efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

ikar
Мнения: 1284
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот ikar » 22 окт 2022 22:47

Като индивидуалности халфовете в Левски можем да кажем че са най-добрите.Естествено изключвам "любимеца" Краев,но всички те играят на ходум.Единични са скоростните атаки.Тогава играем,агресивно и резултатно....
ПП. Имам усещането че много от футболистите се притесняват че дойдат ли нови собственици може и да липсват на календара за 2023година.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3254
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот alexdb » 22 окт 2022 22:47

W84me написа:
alexdb написа:
Нищо де, ти си типичен германец. Викаш давай там и да не ти пука. Ми прави го де, какво се обясняваш. Хвани и още 100 хил. нетипични българи, като тебе и нещата са готови. Нищо, че тоя номер никъде по света не върви, ма карай.

Не съм никакъв германец, просто виждам, че отборът и играчите се стараят, показват интересни неща и ни липсва единствено по-добро нападение или завършващ удар. Когато виждам, че нещата не седят по този начин, аз също се отчайвам, не мисля обаче, че случаят е такъв.


Значи гледаме някакви различни мачове. Аз виждам точно обратното - след мача с тирето никакво желание и старание. Ритат там нещо и каквото стане. С Ботев и Берое стана, със Славия, Септември и днес не стана.

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4468
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот tiamat » 22 окт 2022 22:48

Роналдо, дето го плюете, е водещ по асистенции - 6. 1/4 от всички асистенции са негови. Ама вярно, много му станаха пропуските на чисти положения.

Тактиката на Мърито осигури достатъчно чисти положения за нас и едно-единствено за тях. Тъй че...

Галчев освен че може да играе вместо Цунами и отдясно, може да играе също така и като крило - вместо Уелтън или Роналдо като не им върви. Що не го пускат (и то след като направи няколко много добри мача) ми е много интересно. Четох в един от спиртовете, че откакто не се изкефил на гола си срещу Локо Сф му изстинало мястото, ама трябва да е партенка това, иначе...

Попов и Миланов заедно, малко тъпо. Щото като ги изкарат и двамата, няма кой да връзва играта, особенио ако не му върви на Кръстев. В това отношение, бих искал да видя повече от Митков, доста добри извеждащи пасове пуска.

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот Jordan1914 » 22 окт 2022 22:49

Halo написа:Добре, де! Като ги видят, че за чеп за зеле не стават бразилците, кой ще ги хареса и купи? Пускаш играчи, които могат да бъдат харесани, а не обратното.

Драганов е дал 23 нарушения в полза на Локомотив и 10 за Левски. Той винаги свири по този начин срещу Левски, съвсем хрисим е на мачовете на Латекс-София.

70 минута на мача! Уелтън е изведен по фланга,правят фал срещу него, страничния вижда,че Драганов на своя глава свири засада и след него вдига флага!Уелтън беше в нашата половина! Няма какво да говорим повече!Този съдия още на мача с Лудите за купата, когато ги бихме на дузпи показа,че е просто едно нищо!

tmanolov
Мнения: 4086
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот tmanolov » 22 окт 2022 22:52

Тъйцък, да драсна и аз два реда:
- за играта ни - на мен лично много ми хареса, но без нападател - толкова. Направихме супер много положения, играхме повече от добре, но като нямаш нападател, няма как да стане. Да, Роналдо е в дупка и явно трябва да ходи на циганка, за да му потръгне, а и той не е голмайстор. Другият проблем е вратарят - създава се някакво усещане, че от него става нещо, но то е измамно, заради ултра стабилната защита. пропука ли се защитата., голът е почти сигурен, както и стана
- публиката - повече от доволно от наша страна - между 8 и 9 хиляди, което е повече от отлично за този час. Задължително трябва протест от ръководството за тази работа, не може вечно да сме в 8-8.30, краят на октомври месец е! Сектор Б бяха на висота откъм песни, но ръцете да им изсъхнат на тези, дето гръмнаха 7-8 яки бомби. Иво Ивков беше ред пред мен - познахйте дали им се радваше или споделяше моите мисли и псувни!
- Локото - много добре си играха и макар да стигнаха абсолютно незаслужено до хикса (основно заради нашето неможачество), не се затвориха и имаха стил - поздравления, със сигурност ще са в първата шестица. Откъм публика също бяха доста добре, особено след края на мача, когато Б млъкна, а и си подкрепяха отбора. Мога да похваля вратаря им - страхотен талант - пресече поне 3 атаки, които, акобеше наш Пацо или Николет, ставаха голове. Ако можем да го вземем някакси, би било повече от страхотно - не знам как са го намерили, но е топ попадение.

Ми това е - в магазина пак много хора и пак липса на асортимент, ама при нас си е така. Чакаме числото и дано бием поне тях, че ми писна да надиграваме и да губим точки. Само Левски!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23165
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот W84me » 22 окт 2022 22:53

Jordan1914 написа:
Halo написа:Добре, де! Като ги видят, че за чеп за зеле не стават бразилците, кой ще ги хареса и купи? Пускаш играчи, които могат да бъдат харесани, а не обратното.

Драганов е дал 23 нарушения в полза на Локомотив и 10 за Левски. Той винаги свири по този начин срещу Левски, съвсем хрисим е на мачовете на Латекс-София.

70 минута на мача! Уелтън е изведен по фланга,правят фал срещу него, страничния вижда,че Драганов на своя глава свири засада и след него вдига флага!Уелтън беше в нашата половина! Няма какво да говорим повече!Този съдия още на мача с Лудите за купата, когато ги бихме на дузпи показа,че е просто едно нищо!

Драго Драганов е лично съдия на Домусчиев. Съдийчето дето вдигна тая засада бе обявен за неперспективен, баща му шеф на съдиите във Варна дълги години. За него, четете същото изречение, както за Драганов.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

tmanolov
Мнения: 4086
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот tmanolov » 22 окт 2022 22:54

Halo написа:Добре, де! Като ги видят, че за чеп за зеле не стават бразилците, кой ще ги хареса и купи? Пускаш играчи, които могат да бъдат харесани, а не обратното.

Драганов е дал 23 нарушения в полза на Локомотив и 10 за Левски. Той винаги свири по този начин срещу Левски, съвсем хрисим е на мачовете на Латекс-София.

Ми нашите наркоси в Б се смеят на Ушев, че бил наркоман, но не могат да го срещнат тоя Драганов в някой спор за паркомясто, щото са големи мъже. Добавяме скъсаняка като собственик и нещата са ясни. Тук е така - без пари си за никъде!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3254
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот alexdb » 22 окт 2022 22:56

Halo написа:Добре, де! Като ги видят, че за чеп за зеле не стават бразилците, кой ще ги хареса и купи? Пускаш играчи, които могат да бъдат харесани, а не обратното.

Драганов е дал 23 нарушения в полза на Локомотив и 10 за Левски. Той винаги свири по този начин срещу Левски, съвсем хрисим е на мачовете на Латекс-София.


За бразилците и Кордоба след мача с ПАОК се носеха разни слухове, че били харесани. Тогава трябваше да ги шиткаме и да си покриваме дълговете при положение, че ще се борим за средата на класирането. Зимата, след това, което виждаме от тях едва ли някой ще си счупи краката да ги купи или ако го направи ще е за смешни суми.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23165
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот W84me » 22 окт 2022 22:58

alexdb написа:
Halo написа:Добре, де! Като ги видят, че за чеп за зеле не стават бразилците, кой ще ги хареса и купи? Пускаш играчи, които могат да бъдат харесани, а не обратното.

Драганов е дал 23 нарушения в полза на Локомотив и 10 за Левски. Той винаги свири по този начин срещу Левски, съвсем хрисим е на мачовете на Латекс-София.


За бразилците и Кордоба след мача с ПАОК се носеха разни слухове, че били харесани. Тогава трябваше да ги шиткаме и да си покриваме дълговете при положение, че ще се борим за средата на класирането. Зимата, след това, което виждаме от тях едва ли някой ще си счупи краката да ги купи или ако го направи ще е за смешни суми.

Ще се борим за средата на класирането, а сме на 5 точки от първия и го бихме в директния мач?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Testa_di_Legno
Мнения: 623
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (Пловдив), Събота от 19:45

Мнениеот Testa_di_Legno » 22 окт 2022 23:00

От три "нарисувани" мача - срещу "Славия", "Септември" и сега "Локо"-то, - и възможни девет точки, нашите спечелиха две, като вкараха също толкова голове... Твърде слабо представяне, макар и мен лично да не бе изненадва особено: това са възможностите в момента, а че някои прибързано решиха, че имаме отбор едва ли не за титла, си е за тяхна сметка.

Цялото възможно философстване за днешния мач може да се обобщи с простичкото съждение, че "Левски" поначало надиграва противниците си (обаче само в най-семкаджийски смисъл: тоест играе по-активно, макар и стихийно, и отправя повече удари), но е безкрайно неумел в бележенето на голове. При това ми се струва, че отборът има психологически проблеми, които се задълбочават: в хода на мачовете играта ни става все по-нервна, припряна и безидейна, като впрочем по отношение на нервността публиката и играчите взаимно се екзалтират. Дано овладеем кризата до паузата в първенството, след което вече трябва да дирим нападател плюс поне две-три опции за нападението, които да създадат алтернатива на Уелтън и Роналдо.

Иначе поздравления за отбора и публиката на "Локомотив", направиха ми добро впечатление: първите взеха своето, може би с малко късмет, но без отвратителното бавене и рушене на играта, което видяхме от "Септември", а вторите не спряха да си подкрепят отбора през цялото време, при това без да прибягват до обиди към "Левски".
Само "Левски"!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: dimoto1, TristaNNN, vlong и 39 госта