямат удар в очертанията. Та все тая кой пази. За другото е така.

На синковеца не му трябва да му я биеш в очертанията, че да направи некоя простотия..
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4256
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Лудогорец, Вторник от 17:45

Мнениеот LoveAndPeace » 28 фев 2023 21:19

Публиката екстра , играта добре , резултата зле.
Както е казал мъдрият - Няма да е все така!

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2459
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Лудогорец, Вторник от 17:45

Мнениеот sinqkrepost1914 » 28 фев 2023 21:32

Няма да коментирам играта, а по-скоро странични неща, които ми направиха впечатление на стадиона. Фактът е, че Левски отново не победи, до кога така ?
Направи ми впечатление, че нямаше никакви проверки на влизане в сектор Б. Нито от полиция на обичайните места в подстъпите към стадиона, нито на входа на самия сектор. Веднага ми стана странно, защото последните дни имаше слухове евентуално за организиране на някакви ексцесии знаете от кои хора. Хубаво е, че не се случи нищо такова. Теди хитлера на няколко пъти даваше тон да се скандира името на Ивков, ама доста слабичко. Огромна част от хората не го направиха. За Мъри подкрепата си беше обичайна.
Друго нещо, някой знае ли защо ги нямаше Ултрас Левски на стадиона ? Местата им бяха празни и знамето им го нямаше, а в ивентим тези места бяха отбелзани като заети.
Имам чувството, че средната възраст на сектор Б днес беше 15-16г. От една страна хубаво, че малките са на стадиона и клубът очевидно има още и още от най-ценния си капитал - феновете, но от друга колко ли от тия вчерашни сополи реално се интересуват от отбора и от клуба или са там само да позьорстват, щото и такива имаше доста. Филмарски работи, маски, сторита, снимки, лайвчета на полувремето. Голяма детска градина, като изключим първите 5-6 реда на сектора. Та тия малките повечето не знаеха даже песните, аз се чудя що никой не пее. Като цяло слабичък сектор Б днес, няма характер, няма сила в тоя сектор в момента, само некви деца с тънки гласчета, дето и не пеят повечето.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3254
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Лудогорец, Вторник от 17:45

Мнениеот alexdb » 28 фев 2023 21:46

Aronaks написа:Най-много ме боли за всички нас обикновените фенове, които дават всичко за Левски, отделят от хляба си, даряват спестяванията си, стават и лягат с радостите и болките, които носи отбора. А какво получаваме отстреща. 14 години гавра от хората с власт. Милиони натрупани задължения. Милиони откраднати от тези, които са управлявали отбора. Нито един наказа, нито един осъден.
А феновете на Левски са феномен. Те са на стадиона, независимо от деня, часа, времето, класирането, формата, интригите, проблемите, състоянието на самия стадион. Представям си ако беше уикенд, колко щяхме да бъдем. Такова богатство няма нито един друг клуб в България. Феновете на Левски заслужават да имат модерен стадион и силен отбор, който да се бори на терените по цяла Европа. Но това явно е химера, отново по вина на всички предишни собственици на отбора, които са били назначавани от най-високо място. Но независимо от всичко ние пак ще сме на Герена докато сме живи. Независимо от всичко и от всички. Левски е вечен. САМО ЛЕВСКИ!


Ти пък кой чакаш да бъде осъден? Левски е частно търговско дружество. Реално всеки ръководител може да си краде на воля. Ако следващите не подадат сигнал дори проверка няма да бъде направена.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32712
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Лудогорец, Вторник от 17:45

Мнениеот 1914.1902 » 28 фев 2023 21:47

sinqkrepost1914 написа:Имам чувството, че средната възраст на сектор Б днес беше 15-16г. От една страна хубаво, че малките са на стадиона и клубът очевидно има още и още от най-ценния си капитал - феновете, но от друга колко ли от тия вчерашни сополи реално се интересуват от отбора и от клуба или са там само да позьорстват, щото и такива имаше доста. Филмарски работи, маски, сторита, снимки, лайвчета на полувремето. Голяма детска градина, като изключим първите 5-6 реда на сектора. Та тия малките повечето не знаеха даже песните, аз се чудя що никой не пее. Като цяло слабичък сектор Б днес, няма характер, няма сила в тоя сектор в момента, само некви деца с тънки гласчета, дето и не пеят повечето.


И друг път е било така и пълно с филмарчета, поне така са ми казвали познати, аз от много отдавна не посещавам този сектор. За всичко съм съгласен като от написаното, ходят предимно за селфитата и не са много запознати със случващото се в клуба и около клуба.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3413
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Лудогорец, Вторник от 17:45

Мнениеот groti » 28 фев 2023 21:48

Изненадаха ме приятно. Очаквах загуба и оправдания с времето и стадиона. Желание и раздаване на 100%.. Можене..толкова си могат. Само Левски! Радвам се че не решиха мачът да го играят в 13:30 да им е още по-удобно на някои селски мастити.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

vvessel
Мнения: 4341
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Лудогорец, Вторник от 17:45

Мнениеот vvessel » 28 фев 2023 23:04

Вълчан написа:Левски игра великолепно до наказателното поле обаче. Тотална скръб отпред.Няма как от защитник треньор да намери добри нападатели. Лудогорец отдавна не ги бях виждал толкова притеснени въпреки там 2те им положения. Не знаеха къде се намират особено първото полувреме.

Факт, че Мъри няма нюх за голмайстор. Иначе беше халф.
Виж Гонзо има страхотен нюх за голмайстори както и нюх пред гола. Той доведе Гара Дембеле и Карвальо. Предполагам и много други, но тези попадения са доста показателни.

skitnik32
Мнения: 382
Регистриран на: 24 юли 2008 20:15
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Лудогорец, Вторник от 17:45

Мнениеот skitnik32 » 28 фев 2023 23:15

vvessel написа:
Вълчан написа:Левски игра великолепно до наказателното поле обаче. Тотална скръб отпред.Няма как от защитник треньор да намери добри нападатели. Лудогорец отдавна не ги бях виждал толкова притеснени въпреки там 2те им положения. Не знаеха къде се намират особено първото полувреме.

Факт, че Мъри няма нюх за голмайстор. Иначе беше халф.
Виж Гонзо има страхотен нюх за голмайстори както и нюх пред гола. Той доведе Гара Дембеле и Карвальо. Предполагам и много други, но тези попадения са доста показателни.


един направи Мъри защитник, сега - халф.... е може и вратар да е бил... незнам... малък съм.

icemanbg33
Мнения: 1581
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Лудогорец, Вторник от 17:45

Мнениеот icemanbg33 » 28 фев 2023 23:34

1914.1902 написа:
sinqkrepost1914 написа:Имам чувството, че средната възраст на сектор Б днес беше 15-16г. От една страна хубаво, че малките са на стадиона и клубът очевидно има още и още от най-ценния си капитал - феновете, но от друга колко ли от тия вчерашни сополи реално се интересуват от отбора и от клуба или са там само да позьорстват, щото и такива имаше доста. Филмарски работи, маски, сторита, снимки, лайвчета на полувремето. Голяма детска градина, като изключим първите 5-6 реда на сектора. Та тия малките повечето не знаеха даже песните, аз се чудя що никой не пее. Като цяло слабичък сектор Б днес, няма характер, няма сила в тоя сектор в момента, само некви деца с тънки гласчета, дето и не пеят повечето.


И друг път е било така и пълно с филмарчета, поне така са ми казвали познати, аз от много отдавна не посещавам този сектор. За всичко съм съгласен като от написаното, ходят предимно за селфитата и не са много запознати със случващото се в клуба и около клуба.



Докато на "Б" е тартор човек с прякора "Хитлера" аз няма да стъпя в този сектор. Смятам че всеки нормален човек е като мен. Отговорността е на клуба да прочисти този сектор, инак винаги ще се продава последен

vvessel
Мнения: 4341
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Лудогорец, Вторник от 17:45

Мнениеот vvessel » 28 фев 2023 23:44

skitnik32 написа:един направи Мъри защитник, сега - халф.... е може и вратар да е бил... незнам... малък съм.

В Левски игра халф. Поне последния престой, който си спомням. Преди това може да е бил и нападател, защото си спомням, че с цска ни вкара гол, но преди да стане треньор си беше халф.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта