efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Неделя от 21:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Svilen
Мнения: 285
Регистриран на: 29 сеп 2008 17:13
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Неделя от 21:00

Мнениеот Svilen » 29 авг 2022 17:36

Това беше един от най-бавните и скучни мачове, които съм гледал наскоро. Нашите само си подритват отзад, понеже бяха наясно, че мача е техен (нещо като с Хармун) и така и стана. Не знам дали съм прав, но в такива мачове ми липсва Боби Цонев... Ясно, че Мъри не го харесва и има добри причини, но това не пречи да ми липсва, вероятно Попето ще е и по-добър. Просто е жалко с тези бързи футболисти да няма кой да разчупи играта и с един два паса( нещо от сорта Дарко- Гара- Жо).
Последна промяна от Svilen на 29 авг 2022 18:31, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Неделя от 21:00

Мнениеот koisa » 29 авг 2022 17:55

W84me написа:Ако не се беше предпазил, спокойно го вадеше от мача в четвъртък.

Той се предпази с отскока, но самото движение назад с единия крак към главата на съперника беше излишно и даде основание на съдиите да се възползват и да вдигнат червен картон. За мен тук по-голяма вина носи Сонко, отколкото съдиите.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22654
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Неделя от 21:00

Мнениеот NOMER14 » 29 авг 2022 18:32

Kotooshu написа:Всичко е точно:(
Изображение

Тук няма докосване.
Тук има сграбчване на ходилото и глезена с две ръце.
Тук ще попитам за именцата на вараджията и онова брадясало маймуне-коментаторче по диемата. А що не и за оператора на мача.
Няма ли кой?

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Неделя от 21:00

Мнениеот rane » 29 авг 2022 19:00

koisa написа:
W84me написа:Ако не се беше предпазил, спокойно го вадеше от мача в четвъртък.

Той се предпази с отскока, но самото движение назад с единия крак към главата на съперника беше излишно и даде основание на съдиите да се възползват и да вдигнат червен картон. За мен тук по-голяма вина носи Сонко, отколкото съдиите.
И аз си мисля, че Сонко си носи вината тук. Можеше далеч по-хитро да я изиграе и да изкара на камикадзето картон. При повече опит и мисъл можеш дори да го контузиш сериозно при падането върху него. Я ребро да му счупиш, я нос, я челюст. Такива камикадзета с това се лекуват. Скачаш, оставяш го да те закачи, а при падането с колена и/или лакти гледаш да стовариш цялата си сила върху зверчето. Така където и да го учелиш ще го боли много, а нарушението ще е на негова сметка, т.к. то те е спънало, а ти си загубил баланс и при падането си се приземил върху него!

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Неделя от 21:00

Мнениеот rane » 29 авг 2022 19:12

NOMER14 написа:
Kotooshu написа:Всичко е точно:(
Изображение

Тук няма докосване.
Тук има сграбчване на ходилото и глезена с две ръце.
Тук ще попитам за именцата на вараджията и онова брадясало маймуне-коментаторче по диемата. А що не и за оператора на мача.
Няма ли кой?
Синьото БФС, 40 годишното приятелство помагат, като ни спестяват такива очеизвадни дузпи!
Ако не вярваш, питай разни малоумници, които подкрепят други отбори.
Двама неандерталци от един друг подфорум твърдят, че съдията ни е подпрял, като несправидливо е изгонил латиноамериканското цигане, за нарушението срещу нашето мангалче (Кръстев). Видиш ли, във всяко гостуване от началото на сезона 40 годишното приятелство гонело по един противников състезател още през първото полувреме, за да улеснявало Левски. Не всяко нарушение било за ж.к. видиш ли! Дори тези отзад с умисъл, щом са срещу играчи на Левски не трябва да се санкционират с ж.к.
Тук също няма как да има дузпа. Задържането не е достатъчно дълго, не е достатъчно видно, глезена на мангалчето не е изтръгнат...дузпа няма!
Питайте същите неандерталци!

Между другото същото това вратарче-убиец счупи ребрата на наш футболист преди 2-3 сезона, а нашия играч храчеше кръв по терена, докато го изнасяха на носилката. Никакви последствия за вратарчето. Неандерталците бяха доволни и тогава.

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Неделя от 21:00

Мнениеот vvessel » 29 авг 2022 19:47

Kotooshu написа:Всичко е точно:(
Изображение

Като гледах репортажа ми се видя на нормален ход, че има дузпа, но изобщо нямаше повторение на ситуацията. И ВАР никой явно не е гледал. Но за ситуацията със Сонко която беше 50:50 веднага се разглежда. Дори си мисля, че можеха и в последствие да го накажат. И някои омаловажават факта, че следва мач с Лудогорец, но такива случаи не са един и два. Много такива коментари си спомням от сорта, че на Лц такива аванти не им трябвали, те и така щели да ни бият. Последния случай беше със забавяне на картотеката на Кордоба, която стана веднага след мача с Лц, а онзи който евентуално Кордоба трябваше да замени беше виновен за 3 от четирите допуснати гола. Някакъв кипърец беше, вече му забравих името.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Ботев (Враца) - Левски (София), Неделя от 21:00

Мнениеот TristaNNN » 29 авг 2022 20:16

Svilen написа:Това беше един от най-бавните и скучни мачове, които съм гледал наскоро. Нашите само си подритват отзад, понеже бяха наясно, че мача е техен (нещо като с Хармун) и така и стана. Не знам дали съм прав, но в такива мачове ми липсва Боби Цонев... Ясно, че Мъри не го харесва и има добри причини, но това не пречи да ми липсва, вероятно Попето ще е и по-добър. Просто е жалко с тези бързи футболисти да няма кой да разчупи играта и с един два паса( нещо от сорта Дарко- Гара- Жо).

Е, нали трябва някак да изтеглим тия пусти врачани по-напред, да им разтегнем малко линиите, да ги изкараме от окопите, за да може бързите футболисти да пробват да разчупят играта с един-два паса?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 99 госта