ЛК: Хамрун Спартанс - Левски (София), Четвъртък от 20:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4398
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: ЛК: Хамрун Спартанс - Левски (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот Kotooshu » 04 авг 2022 23:22

САМО ЛЕВСКИ!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
noo
Мнения: 1023
Регистриран на: 27 ное 2009 09:03
Контакти:

Re: ЛК: Хамрун Спартанс - Левски (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот noo » 04 авг 2022 23:25

Сякаш гледах мач на картофената нива на Тича. Направи ми впечатление, че на полувремето не спряха да поливат терена. А и Хамрун са същия тип отбор, като Черно море - много единоборства и бетон отзад. Трудно се играе срещу такива отбори. Реваншът ще е доста труден, ако не отбележим рано гол.

kempesmario
Мнения: 1096
Регистриран на: 18 ное 2008 20:46
Контакти:

Re: ЛК: Хамрун Спартанс - Левски (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот kempesmario » 04 авг 2022 23:32

Ангел Грънчов, Ангел Лясков и Ангел Дончев национали баце. Еваларката и Само Левски. Късмета и уредените мачове свършиха.

Потребителски аватар
teerr
Мнения: 1273
Регистриран на: 14 май 2011 20:14
Контакти:

Re: ЛК: Хамрун Спартанс - Левски (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот teerr » 04 авг 2022 23:37

[url]Много тегав мач, с хубава край.....[/url]
Г.Ганчев:Душата ми е люлякова,сърцето оранжево.......- Никога няма да напусна Литекс......

https://www.youtube.com/watch?v=BLd0kDXPuHI

Потребителски аватар
evgenimilenov
Мнения: 471
Регистриран на: 23 юли 2009 23:20
Контакти:

Re: ЛК: Хамрун Спартанс - Левски (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот evgenimilenov » 04 авг 2022 23:41

alexdb написа:Разгеле! Потресаващо кофти изигран мач с добър край!
Що ли не свалиха топката на земята 93 мин., че да го направят в последната?
Айде, победителите не ги съдят.

Тебе колко те е яд в момента!!!!! Бягай се скрий и мачове коментирай само с комшиите си ..... и то ако са твои хора, че боя ти е сигурен.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3237
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ЛК: Хамрун Спартанс - Левски (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот alexdb » 04 авг 2022 23:45

evgenimilenov написа:
alexdb написа:Разгеле! Потресаващо кофти изигран мач с добър край!
Що ли не свалиха топката на земята 93 мин., че да го направят в последната?
Айде, победителите не ги съдят.

Тебе колко те е яд в момента!!!!! Бягай се скрий и мачове коментирай само с комшиите си ..... и то ако са твои хора, че боя ти е сигурен.


Най-ме кефят дебили като тебе. Много смели във форумите и пълни лузари навън.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: ЛК: Хамрун Спартанс - Левски (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот ogrizko » 04 авг 2022 23:46

noo написа:Сякаш гледах мач на картофената нива на Тича. Направи ми впечатление, че на полувремето не спряха да поливат терена. А и Хамрун са същия тип отбор, като Черно море - много единоборства и бетон отзад. Трудно се играе срещу такива отбори. Реваншът ще е доста труден, ако не отбележим рано гол.

хей, по-добре не пиши за Черно море и Тича понеже все ще се намери някой да те изкара комплексар дето във форума на Левски и тема за съвсем друг мач ...отново се говори за нашия отбор, стадион и т.н. :)))) или поне нашите фенове ги изкарват комплексари като се спомене някъде Левски.... лично на мен ми е все едно де, ако ти е приятно прави си аналогиите ;)))

честита победа, очаквах 0:4 с гол в началото ..общо взето ако беше влязла дузпата в началото вероятно натам отиваше мача, но така ще има интрига за реванша поне :) но според мен ако не се издъните много би трябвало да се класирате
Изображение

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: ЛК: Хамрун Спартанс - Левски (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот Corwin » 04 авг 2022 23:50

ogrizko написа:
noo написа:Сякаш гледах мач на картофената нива на Тича. Направи ми впечатление, че на полувремето не спряха да поливат терена. А и Хамрун са същия тип отбор, като Черно море - много единоборства и бетон отзад. Трудно се играе срещу такива отбори. Реваншът ще е доста труден, ако не отбележим рано гол.

хей, по-добре не пиши за Черно море и Тича понеже все ще се намери някой да те изкара комплексар дето във форума на Левски и тема за съвсем друг мач ...отново се говори за нашия отбор, стадион и т.н. :)))) или поне нашите фенове ги изкарват комплексари като се спомене някъде Левски.... лично на мен ми е все едно де, ако ти е приятно прави си аналогиите ;)))

честита победа, очаквах 0:4 с гол в началото ..общо взето ако беше влязла дузпата в началото вероятно натам отиваше мача, но така ще има интрига за реванша поне :) но според мен ако не се издъните много би трябвало да се класирате

Абе факт е, че Тича, Лаута и Надежда бяха с пословични терени доста дълго време :D
Вече за стила на игра не се наемам да коментирам :D

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: ЛК: Хамрун Спартанс - Левски (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот ogrizko » 04 авг 2022 23:55

Corwin написа:Абе факт е, че Тича, Лаута и Надежда бяха с пословични терени доста дълго време :D
Вече за стила на игра не се наемам да коментирам :D

факт е, че като се оправи терена пак Тича се брои в старо време ...откак сменихме физкултурниците дето само се ритаха и почнахме да играем футбол ...пак нещата са отпреди 10 години все едно нищо не се е променило :) то като си нарочиш нещо нали знаеш.... и така до живот, стадион Тича с най-калпавия картофен терен, Черно море с най-грубата и неандерталска игра ...Илиан Илиев най-злобното създание заставало някога на скамейката и така... само краката на противниците се мъчим да счупим :))) на мен лично ми е доста забавно да ги чета тия неща, но пък други повече се впрягат с подобни сравнения и така...
Изображение

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ЛК: Хамрун Спартанс - Левски (София), Четвъртък от 20:30

Мнениеот rane » 05 авг 2022 00:15

ogrizko написа:факт е, че като се оправи терена пак Тича се брои в старо време ...откак сменихме физкултурниците дето само се ритаха и почнахме да играем футбол ...пак нещата са отпреди 10 години все едно нищо не се е променило :) то като си нарочиш нещо нали знаеш.... и така до живот, стадион Тича с най-калпавия картофен терен, Черно море с най-грубата и неандерталска игра ...Илиан Илиев най-злобното създание заставало някога на скамейката и така... само краката на противниците се мъчим да счупим :))) на мен лично ми е доста забавно да ги чета тия неща, но пък други повече се впрягат с подобни сравнения и така...
Започнали сте да играете футбол? На ФИФА или Плейстейшън?
Иначе на последният мач на Г. Аспарухов показахте развитие. Онзи убиец - Сердюк, направо се опита да изпрати в кома Н. Михайлов. Не са вече само краката, дето се опитват да чупят вашите копачи. Вече и ребрата, та даже и главата целят! Ама нали сте си наглеци, начело с И. Илиев, все съдии и БФС са ви виновни...
С какви очила гледате мачовете, та сте толкова нагли?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 102 госта