ЛК: Хамрун Спартанс - Левски (София), Четвъртък от 20:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛК: Хамрун Спартанс - Левски (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот TristaNNN » 05 авг 2022 09:05

Трудолюбив Левски взе своето на малтийската нива Тича под музикален съпровод

Левскарите продължават да се усмихват, докато стягат поредния син празник в София

Ах, колко сладко е да си Левскар!
Последна промяна от TristaNNN на 05 авг 2022 10:04, променено общо 1 път.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4398
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: ЛК: Хамрун Спартанс - Левски (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот Kotooshu » 05 авг 2022 09:13

ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ЛК: Хамрун Спартанс - Левски (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот plmar » 05 авг 2022 09:53

TristaNNN написа:
Трудолюбив Левски все своето на малтийската нива Тича под музикален съпровод

Левскарите продължават да се усмихват, докато стягат поредния син празник в София

Ах, колко сладко е да си Левскар!


ДААААААА
Изображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛК: Хамрун Спартанс - Левски (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот TristaNNN » 05 авг 2022 10:24

Kotooshu написа:LEVSKI PARTY

https://www.facebook.com/watch?v=1015360695842417

Феновете на Ст. Патрикс също са се включили в купона на сините, след като техните играчи заслужено думнаха евротиреецЪТ.
https://gong.bg/bg-football/evrouchastn ... deo-692752
Ето защо футболът е най-великата игра!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Testa_di_Legno
Мнения: 619
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: ЛК: Хамрун Спартанс - Левски (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот Testa_di_Legno » 05 авг 2022 10:35

Победата е важна и по още една причина: чисто и просто идва в гостуване. За съжаление "Левски" е изключително слаб гост, доколкото се касае до европейските му участия, което - с отпадането на правилото за гол на чужд терен, - ще се превърне още повече в ахилесова пета на отбора, ако не промени манталитета и, съответно, успеваемостта си в такива мачове. Ако се вгледаме в историята си, ще установим, че и най-големите ни успехи в Европа, и по-рутинните ни продължавания, са ставали преимуществено след победи в София, докато в гостуванията си обикновено правим най-много равен, дори и срещу най-невзрачните си противници, които иначе мачкаме у нас... Вярно, че подобен подход е безкрайно неправилен, но пък ако мислено приложим сегашния регламент към евроучастията си в тия вече близо шест десетилетия, ще установим, че в хич немалка част от случаите не бихме продължили директно, ами бихме играли продължения (да речем срещу "Дуисбург", "Щутгарт" при втория сблъсък с тях, "Рейнджърс", "Оксер")... В този смисъл всеки успех като гост - пък дори и срещу ботушари като снощните малтийци, - трябва да се отчита като изключително важна стъпка в правилната посока.

За справка - на фона на 209 изиграни мача в евротурнирите, това беше едва 15-тата (петнадесетата) победа на "Левски" като гост (не броим един успех срещу "Лилестрьом" в турнира "Интертото" от 1986 г., понеже тогава това състезание не е било под егидата на УЕФА и, сиреч, мачовете ни в него трудно могат да минат за официални в смисъла, който днес влагаме в тази дума). До вчера бяхме печелили на гости на следните клубове: "Вестманея" (Исландия) - 1969 г., 4:0; "Ескишехирспор" (Турция) - 1975 г., 4:1; "Рейпас" (Финландия) - 1976 г., 7:1; "Динамо" (Букурещ, Румъния) - 1995 г., 1:0; "Дюделанж" (Люксембург) - 2000 г., 4:0; "Атирау" (Казахстан) - 2003 г., 4:1; "Апоел" (Рамат-Ган, Израел, но гостуването беше в Дунайска Стреда, Словакия, по политически и военни причини) - 2003 г., 1:0; "Модрича" (Босна и Херцеговина) - 2004 г., 3:0; "Артмедия" (Словакия) - 2006 г., 1:0; "Сиони" (Грузия) - 2006 г., 2:0, "Санта Хулия" (Андора) - 2009 г., 5:0; "Лацио" (Италия) - 2009 г., 1:0; "Дъндолк" (Ирландия) - 2010 г., 2:0; "Ружомберок" (Словакия) - 2019 г., 2:0. Фактът, че относително лесно можем да ги изброим и даже ясно да си ги припомним, е красноречив.
Само "Левски"!

drvasko98
Мнения: 6954
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЛК: Хамрун Спартанс - Левски (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот drvasko98 » 05 авг 2022 10:49

Да, така е. От тези победи само тази над Динамо Букурещ (случайна с гол от корнер) и двете над словашките отбори имат някаква стойност. Лацио бяха с някакъв не Б, а В отбор, с и реално в мач без значение. Израелците почти съм сигурен, че бяха в Б група

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3985
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Вълчан

Мнениеот Странджата » 05 авг 2022 10:56

Още много, много такива сутрини, ама и вечери като снощната - до стоте! Наздраве - за продължението :)

Testa_di_Legno
Мнения: 619
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: ЛК: Хамрун Спартанс - Левски (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот Testa_di_Legno » 05 авг 2022 10:56

drvasko98 написа:Да, така е. От тези победи само тази над Динамо Букурещ (случайна с гол от корнер) и двете над словашките отбори имат някаква стойност. Лацио бяха с някакъв не Б, а В отбор, с и реално в мач без значение. Израелците почти съм сигурен, че бяха в Б група

В Б група бяха, да, в качеството си на носител на купата на Израел; голям късмет извадихме тогава с жребия. 8) После в следващия кръг можехме да запишем победа и в Чехия срещу "Славия" (Прага), след като те си вкараха автогол за 1:2 в 90-тата минута, но докато нашите още се радваха, а телевизията излъчваше повторенията на попадението, ония взеха, че изравниха. :D
Само "Левски"!

tmanolov
Мнения: 4032
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: ЛК: Хамрун Спартанс - Левски (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот tmanolov » 05 авг 2022 11:22

Е, така като почнете с усмивки от старите ленти. Ми айде да видим от 1999 насам, когато вече сме в новата синя ера и се играят по много мачове с групите - 11 победи, 18 равенства и 28 загуби (ако не съм омотал нешо), т.е. загубите ни са под 50% от гостуванията, а сме играли и с Лацио, Челси, Барса, Юве, Оксер, ЦСКА (оригинал), Ливърпул, Лил, Спортинг, Виляреал, Вердер, Ред бул, Шалке, Хайдук, ПАОК и т.н.

та хайде да не броим като припоци - може ли? Т.е. през новия век Левски не е чак толкова беззъб, колкото си го представяме преди, нали? Реалностите вече са други. И като си говорим за головете на чужд терен - ми тогава и Вадуц, и Марибор можеха да не се случат, да не говорим пък за малшанса ни с дузпи и т.н. В историята няма "ако" - случило се е и толкова. Гледаме напред и чакаме Пармезан - после ще има рязане на ловешки вени. Пък ако влезем в групи и се паднем с румънското менте - тогава ще има пикаене на газ до степен, в която ще си решим проблемите за години напред
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21364
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛК: Хамрун Спартанс - Левски (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот metodito » 05 авг 2022 12:47

Според мен този гол ни класира. Някой преди мача написа, че това гостуване ще е по-трудно от гръцкото и така беше.
Адски е тъпо да попаднеш на такива, като Спартан - някакви one-hit wonderers и който се нахендри на тях ще бере срам. Е, ние не брахме, благодарение на Филипао, Ники и сър Станимир. Аз мрънках цял мач що не е сменил Кръстев. Мъри знае.
Ако беше завършил 0-0, тука щяхме да имаме грижи.
От тях си харесах този бразилец с голямата кичара. Този направи ебати мача.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: I_Tuk_Froid_Pobedi и 94 госта