efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Uoa
Мнения: 230
Регистриран на: 10 фев 2022 02:11

Re: efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Мнениеот Uoa » 21 фев 2022 19:26

Serafim написа:Разглеждах класирането от предишни години и хоп... може ли тия от Спортал да са толкова гадни :lol:
Изображение


:lol: :lol: :lol:

Едното е закрития клуб, другото е Литекс :lol:

drvasko98
Мнения: 7075
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Мнениеот drvasko98 » 21 фев 2022 21:11

tmanolov написа:
Иначе най-якият мач като атмосфера, на който съм бил, не беше футболен, а баскетболен - Левски-Фенербахче. Чаках сигурно 4 часа пред зала Христо Ботев (беше безплатен вход) и бях сред първите. като влязаох, половина зала беше пълна, незнайно откъде. Падахме с 20 точки и ги обърнахме - залата не спря да пее през цялото второ половреме. над мен бяха отделели 2 реда за фенове от турското посолство - наложи се да им сложат охрана :) Накрая един от тях ми вика - пич, псувай ни на български, ние те разбираме. Страшен мач беше. Спомени - дано и децата ми имат такива


Ей Богу де ме върна ебати. Аз може би само 2 часа чаках, но успявах даде промъкна странично. Атмосферата вътре беше наистина уникална. От футболните мачове мога дая сравня само с Рейнджърс, валеше и не се седеше, а от отборът се очакваше много

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Мнениеот rane » 21 фев 2022 21:21

drvasko98 написа:
tmanolov написа:
Иначе най-якият мач като атмосфера, на който съм бил, не беше футболен, а баскетболен - Левски-Фенербахче. Чаках сигурно 4 часа пред зала Христо Ботев (беше безплатен вход) и бях сред първите. като влязаох, половина зала беше пълна, незнайно откъде. Падахме с 20 точки и ги обърнахме - залата не спря да пее през цялото второ половреме. над мен бяха отделели 2 реда за фенове от турското посолство - наложи се да им сложат охрана :) Накрая един от тях ми вика - пич, псувай ни на български, ние те разбираме. Страшен мач беше. Спомени - дано и децата ми имат такива


Ей Богу де ме върна ебати. Аз може би само 2 часа чаках, но успявах даде промъкна странично. Атмосферата вътре беше наистина уникална. От футболните мачове мога дая сравня само с Рейнджърс, валеше и не се седеше, а от отборът се очакваше много

Срещу турците на баскетбол така и не успях да вляза. С един приятел и колега от университета се опитахме да влезем след лекциите, но вече беше пълно на максимум и всички врати бяха затворени.

Срещу Г. Рейнджърс валеше до началото на мача, но после не помня. Единственото, което помня е, че след гола на Кайзера стадиона пощуря, хора около мен падаха, въргаляха се, други се прегръщахме с напълно непознати. Всеки беше в абсолютен делириум!!!

Дъжд помня, че ме валя пролетта срещу умрелите, когато Гетов им заши 2 прекрасни гола, а Наско вкара дежурния си гол за едно от многото обръщания от 0:2 до пословичното 3:2.
Тогава се прибрах у дома и от якето ми течеше вода, като го изстисках.

tmanolov
Мнения: 4169
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Мнениеот tmanolov » 21 фев 2022 21:22

drvasko98 написа:
tmanolov написа:
Иначе най-якият мач като атмосфера, на който съм бил, не беше футболен, а баскетболен - Левски-Фенербахче. Чаках сигурно 4 часа пред зала Христо Ботев (беше безплатен вход) и бях сред първите. като влязаох, половина зала беше пълна, незнайно откъде. Падахме с 20 точки и ги обърнахме - залата не спря да пее през цялото второ половреме. над мен бяха отделели 2 реда за фенове от турското посолство - наложи се да им сложат охрана :) Накрая един от тях ми вика - пич, псувай ни на български, ние те разбираме. Страшен мач беше. Спомени - дано и децата ми имат такива


Ей Богу де ме върна ебати. Аз може би само 2 часа чаках, но успявах даде промъкна странично. Атмосферата вътре беше наистина уникална. От футболните мачове мога дая сравня само с Рейнджърс, валеше и не се седеше, а от отборът се очакваше много


На Рейнджърс не успях да отида - гледах по тв и в един момент спря тока, баси. И оттам на веф-а с батерии - това с гола беше чутовно. После видях и самия гол - завиждах на всички на стадиона!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Uoa
Мнения: 230
Регистриран на: 10 фев 2022 02:11

Re: efbet Лига: Левски - Локомотив (Пловдив), Събота от 15:00

Мнениеот Uoa » 21 фев 2022 22:27

Наскоро гледах целия втори мач на Левски срещу Глазгоу Рейнджърс и разширен репортаж от първия мач. Много интересен и драматичен двубой, между два супер силни отбора по това време. Наистина велика победа!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 49 госта