efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12308
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот TristaNNN » 13 ное 2022 00:49

W84me написа:В крайна сметка една перфектна за нас година завърши по най-лошият начин. Изпратихме 2021 с положителни емоции и надежди, ще изпратим 2022 в напълно противоположно настроение.

Това пък какво трябва да значи? По какъв начин тази година, която все още не е завършила, е била перфектна за нас?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот Michael_Buble » 13 ное 2022 01:06

Ние сме млад отбор, уморен, изцеден, затормозен психически, имащ нужда от 1 месец пълна почивка. Липса на време за работа по стил на игра. В паузите ги намаше сума ти национали. Мъри беше принуден да работи по 2 седмици с юношите. Ивелин влезе късно, колко време беше контузен.
Петрис дойде по никое време и на пожар. Миланов изкара цялата тежест сам. Илиан Стефанов го наритаха като магарета наколко пъти. Бари липсва много. ДА, не вкарва, но ангажира доста защитници и отваря пространства за техничните бразилци. За това ни връзваше с него. Билал беше невидимия ракето-носител. Сега доста момчета играят и на инжекции. Това е вече вътрешна информация, но Мъри не ще да се оправдава, щото е МЪЖ. Ако беше Вили Вуцов с противното синче, което играеше "Бяла Роза" докато се засилваше за аут, щеше да ореве орталъка, но нашия си е пич и не ще да се оправдава. Нямаме пари за дълбочина в състава. Много са факторите, но ги нахвърлих произволно.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот W84me » 13 ное 2022 01:11

TristaNNN написа:
W84me написа:В крайна сметка една перфектна за нас година завърши по най-лошият начин. Изпратихме 2021 с положителни емоции и надежди, ще изпратим 2022 в напълно противоположно настроение.

Това пък какво трябва да значи? По какъв начин тази година, която все още не е завършила, е била перфектна за нас?

Допреди месец тази година беше перфектна за нас.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21374
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот metodito » 13 ное 2022 01:47

Един различен поглед.
Още с приемане на името си, "Левски" кармично следва съдбата на България. България в момента се намира в едни от най-черните си дни. И тепърва ще става зле (Борисов - най-голямото зло за България пада от власт, "Левски" се вдига, демонът се връща на върха, "Левски" пропада). Иска ми се да съм наивник...
И ако кармичната линия се спазва, да, "Левски" е/ще бъде предаден от свои.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23125
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот W84me » 13 ное 2022 01:57

metodito написа:Един различен поглед.
Още с приемане на името си, "Левски" кармично следва съдбата на България. България в момента се намира в едни от най-черните си дни. И тепърва ще става зле (Борисов - най-голямото зло за България пада от власт, "Левски" се вдига, демонът се връща на върха, "Левски" пропада). Иска ми се да съм наивник...
И ако кармичната линия се спазва, да, "Левски" е/ще бъде предаден от свои.

Тоя поглед го имат поне 80% от левскарите, включително аз.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21374
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот metodito » 13 ное 2022 01:58

Не го знаех.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот rane » 13 ное 2022 02:02

1914.1902 написа:Футболистите при Роси и Хубчев също бяха сериозно хейтени във форума.
И това с какво променя качествата, уменията и опита, които имаха на фона на сегашните с които разполага Мъри?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21374
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот metodito » 13 ное 2022 02:33

Ако Мъри разполагаше с футболистите на Роси сега щяхме да играем в групите на ЛК и да сме пред Луноходец вероятно. Макар че допускам, че можеше и да отстрани Прохи и Гомес, да речем.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот rane » 13 ное 2022 04:55

botevplovdiveoe написа:Нямам за цел да дразня феновете на Левски,но лицето Стоилов беше разкрито още през 2013-та година когато в Ботев,Цветан Василиев му изсипваше камиони с пари,а той успя да вземе само най-скъпото четвърто място в историята на България.
Лицето Стоилов, както го наричаш, има многобройни трофеи спечелени от отборите, които е ръководил:

- 2 шампионски титли на България
- 4 купи на България
- 2 суперкупи на България
- 4 титли на Казахстан
- купа на Казахстан
- суперкупа на Казахстан
- 2 участия в групи на ШЛ
- 2 участия в групи на ЛЕ
- участие в групите на УЕФА
- 2 пъти е продължавал след групова фаза на ЕКТ

Дай, ако обичаш, друг роден специалист, не разкрит или разкрит, това няма никакво значение, който да има подобни неща във визитката си?

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Славия (София), Събота от 17:30

Мнениеот rane » 13 ное 2022 06:24

TristaNNN написа:За мен най-гадното в днешния ден е това, което се случи след мача в гостуващия сектор, не толкова загубата. От това ме е срам мене като левскар - да дърпаш и да риташ клетници от агитката на Славия (НА СЛАВИЯ, БЕ!!!!, а не на Локо Пд, не на Ботев Пд....то други няма в общи линии), наброяваща 30-40 човека на собствения си стадион, в гостуващия сектор е все едно да вържеш болно куче, да му омотаеш главата с торба, да му вържеш крайниците със сезал и да го риташ. Толкова е гнусно и мерзко, че няма накъде повече! Да не говорим, че когато се бориш за оцеляване, всяко левче от билет е ценно, включително и от гостите.
Тука обаче не се коментира тая тъпотия, що така? Няма ги дежурните критици на лумпените, що? В друг случай тия няколко парчета щяха да изпишат 5 страници възмута, клетви, ругатни и т.н. срещу лумпените, още 10 парчета щяха да им пригласят и, ехееее....
Днеска нито ред срещу лумпещината на Герена? Що мълчите, бе, к*те*рици ми*изл*ви такива, щото не бяха замесени лумпените от Б, а от лумпените от А, нали?
Тая вечер ви лъснаха "обективните" задници в пълен блясък, миризлив!
И не, не защитавам нито едните, нито другите - когато има за какво хваля, когато трябва - критукувам.
Ма вие, "прокурорите" и "неинтригантите" тука що мълчите тая вечер, отново се пита в задачата?
По принцип съм против такива изцепки. Грозно е и не води до нищо добро, нито за клуба, нито за хората, но в крайна сметка се получи... който много силно си го търси, в един момент си го намира.

пп: имало е и пубери от Б!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Dobri, ivo55, mikata, TristaNNN и 117 госта