efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Сряда от 17:15

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Сряда от 17:15

Мнениеот TristaNNN » 12 окт 2022 22:49

С риск да ме пратят в зандана, ще кажа, че тука има съфорумници, които са невиждан срам за Левски и великата синя публика! С такива не ни трябват припоци, новоприпоци и никаква друга левскимразеща сволоч, която рязко изпълзява от мухлясалите си дупки при неуспех на сините. "Нашите" даже са по-бързи, като пъргави гъгрици.
Разбира се, всеки има право да си пише глупостите и да се излага както намери за добре, понеже, нали, е форум все пак, ама някои мнения са просто прекалени и в тотален разрез с левскарската ценностна система! Щом и към Станимир Стоилов взехме да се обръщаме подигравателно и иронично, заеви ... Па и като прочетох, че кандидат-абитуриента бил виновен за първия гол, се почудих къде да ида да повърна, повече не ми се чете. Да пада Астероида, но преди това - Само Левски!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

brambar
Мнения: 31
Регистриран на: 31 мар 2014 18:11
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Сряда от 17:15

Мнениеот brambar » 12 окт 2022 22:54

Само на мен ли ми се струва, че при оная засада слависта, който скочи заедно със Стефанов, игра последен с глава? При това положение засада има ли, при условието, което цитираха? Опитах да кача скрийншот на ситуацията, но ми дава съобщение, че максималното място е достигнато. Каквото и да значи това, при положение, че нищо не съм качвал.
Последна промяна от brambar на 12 окт 2022 22:58, променено общо 2 пъти.

Dust
Мнения: 8051
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Сряда от 17:15

Мнениеот Dust » 12 окт 2022 22:55

Отбор се подкрепя и в радост, и неволи.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Сряда от 17:15

Мнениеот W84me » 12 окт 2022 23:58

7 минути продължение на Барса - Интер, 6 на Славия-Левски.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Сряда от 17:15

Мнениеот W84me » 13 окт 2022 00:01

kempesmario написа:Няма какво да ми обяснява Томето. Както го казах и Мъри го призна нямаше хъс и агресия в Левскарите. Въпросът е защо при положение , че цял свят знаеше, как ще играе Славия. Славия в първенството има два мача тези срещу Левски и толкоз. И това Мъри не го предвиди.

Да го уволняваме тогава и да идва друг?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Сряда от 17:15

Мнениеот mikata » 13 окт 2022 08:05

Май Грънчаров излезе прав!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32329
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Сряда от 17:15

Мнениеот modor » 13 окт 2022 08:21

За кое е излезнал прав?
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Сряда от 17:15

Мнениеот W84me » 13 окт 2022 08:45

mikata написа:Май Грънчаров излезе прав!

Той пък какво каза, че да е прав?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32329
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Сряда от 17:15

Мнениеот modor » 13 окт 2022 08:51

Грънчаров е долен интригант и много обича да се заиграва с фейк новини. И това не е от вчера.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Svilen
Мнения: 285
Регистриран на: 29 сеп 2008 17:13
Контакти:

Re: efbet Лига: Славия (София) - Левски (София), Сряда от 17:15

Мнениеот Svilen » 13 окт 2022 08:53

TristaNNN написа:С риск да ме пратят в зандана, ще кажа, че тука има съфорумници, които са невиждан срам за Левски и великата синя публика! С такива не ни трябват припоци, новоприпоци и никаква друга левскимразеща сволоч, която рязко изпълзява от мухлясалите си дупки при неуспех на сините. "Нашите" даже са по-бързи, като пъргави гъгрици.
Разбира се, всеки има право да си пише глупостите и да се излага както намери за добре, понеже, нали, е форум все пак, ама някои мнения са просто прекалени и в тотален разрез с левскарската ценностна система! Щом и към Станимир Стоилов взехме да се обръщаме подигравателно и иронично, заеви ... Па и като прочетох, че кандидат-абитуриента бил виновен за първия гол, се почудих къде да ида да повърна, повече не ми се чете. Да пада Астероида, но преди това - Само Левски!


Очевидно мнение различно от твоето ме прави срам, позор и тн. В този форум съм от 2008, гледам Левски от 30 години... И мога пък и да си мрънкам ако искам. Преживявал съм Люблянски, Сараевски и Иртишки унижения, но пък съм бил от мача с Глазгоу през всички победи вкючително и седмицата. Та уважаеай мнението на другите дори да не съвпада с твоето иначе си просто един дудняч.

В този ред Пламен ми е адски симпатичен, но единствената причина да е титуляр в сезон, в който уж се борим за нещо ( то това само на думи) е липсата на алтернатива. В мача с Локо били рикошети, с Ботев било великолепен гол (добре че го отмениха де....), сега и на бай Галин бил великолепен гола. Много великолепни голове му вкараха. Надявам се това да е зад гърба му и напред да е стена, стискат палци и продължаваме да купуване виртуални билети, тениски, шалчета и всякакви джунджурии, за да запълваме бюджета.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Serafim и 97 госта