efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vvessel
Мнения: 4343
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Мнениеот vvessel » 20 фев 2022 00:45

alexdb написа:
Е ти какво искаш да видиш в мач в който противника остава с 10 човека в 20-та минута и се окопава отзад? За второто тия имаха две три излизания от тяхната половина.

Очаквах да разцъкваме до към 70-та минута и след това, когато вече са гроги, да ги попилеем. Другият вариант беше да наложим тотална преса още е началото на второто полувреме и с трети гол да решим мача.
Вместо това играхме доста неорганизирано и спокойно можехме да изпуснем победата. Те може да са имали 2-3 влизания, но аз за две се сещам второто полувреме, които миришеха на гол. За сметка на това ние почти не създадохме положения и чак последните 10-15 минути наложихме преса,.
Все пак съм доволен от резултата, щото го виждах хикс преди мача, но и късмета беше на наша страна.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4409
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Мнениеот Kotooshu » 20 фев 2022 08:56

Честита победа! Само Левски!
Няма какво да се изхвърляме още много-много работа има Мъри, важното е, че бихме за самочувствие , а и заради кампанията.
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3254
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Мнениеот alexdb » 20 фев 2022 11:39

vvessel написа:
alexdb написа:
Е ти какво искаш да видиш в мач в който противника остава с 10 човека в 20-та минута и се окопава отзад? За второто тия имаха две три излизания от тяхната половина.

Очаквах да разцъкваме до към 70-та минута и след това, когато вече са гроги, да ги попилеем. Другият вариант беше да наложим тотална преса още е началото на второто полувреме и с трети гол да решим мача.
Вместо това играхме доста неорганизирано и спокойно можехме да изпуснем победата. Те може да са имали 2-3 влизания, но аз за две се сещам второто полувреме, които миришеха на гол. За сметка на това ние почти не създадохме положения и чак последните 10-15 минути наложихме преса,.
Все пак съм доволен от резултата, щото го виждах хикс преди мача, но и късмета беше на наша страна.


С това, че не се напънахме още малко да затворим мача с трети гол е така. Но от друга страна патент на Левски си е да се хвърлят напред и да допуснем някой тъп гол на контра. Така че добре стана.

Uoa
Мнения: 230
Регистриран на: 10 фев 2022 02:11

Re: efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Мнениеот Uoa » 20 фев 2022 11:42

Сега гледам снимките и клиповете от мача, станали са страхотни, но въпреки това не могат да пресъздадат неописуемата атмосфера, която беше вчера.

Гостите определено бяха стъписани от атмосферата, нашите пък се надъхаха.

На линия
vlong
Мнения: 4608
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Мнениеот vlong » 20 фев 2022 11:55

Затова се казва,,12-ти играч,,
САМО ЛЕВСКИ!

tmanolov
Мнения: 4097
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Мнениеот tmanolov » 20 фев 2022 12:01

Uoa написа:Сега гледам снимките и клиповете от мача, станали са страхотни, но въпреки това не могат да пресъздадат неописуемата атмосфера, която беше вчера.

Гостите определено бяха стъписани от атмосферата, нашите пък се надъхаха.

Чак пък неописуема - имали сме много по-добри мачове откъм публика. Сектор Б беше много, ама много под нивото си отпреди 10-15 години, ама наистина много - тотална трагедия, особено с малоумната си димка. А сектор беше пълен до дупка - толкова пълен никога не е бил - имаше правостоящи навсякъде. Страшно много хора с новите фланелки - супер са станали, само забележка към ивиците имам, но всеки си има мнение - в края на месеца ше си купя и от тях. И деца, страшно много деца с бащите и майките си - това беше най-хубавото!

П.С. Модоре, кажи им да отворят ВИП семейния сектор - защо го затвориха, изисквания ли има някакви, какво?

П.П.С. Очаквах повече публика от Локо, но и тези, които бяха дошли, се раздадоха за отбора си и често надвикваха Б - 200, пряко сили 300 човека надвикваха 4000 - коментарите са излишни за нивото на Б. Някога 5000 чорбари в Б не можеха да ни надвикат. Времена...
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Serafim
Мнения: 5238
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Мнениеот Serafim » 20 фев 2022 12:02

alexdb написа:
vvessel написа:
alexdb написа:
Е ти какво искаш да видиш в мач в който противника остава с 10 човека в 20-та минута и се окопава отзад? За второто тия имаха две три излизания от тяхната половина.

Очаквах да разцъкваме до към 70-та минута и след това, когато вече са гроги, да ги попилеем. Другият вариант беше да наложим тотална преса още е началото на второто полувреме и с трети гол да решим мача.
Вместо това играхме доста неорганизирано и спокойно можехме да изпуснем победата. Те може да са имали 2-3 влизания, но аз за две се сещам второто полувреме, които миришеха на гол. За сметка на това ние почти не създадохме положения и чак последните 10-15 минути наложихме преса,.
Все пак съм доволен от резултата, щото го виждах хикс преди мача, но и късмета беше на наша страна.


С това, че не се напънахме още малко да затворим мача с трети гол е така. Но от друга страна патент на Левски си е да се хвърлят напред и да допуснем някой тъп гол на контра. Така че добре стана.


Съвсем доскоро това бе класика - единия защитник вече е изпуснал нападателя и е на метър зад него, тепърва започвайки своя спринт, а другия е на 30 метра, никой няма около него, но покрива засадата. :lol:

Uoa
Мнения: 230
Регистриран на: 10 фев 2022 02:11

Re: efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Мнениеот Uoa » 20 фев 2022 12:11

tmanolov, не степенувам мачовете с яка атмосфера. Просто доста яко се получи цялостната атмосфера вчера.

И димката беше яка и мощна, повечето хора и се радваха. Пирото създава яка атмосфера.

Радвам се за децата, имаше доста да и се кефеха яко.

Аз пък не съм съгласен за семейния сектор. Не беше доизмислен добре. Или седеше празен или заради него верни фенове не можеха да си намерят билет.

tmanolov
Мнения: 4097
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Мнениеот tmanolov » 20 фев 2022 13:07

Uoa написа:tmanolov, не степенувам мачовете с яка атмосфера. Просто доста яко се получи цялостната атмосфера вчера.

И димката беше яка и мощна, повечето хора и се радваха. Пирото създава яка атмосфера.

Радвам се за децата, имаше доста да и се кефеха яко.

Аз пък не съм съгласен за семейния сектор. Не беше доизмислен добре. Или седеше празен или заради него верни фенове не можеха да си намерят билет.


ВИП секторът беше отличен - първо, ВИП сектора принципно никога не е бил 100% пълен, второ, за хора, които искат да заведат малки деца на мач, беше повече от супер, трето, ВИП сектора ти дава и достъп до паркиране в зоната на стадиона. Абе много плюсове, отделно, че там беше лъвчето и можеха да се снимат с него, а имаше и плейстейшъни. И имаше и допълнителен доход за клуба - билетите бяха по-скъпи от останалите. Оставам настрана въпросът, че така се изграждат бъдещите левскари!

Много хубава беше и инициативата, нищо че беше на наркосите, със скара-бира около стадиона, въпреки безумните цени - плащал съм 30 кинта за порция ребра, но не съм се оплаквал. Сега хората пак ядат и пият, но в кръчмите около стадиона и за клуба не остава и стотинка. И за това трябва да се помисли!

За димката, извинявай, но само мега малоумник може да се радва на подобно нещо, което, освен че прекъсна мача, ще ни донесе и хубава глоба - кой ще я плати, наркосите ли? Явно си малък и не помниш мача със Сиони - за пръв и надявам се за последен път чух как целият стадион вика на отрепките в Б "селяни". И с право. А съм бил в Б дълги години, докато почти не ме убиха с една бомбичка, хвърлена от дете. Сегашният сектор Б е срам за Левски - нито могат да пеят, нито имат песни, нито пък са фактор за каквото и да е. А някога бяха сред топ секторите в Европа!

А вчера си е за вчера - за сегашните стандарти на футбола и публиката у нас, сме на топ ниво, много над останалите. Но може още и ВИП семейният сектор е стъпка в правилната посока
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Uoa
Мнения: 230
Регистриран на: 10 фев 2022 02:11

Re: efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Мнениеот Uoa » 20 фев 2022 13:11

tmanolov написа:
Uoa написа:tmanolov, не степенувам мачовете с яка атмосфера. Просто доста яко се получи цялостната атмосфера вчера.

И димката беше яка и мощна, повечето хора и се радваха. Пирото създава яка атмосфера.

Радвам се за децата, имаше доста да и се кефеха яко.

Аз пък не съм съгласен за семейния сектор. Не беше доизмислен добре. Или седеше празен или заради него верни фенове не можеха да си намерят билет.




А вчера си е за вчера - за сегашните стандарти на футбола и публиката у нас, сме на топ ниво, много над останалите.


Факт. Публиката на Левски е на светлинни години пред останалите в БГ (които обаче са пълна трагедия).


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vlong и 32 госта