efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Събота от 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

tmanolov
Мнения: 4032
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Събота от 20:00

Мнениеот tmanolov » 08 окт 2022 23:24

bilyaletdinov написа:Ловешкият припок позеленя от яд в студиото...Да вземат да си отворят очите и да видят как Ману рита в крака Цунами. Деееба и смешниците оранжеви.

Сметай щом Нико Петров и той е станал треньор и дава акъл на Стоилов.


Кой, по дяволите, е Нико Петров? А за джеиймите сами сте си виновни, щото продължавате да им плащате безропотно - ако 10 000 левскари се откажат от тях в рамките на седмица или месец, ще викат само левскари в студиото, а не припоци! така че за това нямате право да ревете.

Аз днес гледах мача от ВИП-а - 75 кинта, кво му плащаш - вместо да ги давам на джийемите, съм ги дал на Левски! Снимки съм постнал в нашия форум :)

Колкото до мача - много силна наша агитка, като , не знам дали са го дали по тъвъту, но имаше плакат в памет на Владо Черноземски (Величко Керин) - велик българин! От БотевЪ очаквах повече - 100, макс 150 човека агитка е посмешище за отбор, претендиращ, че е в топ 3 на агитките у нас. Не играхме лошо, просто ботевЪ са си отбор, въпреки тегавото начало, и въпреки това нямаха нито един удар във вратата. При нас е крещяща липсата на нападател - с един Гарра или поне Карвальо този отбор щеше да е основен претендент за титла, но без нападател - абсурд!

П.С. Странно е, че имаше 600 продадени билета за Г - явно и нашите са купували за там :) МНого от хората с карти от А не отидоха във В. И въпреки това 10 000 публика на този мач си е постижение.

Само Левски!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Testa_di_Legno
Мнения: 619
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Събота от 20:00

Мнениеот Testa_di_Legno » 08 окт 2022 23:39

Слаб мач в почти всяко отношение. В тоя смисъл поне е добре, ме срещата се игра пред полупълни трибуни, та поне атмосферата да не е на нивото на играта... От нашите категорично не ми харесаха Цунами и Уелтън, но пък ми се понрави включването на Шеху, който изглежда стабилен бек. И все пак "Левски" беше във всички аспекти на футбола по-добрият отбор, тъй че - според мен, - победата ни е заслужена, ако и отмененият гол да хвърля, поне според медията, някаква сянка върху нея. Обаче "Ботев" не създаде почти нищо опасно, стараеше се сякаш да дири гола с някакви дълги и високи подавания в нашата половина, белким и при тях сработи, както стана с "Хамрун". Е, не стана, но пък имат възможност да се оправдаят със съдията, което в България е една малка морална победа.

От представянето на публиката мисля, че отново няма от какво да сме недоволни, поне ако сме се примирили с нещата, които тъй или иначе "нямат оправяне". Пак, дори и при частично затворен стадион, "Левски" игра мача си пред повече фенове, отколкото ще се съберат навярно на всички останали срещи от кръга, взети заедно, а при това се създаде една прилично добра атмосфера. Накрая нещо шеговито: толкова антипатичен ми е точно този противник, че при решението, с което отмениха гола им и изпепелиха надеждата им за точка на "Герена" с един точен удар, "изригнах" повече, отколкото при попадението на Стефанов. :D
Само "Левски"!

Testa_di_Legno
Мнения: 619
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Събота от 20:00

Мнениеот Testa_di_Legno » 09 окт 2022 00:21

Дали е нормално или безобразно, честно казано не знам със сигурност, защото не се занимавам професионално с футболно съдийство. Гледайки повторенията, аз лично мисля, че голът на Минков трябваше да бъде зачетен. Не мисля обаче, че "Ботев" заслужаваше точка с играта си (което недейте да четете като аргумент в полза на съдийското решение, а просто като лично наблюдение върху мача). Затова и смятам, че за феновете и най-вече треньорите, играчите и дейците на пловдивчани е най-полезно, ако се съсредоточат върху чисто спортните аспекти на срещата, вместо да фокусират цялото си внимание върху тази ситуация. Иначе че феновете на "трети" отбори са толкова заинтригувани от мачовете на "Левски", е нещо позитивно за клуба и говори, че той се връща към позагубения си статут на "гранд". Друг е въпросът, че постоянното обсъждане само и единствено на съдийството, е според мен един твърде мързелив подход към футбола и процесите в него.
Само "Левски"!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Събота от 20:00

Мнениеот W84me » 09 окт 2022 01:13

Драги съфорумници, надявам се сте усетили ВИП присъствието на Блатер в ложите на Сектор А днес.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Събота от 20:00

Мнениеот wilge » 09 окт 2022 10:53

Играта. За мен Левски игра под възможностите си. В отбора има футболисти които се опитват прекалено дълго да задържат топката в себе си, без да се съобразяват с това, че се с физика на шестокласнички. Ако след всяко докосване от противников играч падаш, нямаш право да задържаш топката в краката си, а трябва да подаваш. Ама това трябва друг да го каже. Става въпрос за липса на тактическа дисциплина. Не е редно отговорни фактори да недоволстват за многото нереализирани голови положения и да не искат в отбора да има голаджия. Във всеки мач едни и същи бразилци да правят едни и същи грешки и никой ги упреква за това.
Все пак, отбора постепенно започва да заприличва на истинския Левски.
Съдийството. „Дузпа е онова което свири съдията. Останалото е мнение по въпроса“. В случая Цунами си спечели нарушението. Жълтият го бутна в гърба с дясната си ръка. При нарушението срещу Кръстев се видя, че левия крак на синия футболист е на линията. А линията е част от наказателното поле. Мирише на компенсация.
Диема. Един припок подхвана рефрена, че голът на гостите е отменен неправилно и всички започнаха да му припяват. Колкото по-силен става Левски, толкова платени „журналистчета“ от разноцветни работодатели започват да вият. Декларации на ръководството няма да свършат работа. Договорът си е договор и те ще продължат да излъчват мачовете на отбора. Но по-горе един колега даде интересно предложение. Ако се намери форма в която на Диема в прав текст да бъде заявено, че ако на мач на Левски в студиото събеседника не е левскар, всички левскари ще прекратят да гледат тази телевизия и няма да подновят абонамента си. Смятам, че така ще има ефект.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14225
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Събота от 20:00

Мнениеот damyanov1963 » 09 окт 2022 11:02

И докога ще се мъчиме с минимални спорни победи над отборчета, които всеки преди нас ги бие, като брашнен чувал, а с/у нас "излизали на кръв"?
Има нещо гнило в Дания.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

vlong
Мнения: 4547
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Събота от 20:00

Мнениеот vlong » 09 окт 2022 11:18

Аз съм доволен от играта на отбора,такова движение,преса,желание и борба не се вижда всеки ден.Ботев и те се стараха ,но факта че имаха един удар във вратата е показателен как сме ги смачкали.На мача в Загора беше същото.Само преди година тези отбори ни надиграваха.
Футболистите ни са винтидж колекция,какво искате повече от тях.С огромно желание и ентусиазъм компенсират недостатъците си.
Това ми харесва повече от надменната игра на качественият Обертан и Гомес.
Каква игра искате в българските условия?
Радвайте се на победата,заслужена напълно!
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Събота от 20:00

Мнениеот bilyaletdinov » 09 окт 2022 12:29

Пич, аз кво да направя, че шибаната Тиква направи точно тая телевизия монополист и излъчва всички спортни събития, които ме вълнуват в т.ч. Ф1 и ПЛ?

Ама да се жалват припоците, с Мъри ги чака само бой, сръбска музика и сещате се коене последното.

Положителното за мен е, че във трети пореден мач няма точен удар във вратата ни, а говорим за мач с Тирето, гостуване в СЗ и домакинство на Ботев.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Събота от 20:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 09 окт 2022 13:23

Напълно заслужена победа с оглед на представянето, идеите и целите на 2-та тима.
Имаше грешки и в двете посоки, но не и при отмененият гол.
При наличието на ВАР, да правиш "тънки" нарушения, надявайки се, че ще мине номера, е супер нелепо.
Жълтият позасили Цунами с дясната си ръка, и от там е абсолютно без значение, дали бразилецът е преиграл, неуцелил топката и т.н.
Отделно, че след това имаме нарушение на линията на пеналта, което от няколко години се води част от наказателното, което дефакто си е 200 %-ва дузпа ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Събота от 20:00

Мнениеот W84me » 09 окт 2022 20:57

Слаб мач на доста от футболистите. Като почнем, Цунами, Уелтън, Кръстев...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 110 госта