Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

icemanbg33
Мнения: 1569
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот icemanbg33 » 04 окт 2021 02:54

Добър напредък в отбора.

Доста малоумни грешки.

Перфектен Кабаков. Едната му грешка бе едно нарушение на Бари дето го нямаше. За лудогорец ако са преценили че няма контакт значи не е дузпа, аз лично не мога да преценя дали има контакт или няма. Въпроса е защо няма жълт картон за симулация ако не е дузпа?

За Михайлов - имам един приятел (цскар е) беше доста добро врататарче, даже беше на пейката на Лудогорец за мача им с Ливърпул в шампионска лига. За съжаление кариерата му приключи заради контузии, но той ми беше казал, че Ники Михайлов никога не е бил добър вратар и всеки който разбира, може да го види това. Аз лично никога не съм вярвал (именно щото е цскар) ама някак си започвам да го виждам това. 3тия гол е 95% негова грешка.

Б Цонев - въпреки двата гола, на мен лично не ми харесва, прекалено тромав и доста често държи топката когато не е нужно. Все пак, не лош мач.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9294
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот mikata » 04 окт 2021 06:59

А Кордона защо не игра нали влезе с тирето?
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот Warped » 04 окт 2021 08:10

Е поне си личи, че Мъри е по добър треньор от Миланов.
Най слаби бяха Шелис и Горанов.
Ники МИхайлов с едно добро спасяване, което добър вратар това го хваща, не знам що го хвалите.
Добре че не дадоха дузпата, а можеше да се намеси по добре при 2 от головете
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот mistreated » 04 окт 2021 09:18

mikata написа:А Кордона защо не игра нали влезе с тирето?


Кордоба е със спрени права. По-интересният въпрос тук е защо ИГРА срещу "тирето" и какво би следвало от това.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот wilge » 04 окт 2021 10:31

LoveAndPeace написа:Мапука е подписал със Селско Царство. Готов съм да се обзаложа , че ще завърши с минимум два пъти повече голове сезона от Бари.

Няма число, което, умножено по нула, би дало нещо различно от нула.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9294
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот mikata » 04 окт 2021 10:35

mistreated написа:
mikata написа:А Кордона защо не игра нали влезе с тирето?


Кордоба е със спрени права. По-интересният въпрос тук е защо ИГРА срещу "тирето" и какво би следвало от това.

Ето какво пише в Наредбата на БФС за първенствата и турнирите по футбол за сезон 2020/2021:

"(7) Когато във футболен отбор в официални срещи за първенството и турнира Купата на България участва нередовен състезател, се присъжда служебна загуба при служебен резултат 3:0 в полза на редовния отбор само за срещите, за които са подадени жалби в установения срок. Това не се отнася при разследване по чл. 35, т. 2 от Наредбата.

(8) При неспазване на чл. 20, ал. 1, точка 1, букви "ж" и "з", ФК не се допуска до участие в първенството на Първа лига, и съответно Втора лига.

9) ФК, допуснал нередовен футболист в отбора си в официална среща от аматьорския футбол (наказан, с чужда картотека и др.) освен предвидените други дисциплинарни наказания, се наказва и с имуществена санкция в размер на 200 (двеста) лева".
Последна промяна от mikata на 04 окт 2021 10:48, променено общо 1 път.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

csimoen2
Мнения: 585
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот csimoen2 » 04 окт 2021 10:47

metodito написа:Да, имат по-добри единици - първо. Но според мен Генчев надигра Мъри също така. А Стоилов не знам защо пусна същата конфигурация, като предния мач, който беше ос*ран от Шелис и Ники. Този мач, Никито направи грешка за третия гол. Което според мен ни отне равния. Но в същото време, ако не беше той, резултатът можеше да е 2-6. ;)
Браво на Ради и Краев, които свършиха много работа. Браво и на истинския Ел Капитан - Борко. Арабинът много помага в защита. Наистина. Ако се намери истински вкарвач, няма да е лошо да бъде оставен. Той няма да вкарва. Просто много работи. Но за вкарване на голове не го търси. Лош мач от Миланов. Лош мач от страна на Мъри. Оценка за хъс и желание от отбора - 6!


Пич, наистина понякога се учудвам на постовете ти, честно ти казвам... Стоилов пусна единствената възможна стартова единайсеторка, просто няма други, ако може да "нарисуваш" двама-трима футболисти - давай... Да кажеш, че Генчев е надиграл Мъри - граничи с неграмотността във футбла и сегашната ситуация в двата отбора.
От една страна имаш отбора с милионна селекция, 10 пъти подред шампиона, абсолютен хегемон и обиграван с години.
От друга страна отбор без подготовка, с лимитирани футболисти, с неиграли по 9м. до 18м футбол, след контузии, 18 годишен ти влиза смяна (онзи ден станана 18) и още и още.. Та същия този отбор, ако не беше некадърността на 2 футболисти - даже можеше и да вземе мача.. Именно заради работата на Стоилов.
Ако си мислиш, че Генчев е направил нещо за 2 дни - толкова по зле за теб...

П.с. В двата близнака се вижда регрес в играта!
Последна промяна от csimoen2 на 04 окт 2021 12:56, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот W84me » 04 окт 2021 10:53

mistreated написа:
mikata написа:А Кордона защо не игра нали влезе с тирето?


Кордоба е със спрени права. По-интересният въпрос тук е защо ИГРА срещу "тирето" и какво би следвало от това.

Нищо не следва, ако не сте пуснали жалба.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот TristaNNN » 04 окт 2021 13:57

mistreated написа:
mikata написа:А Кордона защо не игра нали влезе с тирето?


Кордоба е със спрени права. По-интересният въпрос тук е защо ИГРА срещу "тирето" и какво би следвало от това.

Следва кривак по гърбините на кума и всички официални участници в бракосъчетанието между Литекс и Чавдар.
Във връзка с възникналия казус по отношение на състезателните права на футболиста Хосе Кордоба, Българският футболен съюз уточнява, че след картотекирането на същия в ПФК Левски, са получени допълнителни документи, променящи обстоятелствата за предоставяне на състезателни права.

https://bfunion.bg/news/48005/0
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Левски - Лудогорец | 03.10 | 20:15 часа

Мнениеот mistreated » 04 окт 2021 15:50

TristaNNN написа:
mistreated написа:
mikata написа:А Кордона защо не игра нали влезе с тирето?


Кордоба е със спрени права. По-интересният въпрос тук е защо ИГРА срещу "тирето" и какво би следвало от това.

Следва кривак по гърбините на кума и всички официални участници в бракосъчетанието между Литекс и Чавдар.


Уау, колко интелигентен отговор! Пределно ясно ми е, че няма как да има служебна загуба за вас, след като не е подадена жалба. Въпросът е дали ще има глоба и наказание за хората, допуснали изобщо да получи картотека и след няколко дни да бъде отнета. Мисля, че е достатъчно ясно, че няма "нови доказателства по случая", просто някои хора сега си прочетоха закона. Което за пореден път показва тоталната неграмотност и некадърност в БФС!
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 69 госта