Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Неделя от 13:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
teerr
Мнения: 1273
Регистриран на: 14 май 2011 20:14
Контакти:

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Неделя от 13:30

Мнениеот teerr » 04 дек 2022 16:42

vvessel написа:
k20dan4o написа:Толкова за втория гол, Кирчо е зад центъра...
https://prikachi.net/image/8sd2me

Не знам какво си хванал, но нито се вижда Кирчо нито централната линия.

Не се вижда и при мен................https://prikachi.net/image/8sdYMb
Г.Ганчев:Душата ми е люлякова,сърцето оранжево.......- Никога няма да напусна Литекс......

https://www.youtube.com/watch?v=BLd0kDXPuHI

eddie
Мнения: 1346
Регистриран на: 17 мар 2010 11:48
Контакти:

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Неделя от 13:30

Мнениеот eddie » 04 дек 2022 16:42

vvessel написа:
eddie написа:...

И това не е вярно.. гледа се дали е пред линията на топката или не..

Все тая Този който подава нали я рита тая топка.


Горе-долу да, прав си.. но засада няма. Отваряш си скрийншота в Paint, пускаш една линия през топката (успоредна на окосената трева), после вертикална от рамото на нападателя и в точката, в която стига земята нова успоредна на първата..
"... без мощен спонсор и Бащица с много пари, няма да се оправим никога." - Аронакс

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Неделя от 13:30

Мнениеот vvessel » 04 дек 2022 16:46

k20dan4o написа:
vvessel написа:
k20dan4o написа:Толкова за втория гол, Кирчо е зад центъра...
https://prikachi.net/image/8sd2me

Не знам какво си хванал, но нито се вижда Кирчо нито централната линия.

Така по добре ли е...
https://imgflip.com/gif/733s3n

Ами честно казано нищо не е ясно. В момента на удара нито се вижда централната линия, нито къде е Кирчо. Достатъчно е ходилото да е 10 см зад линията и е засада. Горе долу 10 см е разликата има или няма засада при първия гол, но тук линията съществува и не трябва да се доверяваме на разни вараджии къде и как ще я пуснат.

eddie
Мнения: 1346
Регистриран на: 17 мар 2010 11:48
Контакти:

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Неделя от 13:30

Мнениеот eddie » 04 дек 2022 16:56

Изображение
"... без мощен спонсор и Бащица с много пари, няма да се оправим никога." - Аронакс


Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3237
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Неделя от 13:30

Мнениеот alexdb » 04 дек 2022 18:19

vvessel написа:
k20dan4o написа:
vvessel написа:
k20dan4o написа:Толкова за втория гол, Кирчо е зад центъра...
https://prikachi.net/image/8sd2me

Не знам какво си хванал, но нито се вижда Кирчо нито централната линия.

Така по добре ли е...
https://imgflip.com/gif/733s3n

Ами честно казано нищо не е ясно. В момента на удара нито се вижда централната линия, нито къде е Кирчо. Достатъчно е ходилото да е 10 см зад линията и е засада. Горе долу 10 см е разликата има или няма засада при първия гол, но тук линията съществува и не трябва да се доверяваме на разни вараджии къде и как ще я пуснат.


Кирчо или е Бен Джонсън и взима 10 метра за по-малко от секунда или нещо съдийчетата пак са проспали. Вярно, че в момента на подаването централната линия не се вижда, но предвид мястото на което е секунда по-късно ....... Иначе да им имам на тия и супер-съоръжението и предаването и позиционирането на камерите им. И в този и предишният мач за всички спорни ситуации няма добра гледна точка.

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Неделя от 13:30

Мнениеот Blue_Blood84 » 04 дек 2022 18:40

ikar написа:
Aronaks написа:
ikar написа:
Aronaks написа:
Blue_Blood84 написа:
olfix написа:Това вече не е сериозно! Не знам колко точки и мача загубихме, защото един не се научи да бие дузпи в тази отбор!

Ами тренировки. Преди 2 години киселяка как ги беше научил да ги бият 5 от 5.


Хубчев само в това го биваше. Беше супер дефанзивен и неадекватен треньор. Едно от най-големите недоразумения, които са водили Левски.

Когато си тръгна един кръг преди това бяхме втори на 4 точки от Лудогорец.Сега 8мача за първенство без победа.Отпадане и за купата.Това ако не е провален сезон, какво Е?


Май забравяш какви футболисти имахме тогава и какви имаме сега. Какъв бюджет имахме тогава и какъв сега. Провален сезон? Все още ни има, няма как това да е провал за мен. Не знам защо тук някои хора летят в облаците

Стига вече с тази мантра за малкият бюджет.С изключение на първите три отбора и Ботев Пловдив всички са с по малък бюджет.Дразнещо бе и първото интервю на Мъри в което той каза " обичам да работя с ограничен брой футболисти". Имаше мачове в които не можем да попълни групата.

Колега, то че имаме голям бюджет на хартия, така е, но от него колко отидоха за киселяка и насиру, и други дела, за които не знаем с подробности? Така че, като се изчисти клуба от тия дългове, тогава ще може да се говори за голям бюджет, като реално парите са само за заплати, трансфери и лагери. То може друг отбор с по-малък бюджет, който няма дългове да разполага с играчи с по-големи заплати и да си позволява трансфери суми.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3237
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Неделя от 13:30

Мнениеот alexdb » 04 дек 2022 18:46

Blue_Blood84 написа:
ikar написа:
Aronaks написа:
ikar написа:
Aronaks написа:
Blue_Blood84 написа:Ами тренировки. Преди 2 години киселяка как ги беше научил да ги бият 5 от 5.


Хубчев само в това го биваше. Беше супер дефанзивен и неадекватен треньор. Едно от най-големите недоразумения, които са водили Левски.

Когато си тръгна един кръг преди това бяхме втори на 4 точки от Лудогорец.Сега 8мача за първенство без победа.Отпадане и за купата.Това ако не е провален сезон, какво Е?


Май забравяш какви футболисти имахме тогава и какви имаме сега. Какъв бюджет имахме тогава и какъв сега. Провален сезон? Все още ни има, няма как това да е провал за мен. Не знам защо тук някои хора летят в облаците

Стига вече с тази мантра за малкият бюджет.С изключение на първите три отбора и Ботев Пловдив всички са с по малък бюджет.Дразнещо бе и първото интервю на Мъри в което той каза " обичам да работя с ограничен брой футболисти". Имаше мачове в които не можем да попълни групата.

Колега, то че имаме голям бюджет на хартия, така е, но от него колко отидоха за киселяка и насиру, и други дела, за които не знаем с подробности? Така че, като се изчисти клуба от тия дългове, тогава ще може да се говори за голям бюджет, като реално парите са само за заплати, трансфери и лагери. То може друг отбор с по-малък бюджет, който няма дългове да разполага с играчи с по-големи заплати и да си позволява трансфери суми.


Да де, ама дълговете не намаляват. Напротив, растат.
Както и да е, за Левски има две възможности - или клубът отива в собственик с пари или отиваме на кино. Всичко друго е пунта мара. При тези дългове, при цялостното дередже на България, особено пък сега, да се мисли, че феновете могат да издържат силен и боеспособен отбор, като едновременно покриват и огромни стари задължения просто е химера. Не знам и защо още Ивков пък не е подпукал държавата, след като съда отмени задълженията на Седмиците, за това, че по вина на държавата Левски е загубил милиони от спонсорски. Реално Седмиците обявиха несъстоятелност именно на база на отнетия лиценз заради неплатени задължения и сметките им бяха блокирани точно защото имаше данъчно-облагателен акт, който излезе незаконен. Най-малко това е основание да се направи опит за някакво споразумение с прихващане на наши задължения към държавата.

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Неделя от 13:30

Мнениеот Blue_Blood84 » 04 дек 2022 19:01

alexdb написа:
Blue_Blood84 написа:
ikar написа:
Aronaks написа:
ikar написа:
Aronaks написа:
Хубчев само в това го биваше. Беше супер дефанзивен и неадекватен треньор. Едно от най-големите недоразумения, които са водили Левски.

Когато си тръгна един кръг преди това бяхме втори на 4 точки от Лудогорец.Сега 8мача за първенство без победа.Отпадане и за купата.Това ако не е провален сезон, какво Е?


Май забравяш какви футболисти имахме тогава и какви имаме сега. Какъв бюджет имахме тогава и какъв сега. Провален сезон? Все още ни има, няма как това да е провал за мен. Не знам защо тук някои хора летят в облаците

Стига вече с тази мантра за малкият бюджет.С изключение на първите три отбора и Ботев Пловдив всички са с по малък бюджет.Дразнещо бе и първото интервю на Мъри в което той каза " обичам да работя с ограничен брой футболисти". Имаше мачове в които не можем да попълни групата.

Колега, то че имаме голям бюджет на хартия, така е, но от него колко отидоха за киселяка и насиру, и други дела, за които не знаем с подробности? Така че, като се изчисти клуба от тия дългове, тогава ще може да се говори за голям бюджет, като реално парите са само за заплати, трансфери и лагери. То може друг отбор с по-малък бюджет, който няма дългове да разполага с играчи с по-големи заплати и да си позволява трансфери суми.


Да де, ама дълговете не намаляват. Напротив, растат.
Както и да е, за Левски има две възможности - или клубът отива в собственик с пари или отиваме на кино. Всичко друго е пунта мара. При тези дългове, при цялостното дередже на България, особено пък сега, да се мисли, че феновете могат да издържат силен и боеспособен отбор, като едновременно покриват и огромни стари задължения просто е химера. Не знам и защо още Ивков пък не е подпукал държавата, след като съда отмени задълженията на Седмиците, за това, че по вина на държавата Левски е загубил милиони от спонсорски. Реално Седмиците обявиха несъстоятелност именно на база на отнетия лиценз заради неплатени задължения и сметките им бяха блокирани точно защото имаше данъчно-облагателен акт, който излезе незаконен. Най-малко това е основание да се направи опит за някакво споразумение с прихващане на наши задължения към държавата.

Е за това за дълговете, че не намаляват нищо не съм казал, даже алармирах, как може да се говори за селекция и за футбол, при положение, че нап от 5 6 милиона стана 10 11 милиона, нямам доверие вече на това ръководство. И да, или ни взима някой богаташ и почва да покрива дълговете по някакво споразумение или сме чао, няма как ние да оправим всичко. Ние можем да издържаме чист клуб без задължения, с бюджет около 6-8 милиона на година, което е горе долу 4-8-мо място, това можем ние:)

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Неделя от 13:30

Мнениеот W84me » 04 дек 2022 19:25

Няма засада при гола им, за такава на Десподов не съм видял никакъв стоп кадър.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vlong и 115 госта