efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот W84me » 17 окт 2022 00:49

Откъде излязоха тия глупости, че имаме третия по големина бюджет? На прима виста казвам, че Лудогорец, Тирето, Числото и може би Ботев Пд имат по-голям бюджет от нашият. Ние имаме 18 футболиста максимум, като 6 от тях са юноши или като Краев от Пазарджик с 3-4000лв заплата. Марин Петков, Галчев, Митков, Андреев, Краев, Стефанов общо не вземат 20 000 лева на месец, това ни е 40% от групата за всеки мач.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот W84me » 17 окт 2022 00:55

Иначе показно за футбола у нас е, че треньора на Септември казал, че няма как да не бъде доволен от видяното. Направил си 25 фала, допуснал си над 20 удара към вратата си, от които 3 греди, 15 корнера, лежането последните 20 минути даже не го споменаваме.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3237
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот alexdb » 17 окт 2022 00:57

W84me написа:Откъде излязоха тия глупости, че имаме третия по големина бюджет? На прима виста казвам, че Лудогорец, Тирето, Числото и може би Ботев Пд имат по-голям бюджет от нашият. Ние имаме 18 футболиста максимум, като 6 от тях са юноши или като Краев от Пазарджик с 3-4000лв заплата. Марин Петков, Галчев, Митков, Андреев, Краев, Стефанов общо не вземат 20 000 лева на месец, това ни е 40% от групата за всеки мач.


Ми има търговски регистър и там се публикуват ежегодните отчети. Като видиш разходите това е резултатът. Ако някой се финансира от черна каса и под масата това е работа на един човек с каскет.
А кой каква заплата взима от футболисти, ръководство и т.н. и какви пари точно за какво се харчат можеш само да гадаеш. Вижда се, че дълговете ни към НАП не само не намаляват, ами се повишават - което просто означава, че старите по договора с НАП се погасяват (то няма и как иначе да стане), но за сметка на това пък новите се спестяват. Та тъй.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3237
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот alexdb » 17 окт 2022 01:00

W84me написа:Иначе показно за футбола у нас е, че треньора на Септември казал, че няма как да не бъде доволен от видяното. Направил си 25 фала, допуснал си над 20 удара към вратата си, от които 3 греди, 15 корнера, лежането последните 20 минути даже не го споменаваме.


Това видял човекът, това казва. Но си взе точица, която за тях е като победа.
Иначе то и Мърито общо-взето бил доволен от играта. Малко сме имали там проблеми с последния пас, ама то нищо. Отборът се представил добре и той е доволен. Само резултатът не му харесвал.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот W84me » 17 окт 2022 01:16

alexdb написа:
W84me написа:Иначе показно за футбола у нас е, че треньора на Септември казал, че няма как да не бъде доволен от видяното. Направил си 25 фала, допуснал си над 20 удара към вратата си, от които 3 греди, 15 корнера, лежането последните 20 минути даже не го споменаваме.


Това видял човекът, това казва. Но си взе точица, която за тях е като победа.
Иначе то и Мърито общо-взето бил доволен от играта. Малко сме имали там проблеми с последния пас, ама то нищо. Отборът се представил добре и той е доволен. Само резултатът не му харесвал.

За да си имал над 20 удара и 3 греди, значи все пак си направил нещо в този мач, аз също съм доволен от това. Не съм доволен, че изпълнителите ни са кьопави и тая врата им е трудна за целене.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот TristaNNN » 17 окт 2022 09:32

А, тука що няма всенародна радост?
След мача с бялата тото трупа настоявахте Мъри да смени схемата на игра - смени я.
Трябвало Петков да е титуляр - започна като титуляр.
Обезателно били нужни промени при изпълнителите - Роналдо и Уелтън халф бекове.
Нужни били удари отдалеч, инак нямало да стане работата - заповядайте удари отдалеч.
Нигериецът не бил готов. Няма проблем - пейка.
Очаквах поне 10-15 страници задоволство, след като желанията на форумните спецове бяха сбъднати вчера. Що не се радвате, бре!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот wilge » 17 окт 2022 09:37

W84me написа:...
За да си имал над 20 удара и 3 греди, значи все пак си направил нещо в този мач, аз също съм доволен от това. Не съм доволен, че изпълнителите ни са кьопави и тая врата им е трудна за целене.

Когато си имал над 20 удара и 3 греди и не си вкарал гол, значи че не ставаш за футболист изобщо, да не говорим футболист на Левски. Срамно е. Меко казано. Но не е луд този който яде баницата... В момента на Герена важи правилото като няма риба и ракът е риба. Няма да говоря за играта, по-интересна е "играта". Питам се къде изчезна ентусиазма и вдъхновението което личеше в държанието на всички играчи в синьо. Още след мача с византийците стрелката започна да сочи надолу. Атмосферата е нарушена, вижте лицата на играчите как излизат от тунела и държанието им на терена. Не знам причината за тази футболна безпомощност. Дали се дължи на излъгани очаквания, на неполучени заплата, на черно тото, на разочарования от неосъществени трансфери (особено двойката ЦЗ) или на нещо друго. Не е нормално треньорът на Левски да казва, че е доволен от играта при равенството със Септември, да недоволства от пропуските на нападателите и да взема защитници, да иска сгъстена програма след като няма необходимия брой изпълнители, през ден да говори как отбора "е в будна кома" т.е. няма да го бъде и да очаква положителни резултати. Това демотивира. Не се знае и този шум около Юнайтед груп как действа. Дали си мислят "Ако дойдат ще вземат добри футболисти и ние си заминаваме" или "Няма да дойдат и ще фалираме".
Едно е факт. Всички играчи без изключение показват необясним регрес. Това са фактите, останалото е пи ар.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6045
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот MASTER_COOL » 17 окт 2022 09:53

След дербито сте неузнаваеми...Какво се случва при вас ? Очаквах точно обратното, да мачкате наред
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

drvasko98
Мнения: 6954
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот drvasko98 » 17 окт 2022 10:00

Аз не разбирам логиката срещу потенциално опасен в атака отбор да не играе Краев, а срещу безопасен такъв да играе (освен да вкара с глава от статично, евентуално).
Сега ще напиша какво виждах пролетта и какво го няма сега, от почти същите играчи.
1. Пасовете и изнасянето топката от Кордоба
2. Движението на играчите в предни позиции и това, че бяха сравнително близо един до друг
3. Включванията на Стефанов от втора позиция в атаката, като често намираше точното място за пласиране в наказателното поле
4. Формата на Уелтън
5. Мотивацията и настроението в отбора

Според мен 5 влияе на първите 4, а защо 5 е факт всеки да го тълкува както иска. Според мен има две неща. Първото е, че това не са играчи, които някога ще се борят за титла, за това е нужно усилие във всеки мач и ...класа. Второто е, че вероятно някои са недоволни ...от нещо. По горните причини ме е тройно яд за простащината Хамрун, защото в Европа щяхме да играем добре. Както срещу Тирето и Лудогорец

tmanolov
Мнения: 4032
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот tmanolov » 17 окт 2022 10:08

W84me написа:Откъде излязоха тия глупости, че имаме третия по големина бюджет? На прима виста казвам, че Лудогорец, Тирето, Числото и може би Ботев Пд имат по-голям бюджет от нашият. Ние имаме 18 футболиста максимум, като 6 от тях са юноши или като Краев от Пазарджик с 3-4000лв заплата. Марин Петков, Галчев, Митков, Андреев, Краев, Стефанов общо не вземат 20 000 лева на месец, това ни е 40% от групата за всеки мач.

Факт, но друго си е да се изтъпаниш и да ревнеш - аре ба, играйте ба, неможачи, аз ви плащам ба - смешно, тъжно, жалко и то в момент, в който се борим да оцелеем!!!

Разходите за заплати в Левски със сигурност не са дори в топ 5, като освен горните 5, доскоро и Берое беше с по-голям бюджет за заплати от нашия. Или си мислите, че играчи като Ману и прочие в БотевЪ, или Чочев, Седюк и който там се сетите в 1948 вземат по 2000, и от бруто? Проблемът в Левски е свързан с хроничните дългове и собственик-скъсаняк - това е.

Апропо, откакто си дойде Мъри имаме само един сериозен провал (Блажевич), скойто не е разтригнато тихо и кротко, без да се плащат главозамайващи суми. Щото и тези суми влизат в разхдите за заплати и изкривяват статистиката. И ще ми е интересно нямкой от твърдящите, че сме в топ 3 по заплати да постне разходите на БотевЪ и 1948 за миналата година. Пък и на Берое. После може да се реве, ама от смях към невежеството им!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 100 госта