efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Събота от 17:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Събота от 17:30

Мнениеот helic » 01 май 2022 00:01

vvessel написа:
Blue_Blood84 написа:
vvessel написа: За съжаление Уелтън на моменти ми прилича на житен бегач, пуска топката и я гони до аута. Има добър удар с десния крак и трябва от време на време да влиза навътре и да шутира.

Колега, Уелтън срещу Локо София мислех, че просто му върви и че заради контузиите на Локо София показва добра игра, но след като се случи срещу всички останали отбори, голове и асистенции, не знам какво са ти оплакванията. Днеска за втория гол той е виновен.

Ето прочети пак какво точно съм написал и ще си отговориш на въпроса.
А относно втория гол, Уелтън не виждам каква "вина" има за топовния шут на Сонко от 30 метра и след удара в гредата, топката да влезе. Освен ако някоя магия е направил, за друго не се сещам.

Е стига де. Това е пристрастен хейт.
Уелтън събра 4 души около себе си и така отвори пространство за Сонко.
Изгледах положението

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Събота от 17:30

Мнениеот vvessel » 01 май 2022 00:06

teerr написа:Тоз такъв, оня онакъв..... Преди 4-5 месеца им викахме куци коне, сега финал и бият всичко подред и пак сме недоволни.......

Ти коментара на Мъри чу ли го? Той доволен ли е? Играхме едно полувреме, второто нищо не играхме. Не сравняваме с преди 4-5 месеца а с мачовете от последния месец. То все силни мачове не може, ама трябва да сме обективни.

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Ботев (Пловдив), Събота от 17:30

Мнениеот vvessel » 01 май 2022 15:51

helic написа:Е стига де. Това е пристрастен хейт.
Уелтън събра 4 души около себе си и така отвори пространство за Сонко.
Изгледах положението

Няма никакъв хейт. Уелтън се мотаеше до тъча и подаде до себе си на Краев, Краев подаде на Сонко. Никакво място не е отворил за Сонко, защото той е защитник и това си беше чиста импровизация от негова страна.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA_99 и 119 госта