efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Петък от 17:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Varnauser
Мнения: 389
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Петък от 17:30

Мнениеот Varnauser » 06 май 2022 21:33

Честито на по-амбициозния отбор! По-амбициозен не на терена, там имаше равновесие и спокойно можехме да спечелим ние, "моряците". По-амбициозни сте в целите си.

Надявам се следващия път да се радваме ние.

Успех на финала!

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2457
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Петък от 17:30

Мнениеот sinqkrepost1914 » 06 май 2022 21:38

Varnauser написа:Честито на по-амбициозния отбор! По-амбициозен не на терена, там имаше равновесие и спокойно можехме да спечелим ние, "моряците". По-амбициозни сте в целите си.

Надявам се следващия път да се радваме ние.

Успех на финала!

Баси, имало и нормални от вас, а не само комплексирани левскимразци :О
Аз не очаквах, че ще бием, но победата беше точно плод на по-голяма амбиция, може би и донякъде класа. Мерсим за пожеланието за финала !
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22635
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Петък от 17:30

Мнениеот NOMER14 » 06 май 2022 21:38

До 86-а година(когато изпаднаха) играеха на Гагарин. После 2 години в Б групата откриха, че могат да играят на този стадион. Половината сектор за гости го нямаше откъм булеварда и от оградата, връщайки се от лекции, за първи път видях какви атаки правеше Илианчо към близката врата.
Да честитим на Спартак Варна връщането в елита. Там пък стадиона им го рязаха...

Varnauser
Мнения: 389
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Петък от 17:30

Мнениеот Varnauser » 06 май 2022 21:47

sinqkrepost1914 написа:
Varnauser написа:Честито на по-амбициозния отбор! По-амбициозен не на терена, там имаше равновесие и спокойно можехме да спечелим ние, "моряците". По-амбициозни сте в целите си.

Надявам се следващия път да се радваме ние.

Успех на финала!

Баси, имало и нормални от вас, а не само комплексирани левскимразци :О
Аз не очаквах, че ще бием, но победата беше точно плод на по-голяма амбиция, може би и донякъде класа. Мерсим за пожеланието за финала !


Традициите имат смисъл. Някои ги имат, други - не.

Сигурен съм, че и сред вас има нормални. :)

P.S. След като хвърлих поглед на темата - може би наистина има, но е трудно да се видят.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4392
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Петък от 17:30

Мнениеот Kotooshu » 07 май 2022 09:59

Великолепен Ники Михайлов!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
Red_Soldier
Мнения: 1
Регистриран на: 22 апр 2016 18:36
Контакти:

Re: efbet Лига: Черно море (Варна) - Левски (София), Петък от 17:30

Мнениеот Red_Soldier » 07 май 2022 14:49

Само Левски !
И на мен ми се стори, че съдиите свириха почти 50/50, и важните отсъждания бяха с един и същи аршин.

При Мъри нашите демонстрират голямо израстване и тактическа грамотност, но трябва да си припомним, че не може вечно нагоре, неминуемо ще има сривове, важни загуби и т.н. Съдбата може да отреди, въпреки добрите игри напоследък, да загубим нещастно финала с тирето, не е като да не се е случвало.

Вижте кво стана със Сити - Фортуна само за 2 минути широко се усмихна на назобените испанци.... За последно гледах такова нещо, когато Юнайтед посече Байерн на финала на ШЛ, (не помня коя година, същия ден май имаше слънчево затъмнение) пак така, за 2 мин., и разбира се, когато Ливерпул обърна Милан в Истанбул.

Накратко, трябва с малки крачици, напред и здраво стъпили на земята, щото имах едно рускинче, танцьорка на пилон в Хемус, дето ми казваше : Солдат, жизнь как палачинка - один раз так, а потом инАче.....


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 85 госта