efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

scooool
Мнения: 742
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот scooool » 13 ное 2022 12:50

Мъри е много добър, но ми изглежда инат..нищо не променя, а всички вече знаят, че ако се групират на 40 метра пред пенала и пуцат напред ще имат 2-3 хубави възможности пред един млад и палав вратар! Грешката за мен е, че не пускат този ръгач Роналдо в центъра и да изкарат Марин на крилото....Краев не искам да го коментирам. Дупи се при гола,да не го удари топката неприятно явно го е страх.

vvessel
Мнения: 4321
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот vvessel » 13 ное 2022 13:14

icemanbg33 написа:Бих приветствал хората във форума да прегледат репортажа на Гонг от вчера.

Проблема продължава да е завършващият удар, което може би е и на психическа основа. Също така не знам защо не се тренират дузпи.

Иначе Славия тотално надиграни, а и в двата им гола има сериозна доза късмет.

Славия и предния мач бяха "надиграни", а ние бяхме изиграни.
Абе хора, престанете с това надиграване. И Томислав Русев непрекъснато го повторя как никой отбор не бил надиграл Левски. И каква е ползата от това "надиграване" при положение че падаме. Пак казвам - това не е художествена гимнастика, футбол е и точки се дават за победа, не за надиграване или владеене на топката. Целта е победата. Ако дойде и с красива игра, още по-добре. Но на красива загуба може да се радват само загубеняци.
И Славия щом ни бие в два мача за около месец, това не е късмет. Това е тенденция.
Питаш що не се тренират дузпи. Ами аз питам още след мача с Хамрун. После дойде и мача с Лудогорец за суперкупата и все още дузпи не се тренираха. Два изключително важни мача провалени заради това, че треньорът не нарежда да се тренират дузпи. Защото това му е работата, а не да разчита футболистите сами да се сетят. Мача със Славия е поредният провален заради дузпа. Е кой е виновен? Какво още трябва да се случи за да се набие акъл в дебелата чутора на Стоилов ?? Не само по отношение на дузпите. Почти всеки мач излиза с едни футболисти и една тактика. Почти липсва план Б. Всички го научиха и не може да изненада и опашкарите. Не промени ли нещо зимната подготовка да си ходи. До края на март ще стане ясно дали трябва да се търси нов треньор.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот koisa » 13 ное 2022 13:19

vvessel написа:.
Абе хора, престанете с това надиграване.

И на мен писна от тази глупост как не сме били надиграни. Дори Сираков го натъртва в днешната си декларация.
Щом си изгубил или хиксирал спечелен мач, не само са те надиграли, ами яко са те изиграли. Но като гледам доста хора наивно се хващат на опорката с надиграването.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1891
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот Sstefanov » 13 ное 2022 13:42

vvessel написа:
icemanbg33 написа:Бих приветствал хората във форума да прегледат репортажа на Гонг от вчера.

Проблема продължава да е завършващият удар, което може би е и на психическа основа. Също така не знам защо не се тренират дузпи.

Иначе Славия тотално надиграни, а и в двата им гола има сериозна доза късмет.

Славия и предния мач бяха "надиграни", а ние бяхме изиграни.
Абе хора, престанете с това надиграване. И Томислав Русев непрекъснато го повторя как никой отбор не бил надиграл Левски. И каква е ползата от това "надиграване" при положение че падаме. Пак казвам - това не е художествена гимнастика, футбол е и точки се дават за победа, не за надиграване или владеене на топката. Целта е победата. Ако дойде и с красива игра, още по-добре. Но на красива загуба може да се радват само загубеняци.
И Славия щом ни бие в два мача за около месец, това не е късмет. Това е тенденция.
Питаш що не се тренират дузпи. Ами аз питам още след мача с Хамрун. После дойде и мача с Лудогорец за суперкупата и все още дузпи не се тренираха. Два изключително важни мача провалени заради това, че треньорът не нарежда да се тренират дузпи. Защото това му е работата, а не да разчита футболистите сами да се сетят. Мача със Славия е поредният провален заради дузпа. Е кой е виновен? Какво още трябва да се случи за да се набие акъл в дебелата чутора на Стоилов ?? Не само по отношение на дузпите. Почти всеки мач излиза с едни футболисти и една тактика. Почти липсва план Б. Всички го научиха и не може да изненада и опашкарите. Не промени ли нещо зимната подготовка да си ходи. До края на март ще стане ясно дали трябва да се търси нов треньор.

Кого пък ще търсиш, господин разбирачо. Трябвало да им нарежда да тренират дузпи, да не им е майка, че тея балъци не могат да се сетят. Ще го кажа пак, 99% от вас нямат представа, каква е ролята на треньор/мениджър в тази игра. С тези некадърници, толкова. Хора като теб, ако изгонят Мъри, ще трябва да ви се забрани да ходите по мачове, заради вашите глупости 14 години страда тоя отбор, не са виновни само некадърните управници и смешните футболисти. Глорихънтърчетата са една от най голямата напаст за този клуб, дал 500 лева и вече си мисли, че може да определя кой да е треньор. Алоууу, господи миришещи крака, я се осъзнай къде се намираш. Вместо да подкрепят отбора в тежки моменти, почнали пак да реват за победи. С ТЕЗИ НЕКАДЪРНИЦИ - толкова. Кое не разбра, твоята работа е отидеш на стадиона и да гледаш мач, като не ти харесва, спираш да ходиш и да гледаш и това е. Никой не те кара на сила да си фен на Левски, като не ти харесва отбора на Мъри, get out и това е. Мъри трябва да остана до края на сезона, след това ще му мислим. Дали сме 2-ри 5-ти или 7-ми или 10-ти ,няма никакво значение, след като сме на ръба на фалита.

vvessel
Мнения: 4321
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот vvessel » 13 ное 2022 13:51

Викаш няма значение дали сме 5-ти, 7-ми , 10-ти, дали нямаме 7-8 поредни мача победа, важното е Мъри да е треньор.
Много е лесно да си прост. Дори не осъзнаваш какви глупости говориш.
И на мач ще ми забранява да ходя :)))

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот W84me » 13 ное 2022 14:04

vvessel написа:Викаш няма значение дали сме 5-ти, 7-ми , 10-ти, дали нямаме 7-8 поредни мача победа, важното е Мъри да е треньор.
Много е лесно да си прост. Дори не осъзнаваш какви глупости говориш.
И на мач ще ми забранява да ходя :)))

Пак казвам, който и друг да е треньор, ако ще Клоп да дойде, Левски няма да го има само след месец. Хубаво или лошо, левскарската общност в момента се крепи само от Станимир Стоилов. Друг треньор може да дойде, но само при друг собственик и нормално финансиране.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

vvessel
Мнения: 4321
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот vvessel » 13 ное 2022 14:47

W84me написа:Пак казвам, който и друг да е треньор, ако ще Клоп да дойде, Левски няма да го има само след месец. Хубаво или лошо, левскарската общност в момента се крепи само от Станимир Стоилов. Друг треньор може да дойде, но само при друг собственик и нормално финансиране.

Това че ако Стоилов си тръгне и след месец Левски няма да го има е доста спекулативно твърдение. Меко казано. Да не кажа - пълна глупост.
Левски е имало и преди, ще го има и след Стоилов. По-скоро Стоилов го има благодарение на Левски.
Друг е въпросът, че никой няма намерение да маха Мъри в момента, нито за в бъдеще, докато Сираков държи акциите. По-скоро той сам ще си тръгне. Виж ако дойде нов собственик, то тогава след такава серия щеше да е изхвърчал, според мен. Аз също не призовавам да се гони веднага, а да му се даде време до края на март да докаже, че това което се случва е само временно зацикляне и че може да промени нещата. Но да стоя и да гледам безкритично какво се случва, няма как да стане. То и за това е форума. Всеки си казва мнението. Има крайности и в двете посоки.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1891
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот Sstefanov » 13 ное 2022 15:10

vvessel написа:
W84me написа:Пак казвам, който и друг да е треньор, ако ще Клоп да дойде, Левски няма да го има само след месец. Хубаво или лошо, левскарската общност в момента се крепи само от Станимир Стоилов. Друг треньор може да дойде, но само при друг собственик и нормално финансиране.

Това че ако Стоилов си тръгне и след месец Левски няма да го има е доста спекулативно твърдение. Меко казано. Да не кажа - пълна глупост.
Левски е имало и преди, ще го има и след Стоилов. По-скоро Стоилов го има благодарение на Левски.
Друг е въпросът, че никой няма намерение да маха Мъри в момента, нито за в бъдеще, докато Сираков държи акциите. По-скоро той сам ще си тръгне. Виж ако дойде нов собственик, то тогава след такава серия щеше да е изхвърчал, според мен. Аз също не призовавам да се гони веднага, а да му се даде време до края на март да докаже, че това което се случва е само временно зацикляне и че може да промени нещата. Но да стоя и да гледам безкритично какво се случва, няма как да стане. То и за това е форума. Всеки си казва мнението. Има крайности и в двете посоки.

Напълно те разбирам, ама прочтеи по назад, какво са писали хората. Само ми е чудно, защо не обвиняваш играчите а Мъри?
Бърз пример, Бенфика - треньора им не е някакъв супер менджър, но виж играчите как играят. Всичко е до мотивация и можене, нашите не могат, това е факт. Мързеливи, егоистични, слабохарактерни играчи, които имаха 2-3 по добри отигравания с късмет. Какво да се очаква от тях? Просто левскарската общност се заблуди от спечелването на купата и победата на Паок, но както в винаги става, в реалният живот нещата са по друг начин и бързо ни върнаха, там където ни е мястото. Не казвам, че не трябва да се критикуват и Мъри и Сираков, но най вече вина си носят играчите, просто са неможачи.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот koisa » 13 ное 2022 15:29

Sstefanov написа:Напълно те разбирам, ама прочтеи по назад, какво са писали хората. Само ми е чудно, защо не обвиняваш играчите а Мъри?
Бърз пример, Бенфика - треньора им не е някакъв супер менджър, но виж играчите как играят. Всичко е до мотивация и можене, нашите не могат, това е факт. Мързеливи, егоистични, слабохарактерни играчи, които имаха 2-3 по добри отигравания с късмет. Какво да се очаква от тях? Просто левскарската общност се заблуди от спечелването на купата и победата на Паок, но както в винаги става, в реалният живот нещата са по друг начин и бързо ни върнаха, там където ни е мястото. Не казвам, че не трябва да се критикуват и Мъри и Сираков, но най вече вина си носят играчите, просто са неможачи.

Кой е селектирал тези играчи? Не е ли точно Мъри? Значи той носи отговорността как играят и как се справят. Щом са мързеливи, егоистични и слабохарактерни какво търсят в Левски и защо Мъри ги търпи?
Ето и днес Сираков подчертава как много са работили над селекцията през лятото, но като погледнеш реално само един играч от всички летни трансфери показва качества и хъс за отбор като Левски. Тук отговорността отново ли е на самите играчи, че са дошли в Левски?
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

icemanbg33
Мнения: 1575
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот icemanbg33 » 13 ное 2022 16:25

Естествено че има значение дали си надигран или не и всеки който гледа малко футбол го знае това. Да в крайна сметка в краткосрочен диапазон от време се гледат точките, но нали се сещате, че ако ние вземем нападател който от 0.5xg прави 2 гола, то ние ставаме шампиони, а Славия ще се борят за влизане в 6цата. Толкова е елементарно.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 105 госта