efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12289
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот TristaNNN » 06 ное 2022 20:15

helic написа:...
...публиката на Спартак е изстрадала публика.Нещо като тази на Локо София. .

Прав си, но все пак по-добре от мен си забелязал какво представлява публиката на Спартак днес, в сравнение с пародийната публика на Локомотив (София), също в наши дни. Първите явно са изключително верни, и то на последния отбор в Гриша лигата, което мен силно ме впечатлява, докато вторите са почти претопени.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот Вълчан » 06 ное 2022 20:27

Нека по скоро дойде паузата на първенството. Ще се осмислят и пренаредят доста неща. Играчите ще починат и нагледат на качествени игри на Световното. Отборът ще бъде коренно различен --гаранция. Нека им благодарим за това което свършиха досега. Не е никак малко за 1 година. Задълбаха леко но ще захапят.....

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот helic » 06 ное 2022 20:31

TristaNNN написа:
helic написа:...
...публиката на Спартак е изстрадала публика.Нещо като тази на Локо София. .

Прав си, но все пак по-добре от мен си забелязал какво представлява публиката на Спартак днес, в сравнение с пародийната публика на Локомотив (София), също в наши дни. Първите явно са изключително верни, и то на последния отбор в Гриша лигата, което мен силно ме впечатлява, докато вторите са почти претопени.

има и нещо друго - възраждаща се напоследък школа. Ако знаеш само колко много малчугани в момента тренират в Спартак.
Днес част от тези малчугани, спечелили сребърен медал на международен турнир в Истанбул бяха коректно и културно аплодирани и от двете публики, още един чудесен щрих към добрата атмосфера на мача.
Пак ще се повторя, това е една изключително изстрадала публика, която заслужава да има отбор в А група и дори и този сезон да изпаднат, мисля че скоро ще се завърнат обратно в А група, особено ако навият Херо да поостане в спортно-техническата част.

kostko
Мнения: 120
Регистриран на: 03 авг 2019 20:09
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот kostko » 06 ное 2022 20:40

Единственото, което ми направи впечатление е, че отбора е СМЛЯН ПСИХИЧЕСКИ!!! Вкарваме втори гол, повеждаме и нямат сили да се зарадват. Има и друга версия, но не ми се помисля за нея!
Един за всички, всички за ЛЕВСКИ!

Dani Kiki
Мнения: 775
Регистриран на: 13 дек 2009 13:57
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот Dani Kiki » 06 ное 2022 21:09

След минали няколко часа от мача и две ракии за нормализиране на кръвното и аз да си кажа думата.
Пролетта Мъри си градеше отбора и си подреждаше футболистите. Малко се изсилихме и заблудихме с Купата и надиграването с Лудогорец. За там май се отнасят "прескочените" етапи... После подготовката наистина си беше за топ-форма за Европа, но се случи наполовина.
Зациклянето дойде не толкова от играта, колкото от липсата на голове. Момчетата се стараят, градят атаки и положения (макар и на моменти малко бавно), но гол така и не влиза. Да, има я умората, няма достатъчно смени, но играта спрямо другите отбори в Ефбет лигата си я имаме. Затова и Мъри не кори футболистите и е обран в изказванията си, просто си пази момчетата. Знае, че все някога нещата ще се получат. Никой не иска Титла и Купи, искаме Левски да го има!
P.S. Две години живях на 50 м. от стадион Спартак в края на 80-те години имам идея какво е публиката на Соколите. Много по-симпатични и коректни са от феновете на ритащите магарета на Тича.
realno: Бройчо сега се оплаква като клиент изпуснал евтино олио? :)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21352
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот metodito » 07 ное 2022 00:52

mikata написа:. За мен объркаха подготовката лятото!

Да.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21352
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот metodito » 07 ное 2022 01:19

Бразилците са тотал леш. Тея са дошли за европата и сега, като отпаднахме си го барат. Братята Краев трябва да ги събереш двамата да стане един мозък. Кордоба е добре да види пейка. Очаквам Миланов да зацикля все повече. Още като играч на Литекс изглеждаше като невероятен талант, но без топки.
Положителното. Супер ме радва включването на момчета, като Рупанов и Андреев. Кръстев е бял бразилец. Шеху тепърва ще ни радва.
Като цяло съм скептичен, ма ко па разбирам.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот koisa » 07 ное 2022 09:08

Dani Kiki написа:Никой не иска Титла и Купи, искаме Левски да го има!

Кой те излъга, че не искаме титли и купи? Двете неща титли/купи и Левски да го има са съвсем отделни и подобни избори или сравнения въобще не трябва да съществуват.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Nobody007
Мнения: 360
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот Nobody007 » 07 ное 2022 15:50

Излишно се напряга атмосферата, говорейки постоянно за някаква криза в Левски и т.н. ?!! Няма такова нещо. Толкова си могат момчетата и се справят колкото им позволяват възможностите. Адмирации за старанието.
Направиха една победна серия срещу опашкарите (Спартак Варна, Пирин, Хебър, Ботев (Вр) и Арда). Браво, за което, но се отложиха всички мачове срещу по-сериозните противници в хода на първенството. Лошо няма разбира се, но просто излишно бяха превъзнасяни в хода на тези поредни победи срещу опашкарите в лигата. Дойде времето да се изиграят двубоите срещу по-стойностни отбори и сега просто всичко си идва на мястото.

Това го казват сини легенди, чийто живот е преминал по футболните терени като Велев и Мишо Въчев днес: "Лимитирани играчи, които малко повече си повярваха, и кризата е готова. Това са си им възможностите. "
Не трябва да се правят драми и трагедии спред мен. Трябва работа.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот wilge » 07 ное 2022 16:10

Nobody007 написа:Излишно се напряга атмосферата, говорейки постоянно за някаква криза в Левски и т.н. ?!! Няма такова нещо. Толкова си могат момчетата и се справят колкото им позволяват възможностите. Адмирации за старанието.
Направиха една победна серия срещу опашкарите (Спартак Варна, Пирин, Хебър, Ботев (Вр) и Арда). Браво, за което, но се отложиха всички мачове срещу по-сериозните противници в хода на първенството. Лошо няма разбира се, но просто излишно бяха превъзнасяни в хода на тези поредни победи срещу опашкарите в лигата. Дойде времето да се изиграят двубоите срещу по-стойностни отбори и сега просто всичко си идва на мястото.
Това го казват сини легенди, чийто живот е преминал по футболните терени като Велев и Мишо Въчев днес: "Лимитирани играчи, които малко повече си повярваха, и кризата е готова. Това са си им възможностите. "
Не трябва да се правят драми и трагедии спред мен. Трябва работа.

Уважавам мнението ти, но ще си позволя да те допълня. Успехът е като двукомпонентно лепило. Необходими са труд и талант. Само с труд не става. Който не носи вътре в себе се онзи дар от Бога, наречен талант, поврага му за труда.
Иначе си прав. Това са им възможностите. Даже смятам, че са ги надскочили. Има време, ще си отидат на мястото.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 129 госта